آخرین اخبار

14. اسفند 1396 - 12:00   |   کد مطلب: 32568
روی سخن با نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی است؛ آیا صندلی قدرت دلچسپ تر از شنیدن صدای رای دهندگان است؟

ایلام رصد::  امیدی که دولت تدبیر در دل مردم کاشت سرابی بیش نبود جایی که ملت در پی مطالبه خواسته های خود از دولتیان بودند عده ای مغفول بی بصیرت همین راه را هم بر آنان سد کردند و باز تعهد و وفاداری به انقلاب و نظام، ولی نعمتان را به سکوت عاقلانه فراخواند.

اما این هرگز به معنای پذیرش کاستی های محسوس و بی کفایتی منتخبین خود نیست و باید پاسخگوی اقتصاد بیمار و سفره های خالی باشند.

روی سخن ابتدا با نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی است؛ آیا صندلی قدرت دلچسپ تر از شنیدن صدای رای دهندگان است؟

چگونه بنای فراموشی شعارهای دهان پر کن و بدون عقبه اجرایی را میگذارید؟ به چه دلیل هرگز به میان ملت دیار خود نیامده، گزارشی از اقدامات انجام گرفته را به سمع و نظر مطالبه گران نمیرسانید؟ مگر شفافیت و دانستن حق ملت نیست؟ شاید هم هر آنچه گفته اید و امروز بیانش موقعیت شما را به مخاطره می اندازد باید نشنیده گرفت؟

اگر طالب شنیدن صدای ملت هستید پس بشنوید فریاد پدران تهی دستی که شرمسار از دستان خالی، سر افکنده در گوشه ای از منزل و در آستانه سال نو،  بدور از چشم منتظر فرزند و همسر، به فکر راه چاره ای است تا شرمسار خانواده اش نباشد.

بشنوید از پدران دارای چند فرزند فارغ التحصیل جویای کار بشنوید و به‌گوش دولتمردان برسانید که جوان ایلامی در پی کار و زندگی به شعارهای پر رونق شما دل بسته بود!  بشنوید بغض فرو رفته مادری که از تامین اندک جهیزیه فرزندش عاجز است، و باید پشت صفهای طویل تسهیلات بنشیند تا شاید باب فرجی شود.

بشنوید از آه جوانانی که به امید اشتغال و تولید، همه سرمایه خود را در راه ایجاد شغلی نهاده اما تنها سهمش از تولید حسرت و پشیمانی است، و درب های امیدش برای آینده ای روشن با قفل تدبیر مسئولان بسته شده است.

بشنوید از آه نداری خانواده هائی که به امید رفع گرانی، و رونق سفره هایشان، چه خواب ها و رویاها که در سر نپروراندند، و تنها اه سرد و گرسنگی و فقر هم نشین زندگیشان شده است.

ای کسانی که رآی آوردید، برای خدمت به همین مردم پیش قدم قبول مسئولیت شدید، پس به مردم مدیون هستید اگر سهل انگاری کرده، و منافع خود را در اولویت اقدام های خود قرار دهید در پیشگاه خداوند مسئول بوده و مطمئن باشید فرجام عملکرد خود را خواهید دید.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز