نمایش 1 - 10 از 361
عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان:
دکتر سهراب نژاد گفت: ایلام در روزگار قبل از انقلاب در محرومیت و محدودیت مطلق و در بن بست جغرافیایی بوده که پسماند محرومیت آن دوران تا سال های اخیر وجود داشت.
عضو هیأت علمی دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد:
دکتر سارا فلاحی گفت: مهم ترین عامل انقلاب ایران نیز مانند اکثر انقلاب های دنیا نابرابری بود و مردم به این نتیجه می رسند که اگر رژیم شاه تداوم یابد یک فاجعه بزرگی به نام فروپاشی ایران تاریخی اتفاق خواهد افتاد.
مسئول سازمان بسیج اساتید استان ایلام خبرداد:
ملکی گفت: بسیج اساتید در صدد است با ایجاد اندیشکده مطالعات راهبردی عتبات عالیات که از جمله نیازهای اساسی و کلیدی برای بهره گیری از تفکر و اندیشه صاحب نظران، اساتید و نخبگان علمی در زمینه تدوین برنامه ها و برنامه ریزی های علمی است در مسیر توسعه استان گام نهد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک ابرقدرت معنوی در برابر تمام قدرت‌های مادی جهان قرار دارد و اتکای جمهوری اسلامی ایران به ایستادگی و مقاومت مردم در همه برحه های نظام و تبعیت انان از ولایت از ارزشمند ترین شاخصه های انقلاب است.
دبیرجامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام:
دبیرجامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام گفت: در حال حاضر و در شرایط ویژه منطقه‌ای که توطئه‌های استکبار جهانی خصوصاً در زمان برگزاری انتخابات، برنامه‌ریزی و مدیریت می‌گردد، انتخابات کشور با آسیب‌های جدی سیاسی و امنیتی مواجه شود.
مدیر گروه تخصصی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
مدیر گروه تخصصی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از ایرادات وارد بر این طرح کاهش مشارکت عمومی است زیرا در جامعه سنتی چون استان ایلام که همواره مشارکت بر پایه قبیله گرایی انجام گرفته با این طرح این مشارکت کاهش پیدا خواهد کرد.
رئیس دانشگاه فنی حرفه ای ایلام:
پریچهر قنبری گفت: سالیان سال است که دشمنان ایران و اسلام جهت رسیدن به مقاصد شوم خود ترفند های مختلفی را به کار بردند که از عمده ترین و کارسازترین آنها همانا گرفتن هویت اسلامی و ایرانی این ملت است.
توسط نخبه ایلامی صورت گرفت؛
مدیر شرکت شرکت دانش بنیان هوشمند ربات زانا از ساخت دستگاه های cnc فوق دقیق برش چوب و فلز در ایلام و بومی سازی صنعت لیزر در استان خبر داد.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی ایلام:
عارف شربی نیازی گفت: ملت ولایی ایران با حضور عاشورایی خود در ۹ دی برگ زرینی را در تاریخ انقلاب رقم زدند.
مدیر شرکت دانش بنیان در گفتگو با ایلام رصد:
در ایران و با روش های ساختمان سازی ، کمبود فضای سبز به یک معضل در شهر تبدیل شده اما با یک خلاقیت می توان این مشکلات را حل و آرامش را برای ساکنان ایجاد کرد.

صفحه‌ها