مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری سیب، باحضور مادر شهیدان والامقام مرتضی علیرضا و مرتضی ساده میری(هلتی) در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.
در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی منطقه 5 دانشگاه های کشور، تیم کشتی دانشجویان دانشگاه ایلام، موفق به کسب 2 عنوان قهرمانی و 2 مقام سومی شد.
گزارش تصویری/
میرزائی حیدری ضمن همراهی کاروان راهیان نور دختر دانشگاه آزاد اسلامی از منطقه عملیاتی شرهانی بازدید کرد.
دربیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام آمده;
گویا اداره ی فرهنگ و ارشاد(اسلامی) که نظارت کم او به کنسرت ها عیان است،نظارت خاصی بر نمایشگاه های داخلی خودش نیز ندارد و شاهد انتشار عکس ها و نقاشی هایی با محتوای غیر اخلاقی و مستهجن نیز هستیم!
گزارش;
دانشجویان برخی دانشگاه های استان ایلام از وضعیت نامناسب خوابگاه ها و بی توجهی مسئولان به مسائل و مشکلات ابراز گلایه کردند.
گزارش تصویری/
اردوهای راهیان نور دانشجویی ایلام از ده اسفند آغاز شده است، که هزار و 200دانشجو در آن شرکت خواهند داشت.
گزارش تصویری/
یک کاروان 50نفره از دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام در اردوی سه روزه خود به مناطق عملیاتی جنوب روز اول را از منطقه شرهانی بازدید کردند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مداحان و ذاکران;
رهبر معظم انقلاب گفتند: حضور ایران در منطقه ربطی به آمریکا و اروپا ندارد.
با حضور آیت الله خوئی؛
یادواره شهدای مدافعان حرم به همت حوزه بسیج دانشجویی شهید آوینی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برگزار شد.
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
مرادی گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام در قالب ده گروه جهادی 100 نفره از 10 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه سال آینده با هر آنچه در توان دارند، در راستای رفع محرومیت های مناطق محروم استان، تلاش خواهند کرد.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
سردار حسینی گفت: دانشجویان با ارائه خلاقیت های جوانی و استفاده از ایده ها و طرح های هنری خود خلآ موجود در این زمینه را پر کرده و با اثرگذاری در این وادی موج سواری را از دشمن بگیرند.
گزارش تصویری/
به همت مدیریت های مختلف سازمان بسیج دانشجوئی استان جشنواره های علمی فرهنگی ققنوس و افق روشن و بانوی انقلابی در دانشگاه ایلام برگزار شد.
به همت فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین استان انجام گرفت;
در قالب اردوی راهیان نور، رؤسای دانشگاه ها، معاونان فرهنگی، مسئولان نهاد های رهبری دانشگاه های ایلام، از منطقه عملیاتی میمک و سومار بازدید کردند.
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور شنبه هفته آینده میهمان دانشگاه ایلام خواهد بود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های ایلام؛
سخنان حجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در مقابل یک روحانی نما که شعار او نُت برداری از چرکنویس کاخ نشینان غربی و صهیونیستی است، نیاز به تعبیر و تفسیر ندارد.

صفحه‌ها