نمایش 1 - 10 از 369
دانشجوی موفق ایلامی در گفتگو با ایلام رصد:
بها دادن به فعالیت های علمی جوانان و مراقبت هوشمندانه و استفاده صحیح از گنجینه نیروی انسانیِ نخبه سرمایه ای است که نباید با تصویرسازی غلط و منفی و عدم حمایت و پشتیبانی از فعالیت های علمی آنان مورد غفلت قرار بگیرد.
آزمون سراسری ۹۸ در ایلام از دریچه آمار؛
علی اکبری گفت: در آزمون سراسری سال ۹۸، ۱۵۰۸۰ داوطلب متقاضی ورود به دانشگاه در استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۲۸۷ زن و ۵۷۹۳ مرد می باشند.
مدیرحوزه علمیه خواهران ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
مدیر حوزه علمیه خواهران ایلام گفت: راه مقابله با زورگوئی ها و خواسته های دور از منطق آمریکا تنها مقاومت و پایداری است.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام گفت: رمز توسعه ما این است که آمریکای جهان خوار و شیطان بزرگ در مناسبات و تصمیم گیری های ما دخیل نباشد.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:
دکتر فلاحی گفت: مقاومت اگر از دل مسئولین بیرون بیاید مردم در کنارشان خواهند بود و این بزرگ ترین امتیاز مردم به مسئولین است.
دکترای علوم سیاسی در گفتگو با ایلام رصد:
شیخ محمدی گفت: آمریکا قصد جنگ با ایران را ندارد بلکه هدفش تقویت دامنه جنگ نرم همه‌جانبه خود علیه جمهوری اسلامی و مردمی است که همواره پشتیبان نظام خود بوده‌اند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
همتی گفت: اینکه شخصی حقیر و بی وجودی همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.
عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان:
دکتر سهراب نژاد گفت: ایلام در روزگار قبل از انقلاب در محرومیت و محدودیت مطلق و در بن بست جغرافیایی بوده که پسماند محرومیت آن دوران تا سال های اخیر وجود داشت.
عضو هیأت علمی دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد:
دکتر سارا فلاحی گفت: مهم ترین عامل انقلاب ایران نیز مانند اکثر انقلاب های دنیا نابرابری بود و مردم به این نتیجه می رسند که اگر رژیم شاه تداوم یابد یک فاجعه بزرگی به نام فروپاشی ایران تاریخی اتفاق خواهد افتاد.

صفحه‌ها