به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید:
مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان ایلام با حضور دکتر شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌ گردد.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری:
آیت الله سعیدی اظهارداشت: یکی از اصولی که می‌تواند سعادت و سلامت جامعه را در همهٔ ابعاد آن فراهم آورد،نظارت همگانی تمامی مردم،نسبت به مسائل جامعه است.
امام جمعه ایلام در همایش دانشگاهیان:
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: بالاترین منکر در زمان ما، گردن نهادن به اوامر استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار است، بالاترین نهی از منکر، ایستادن در برابر آمریکا و اسرائیل است.
رئیس دانشگاه ایلام در همایش بزرگ امر به معروف دانشگاهیان:
علی اکبری گفت: با توجه به نقش قشر فرهیخته در اثر گذاری روی دیگران و به جهت پذیرش مردمی،این توقع و انتظار از دانشگاه وجود دارد که عهده داراقامه ی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشد.
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام، گفت: پدیده های اجتماعی را نمی شود به تنهایی حل کرد و برای همین باید مسئولین اجرایی، نمایندگان مجلس و دانشگاه ها با همراهی و همکاری همدیگر راهکار مناسب را اتخاذ کرده و اجرا نمایند.
نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی:
جلال میرزائی در نشست تخصصی پدیده خودکشی در دانشگاه ایلام گفت:من با ارائه روش سنتی در مجلس و استفاده از تریبون و وقت خود برای رسیدگی به این چنین مسائل استانی مخالفم و اعتقاد دارم وظیفه ما در مجلس چیز دیگری است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام:
دکتر میرزائی حیدری" رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با اشاره به دغدغه اصلی خود در باب فرهنگ اظهار داشت: امروز مهمترین معضلی که دانشگاه با آن رو به روست فاصله گرفتن از ارزش های اصیل اسلامی و بی توجهی به عفاف و حجاب در بین قشر دانشگاهی است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام:
رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: ریشه بسیاری از مشکلات جامعه عدم التزام عملی مسئولان به اخلاق حرفه ای است.
امام جمعه ایلام:
امام جمعه‌ی ایلام گفت: دشمن پروژه‌ای به نام یدبین کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب را آغاز کرده‌ و به دنبال ناکارامد جلوه دادن نظام است.
مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام خبرداد:
مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان گفت: 1500 نفر از دانشجویان دانشگاه های مختلف استان در قالب 20 گروه جهادی در مناطق محروم استان مشغول ارائه خدمت در حوزه های مختلف به مردم می باشند.
قابل توجه داوطلبان؛
نتایج دوره دکتری سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی در سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه اعلام شد.
رئیس دانشگاه ایلام عنوان کرد:
رئیس دانشگاه ایلام در مراسم افتتاحیه ضیافت اندیشه اساتید اظهار داشت: با تلاش اساتید و دانشجویان دانشگاه ایلام، سرانه تولید علم در دانشگاه در سطح بالایی قرار دارد دارا بودن رتبه سی و دوم درسطح کشور و قرار گرفتن در ردیف دانشگاه علامه طباطبایی، نشانه خوبی از اهتمام اساتید و دانشجویان دانشگاه ایلام به پژوهش می باشد.
در مراسمی حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر "شمس‌الله سراج" به عنوان سرپرست جدید دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه ایلام معارفه شد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با ایلام رصد:
حجت الاسلام هاشمی از اجرای برنامه ضیافت اندیشه اساتید به تعداد حدود 100 نفر به اتفاق خانواده از 25 مردادماه 97 در مشهد مقدس خبر داد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام:
برنامه معرفت افزایی اساتید گرانقدر دانشگاه درقالب طرح ضیافت اندیشه استادان دردانشگاه ایلام برگزار خواهدشد.

صفحه‌ها