مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام:
حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی گفت: مسئله قرآن مسئله بسیار مهمی است و امت اسلامی اگر با قرآن انس نداشته باشند سیلی خواهند خورد.
150 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان ایلام بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش برای گذراندن دوره خط امام استانی عازم قم شدند.
باحکم شورای انقلاب فرهنگی؛
باحکم شورای انقلاب فرهنگی «میرزایی‌حیدری» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام شد.
آزمون سراسری ۹۸ در ایلام از دریچه آمار؛
علی اکبری گفت: در آزمون سراسری سال ۹۸، ۱۵۰۸۰ داوطلب متقاضی ورود به دانشگاه در استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۲۸۷ زن و ۵۷۹۳ مرد می باشند.
کارشنس سیاسی در گفتگو با ایلام رصد:
آذیش گفت: ایجاد نارضایتی در بین جامعه و خالی کردن پشتوانه مردمی باعث زوال حکومت می شود راه مقابله با جنگ اقتصادی؛ تکیه و اعتماد به تولید داخلی چه از طرف مردم و چه از طرف دولت است.
در راستای عمل به منویات رهبری صورت گرفت؛
قرارگاه شهید احمدی روشن سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در خصوص ساختار جذب و استخدام نیروهای پالایشگاه ایلام از مدیرعامل این مجموعه خواستار پاسخگویی شفاف شدند.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس در بیانیه ای ضمن دعوت همه آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس اعلام کرده است تقابل با ظالم تنها مختص به مسئله فلسطین نیست و قبول معامله قرن سهل اندیشی محض است.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:
فلاحی گفت: برخی برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت خود در نابسامانی های اقتصاد کشور، نباید عامدانه ایران را وارد یک جنگ نظامی پر هزینه کنند که امیدواریم با درایت از این پیچ تاریخی نیزعبور کنیم.
با حکم وزیر بهداشت؛
وزیر بهداشت در حکمی دکتر کریم همتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت منصوب کرد
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: باید تلاش کنیم مباحث کشور را از جدال‌های تریبونی به بحث‌های کارشناسی تبدیل کنیم چراکه دور میز نشستن به بهره‌گیری حداکثری از خرد جمعی می‌انجامد .
درپی اقدام اخیر ترامپ؛
دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اعتراض به اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران در محوطه این مرکز آموزش عالی تجمع کردند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.
یادداشت؛
فرمان اخیر ترامپ بعد از اهدای بلندی های جولان به نتانیاهو در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل، می تواند شگفتانه ای دیگر برای افکار عمومی اسرائیل در حمایت از نتانیاهو باشد که این روزها سخت به دنبال تقویت جایگاه تضعیف شده خود است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
همتی گفت: اینکه شخصی حقیر و بی وجودی همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.
به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی؛
حضور جهادگران دانشجو به عنوان اولین گروه جهادی اعزامی به منطقه سیل زده ماژین جریان زندگی را در میان مردم به روال عادی خود برگرداند.

صفحه‌ها