استان ایلام طی روز های آینده میزبان چهار شهید گمنام از دوران دفاع مقدس است.
در دیدار با بازنشستگان نیروهای مسلح مطرح شد؛
امینی در دیدار با بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: استان ایلام در زمان جنگ همه مناطقش نا امن بود ولی رزمندگان با دفاع جانانه وجبی از خاک استان را به دشمن مسلح نداد.
جلسه دفاع پایان‌نامه مصطفی کریمی، شهید مدافع حرم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌‌شود.
به مناسبت هفته وحدت انجام شد؛
بسیج دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی ایلام در راستای تکریم از خانواده شهدا، و حفظ و صیانت از ارزش های نظام و آرمان های انقلاب از پدر شهید منتی دلجویی کردند.
حلب چگونه آزاد شد؟
نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت دوشنبه شب موفق شدند که شهر حلب را از وجود تروریست های تکفیری پاکسازی کنند.
با حضور مدیر کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور؛
با حضور مدیر کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور،همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر دردانشگاه آزاد ایلام برگزار می شود.
هزاران جوان‌مرد، مشغول دفاع از حریمِ مقدساتِ «اسلام ناب محمدی(صلوات الله علیه)» در «سوریه» و «عراق» هستند. مردانی که مجاهداتِ طولانی و آرامش و خواب های کوتاهشان، دل هر انسان آزاده ای را منقلب می کند
چهار تن از شهدای حادثه تروریستی روز گذشته کرکوک عراق از طریق مرز پرویزخان وارد کشور شدند.
بازگویی خاطراتی که در قاب دوربین ماندگار شدند؛
"هرمز"تنها تصویربردار استان در تمام صحنه های جنگ در مناطق عملیاتی مهران و دهلران در دوران جنگ تحمیلی بود که بسیاری از صحنه های ناب جنگ را در قاب دوربین ضبط و ثبت کرده است.
مراسم تجلیل از جانباز و آزاده سرافراز بازنشسته دوران دفاع مقدس توسط جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهران برگزار شد.
درگفتگو باگزارشگر دفاع مقدس و پیشکسوت رسانه ای استان مطرح شد:
به مناسبت هفته دفاع مقدس، و در جهت بیان خاطرات کسانی که در آن سال ها جنگ را از نزدیک لمس کردند پای صحبت یکی از پیشکسوتان رسانه استان نشسته ایم که مشروح این گفتگو را در زیر می خوانید.
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
جنگ تحمیلی که برای تاریخ درس زندگی، مدیریت، غیرت و مردانگی است در بدترین شرایط اقتصادی به نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران تحمیل شد اما مردان و زنانی جنگ تحمیلی را مدیریت کردند که علاوه بر گلوله و ترکش در سنگرهای خاکی تنها لقمه ای نان سهم آنها از بخور بخور انقلاب بود.
پیکر مطهر دو تن از شهدای دوران دفاع مقدس با استقبال جمعی از مسئولان وارد فرودگاه شهدای شهر ایلام شد.
همکلاسی شهید؛
در سال 59 وقتی امام خمینی(ره) ندای مقاومت سر داد، گروهی لبیک گویان جان خود که با ارزش ترین چیز نزد انسان است را در طبقه ی اخلاص گذاشتند و روانه ی جبهه های جنگ شدند، فرقی نمیکرد از چه قشری باشی مهم این بود که فرمانده امر به مقاومت کرده است و باید از کشورت دفاع کنی گروهی از این لبیک گویان دانشجویان بودند که اینبار میدان نبرد خود را در میادین علمی رها کردند و جنگ با تفنگ و اسلحه را به جنگ با تفکرها ارجع تر دیدند و روانه ی میدان دفاع حق علیه باطل شدند.
توسط رییس سازمان حج و زیارت انجام شد؛
ایستگاه صلواتی شهدای منا جهت خدمات‌دهی به زائران اربعین در مرز مهران توسط ریاست سازمان حج و زیارت جانمایی شد.

صفحه‌ها