نمایش 1 - 10 از 372
به مناسبت هفته پژوهش؛
رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: در روز یکشنبه ۲۴ آذرماه از ۱۰ محصول فناورانه جدید در پارک علم و فناوری ایلام رونمایی خواهد شد.
مطالبه دانشجویان ایلامی از قوه قضائیه؛
دانشجویان ایلامی در گفتگو با ایلام رصد از دلایل و عاملین بروز جریانات اخیر در کشور گفتند و خواهان بازخواست مسئولین در به خطر انداختن امنیت ملی کشور شدند.
گفتگو مسئول سازمان بسیج دانشجویی ایلام با ایلام رصد به مناسبت سالروز تاسیس سیج دانشجویی؛
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: بسیج دانشجویی می تواند در راستای مسئله شناسی، حل مسائل، گفتمان سازی، مطالبه گری، و اقدام میدانی، در راستای معاضدت و همراهی با مسئولین ایفای نقش نماید.
دانشجوی موفق ایلامی در گفتگو با ایلام رصد:
بها دادن به فعالیت های علمی جوانان و مراقبت هوشمندانه و استفاده صحیح از گنجینه نیروی انسانیِ نخبه سرمایه ای است که نباید با تصویرسازی غلط و منفی و عدم حمایت و پشتیبانی از فعالیت های علمی آنان مورد غفلت قرار بگیرد.
آزمون سراسری ۹۸ در ایلام از دریچه آمار؛
علی اکبری گفت: در آزمون سراسری سال ۹۸، ۱۵۰۸۰ داوطلب متقاضی ورود به دانشگاه در استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۲۸۷ زن و ۵۷۹۳ مرد می باشند.
مدیرحوزه علمیه خواهران ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
مدیر حوزه علمیه خواهران ایلام گفت: راه مقابله با زورگوئی ها و خواسته های دور از منطق آمریکا تنها مقاومت و پایداری است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام گفت: رمز توسعه ما این است که آمریکای جهان خوار و شیطان بزرگ در مناسبات و تصمیم گیری های ما دخیل نباشد.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:
دکتر فلاحی گفت: مقاومت اگر از دل مسئولین بیرون بیاید مردم در کنارشان خواهند بود و این بزرگ ترین امتیاز مردم به مسئولین است.
دکترای علوم سیاسی در گفتگو با ایلام رصد:
شیخ محمدی گفت: آمریکا قصد جنگ با ایران را ندارد بلکه هدفش تقویت دامنه جنگ نرم همه‌جانبه خود علیه جمهوری اسلامی و مردمی است که همواره پشتیبان نظام خود بوده‌اند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.

صفحه‌ها