هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با حضور در منزل تکاور شهید محمد قاسم بابایی ضمن دیدار با خانوده این شهید گرانقدر بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.
گردان تحت امر وی در «عملیات الی بیت المقدس»مقاومت سرسختانه از خود نشان می دهد که به نظر کارشناسان نظامی، اگر این پایداری بی نظیر صورت نمی گرفت، مراحل بعدی عملیات این عملیات محقق نمی شدند.
تصاویر تنها تعداد اندکی از مردانی که سایه جنگ را از کشور برداشتند، منتشر خواهیم کرد تا آنها که مدعی برداشتن سایه جنگ هستند لااقل در خلوت خود با نگاه به این تصاویر حالشان خراب شود.
در پی عروج سردار دانشیار؛
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در پیامی عروج سردار علی اکبر دانشیار را تسلیت گفت.
مسئول گرامی، تمامی شما از حرمت و اعتبار خون این شهیدان است که در این جایگاه قرار گرفته اید پس تمام توان خویش را بگذارید تا این جوانان بروند و ببینند که: آنان که رفتند... چرا رفتند...»
اینجا ایلام است دیار پایمردی ها؛
استان ایلام بعنوان یکی از مناطق استراتژیک در جنگ شاهد عملیات های بزرگی بوده که امروز این مناطق میزبان کاروان های راهیان نور می باشند.
دررونمایی از یادمان شهدای گمنام دانشگاه ایلام عنوان شد؛
طی مراسمی از یادمان شهدای گمنام دانشگاه ایلام رونمایی شد.
بمناسبت سالروز عملیات والفجر 10 منتشر شد؛
شهید شیرزاده جمالی زاده در وصیت نامه خود نوشته بود:"هنگام تشییع کردنم دستانم را از تابوت خارج کنید و آنها را بگذارید تا مردم بدانند شیرزاد چیزی از این دنیا با خود نبرد"
بخش اول / در نشست با فرماندهان دفاع مقدس بررسی شد؛
عملیات والفجر 10 ، یکی از این عملیات های رزمندگان در 23 اسفند 66 و به جهت آزادسازی یک منطقه استراتژیک صورت گرفت، که در ارتفاعات شاخ شمیران صورت پذیرفت.
به مناسبت گرامیداشت عملیات والفجر 10؛
شهیدآیت الله اسدی از شهدای گرانقدر شهرستان ایوان که در اسفندماه سال1366به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
گزارشی از اولین شهید عملیات ولفجر10؛
حجت الله سلیمانی از مردان غیورایلام اولین شهید عملیات والفجر 10 با رمز یا محمد ‌ابن‌ عبدالله (ص) در تاریخ 24 اسفند سال 1366 در منطقه عمومی حلبچه بود.
پیکر مطهر شهید محمدعلی نقدی پس از چندین سال از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.
با همت نهاد مقام معظم رهبری؛
با پیگیری های نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام این مرکز آموزش عالی متبرک به حضور شهدا خواهد شد.
استان ایلام طی روز های آینده میزبان چهار شهید گمنام از دوران دفاع مقدس است.
در دیدار با بازنشستگان نیروهای مسلح مطرح شد؛
امینی در دیدار با بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: استان ایلام در زمان جنگ همه مناطقش نا امن بود ولی رزمندگان با دفاع جانانه وجبی از خاک استان را به دشمن مسلح نداد.

صفحه‌ها