نمایش 1 - 10 از 107
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
دکتر فلاحی در خصوص راهکار وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور اظهار داشت: تنها راه حل شرایط نابسامان اقتصادی کنونی وحدت رویه تمام مسئولین و تلاش برای مدیریت مطالبات مردم است.
ما می توانیم؛
ساخت این محصول دانش بنیان تحقق عینی اقتصاد مقاومتی است و ارز آوری بسیاری برای کشور به همراه خواهد داشت و همچنین ایجاد اشتغال و فرصت های پژوهشی از دیگر چشم اندازهای این طرح است.
عضو هیئت علمی دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
حاجی کریمی گفت: با توجه به اینکه بیش از 90% استفاده از منابع آبی در بحث کشاورزی است پس بایستی از روش های مناسب آبیاری استفاده شود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با ایلام رصد:
حجت الاسلام هاشمی گفت: در جامعه امروزی که سبک مدرنیته غرب بر آن حاکم است و در شرایط تهاجم فرهنگی، غارت و قتل عام فرهنگی مطالعه سیره حضرت زهرا(س) در سه حوزه اخلاق فردی خانوادگی و اجتماعی بیش از پیش ضروری است.
عضو سازمان نظام روان‌شناسی استان در گفتگو با ایلام رصد؛
موسوی با اشاره به ضرورت وجود تفکر نقاد در دوران دانشجوئی یاداور شد: فرد وقتی در محیط دانشگاه قرار می گیرد اگر این مهارت را نداشته باشد ممکن است خیلی پیشنهادات نامناسب را بپذیرد.
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با ایلام رصد؛
قدیری ابیانه گفت: اکنون حتی کشورهای اروپایی به تنهایی و مستقل نمی‌توانند تصمیم بگیرند و کشوری مانند ژاپن با همه قدرت اقتصادی خود تحت اشغال و سلطه آمریکا است.
درگفتگو بامسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مطرح شد:
حجت الاسلام هاشمی به حوزه فرهنگ اشاره و بیان داشت: انقلاب در حوزه فرهنگ، توفیقاتی به دست آورده است، که دشمن در برابر ان زانو زده و به شکست خود اعتراف کرده است.
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان خبرداد؛
حجت الاسلام رستمی گفت: برگزاری جشن در مناطق آسیب خیز و حاشیه های شهر با همکاری موسسات مردم نهاد وهیئات مذهبی ازاولویت برنامه های سازمان تبلیغات در دهه فجر است.
گزارش تصویری/
مجمع بسیجیان استان ایلام با حضور سردار حسینی در هتل زاگرس ایلام برگزار شد.
در گفتگو با مسئول سازمان بسیج اساتید استان مطرح شد؛
ملکی گفت: برگزاری 6 نشست بصیرتی از 12 بهمن ماه تا 22 بهمن ماه، دیدار با خانواده معظم شهدای اساتید، و حضور در مزار شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان از اهم برنامه هایی بسیج اساتید در دهه فجر امسال است.

صفحه‌ها