آخرین اخبار

15. اسفند 1396 - 8:46   |   کد مطلب: 32573
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
فعالیت هزار و 750 دانشجوی جهادگر در مناطق محروم استان/ایمان و اخلاص سرمایه اصلی گروه های جهادی است
مرادی گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام در قالب ده گروه جهادی 100 نفره از 10 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه سال آینده با هر آنچه در توان دارند، در راستای رفع محرومیت های مناطق محروم استان، تلاش خواهند کرد.

"مهدی مرادی"، مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام، در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، ضمن اعلام آغاز اردوهای جهادی دانشجویان در مناطق محروم استان اظهار داشت: دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام در قالب ده گروه جهادی 100 نفره از 10 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه سال آینده در راستای رفع محرومیت های مناطق محروم تعیین شده در استان، اقدام خواهند کرد.

وی با بیان اینکه سرمایه بسیج دانشجوئی تنها عزم و اراده محکم و ایمان راسخ نیروهای جهادی در جهت کمک به هم نوعان و قشر مستضعف جامعه است، تصریح کرد: گروه های جهادی با کاشت نهال در حاشیه شهر، ساخت و تعمیر مسجد، تعمیر مدرسه، تعمیر منازل مسکونی مستمندان، و انجام کارهای فرهنگی در مناطق محروم و شهرستان های تابعه استان، هر آنچه را که در توان دارند در طبق اخلاص نهاده و تلاش می کنند در آستانه سال جدید حسنه ای ماندگار هم برای آخرت خود و هم دنیای هم نوعان خویش انجام دهند.

مرادی با بیان اینکه در سال 96، 1750 دانشجو در اردوهای جهادی دانشجوئی حضور داشتند، اضافه کرد:  500 دانشجو در اردوهای یک روزه، 630 نفر در اردوهای سه روزه، و 620 نفر نیز در اردوهای ده روزه در قالب فعالیت های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی، فعالیت کردند.

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجوئی استان گفت: از 5 اسفند تا 14 اسفند دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایوان، اقدام به ساخت دو سرویس بهداشتی و حمام برای دو منزل مستمند در روستاهای خوران ایوان و محله فرزگه نمودند، و دانشجویان گروه جهادی شهید زین الدین دهلران نیز در روستای بردی زرین آباد دو سرویس بهداشتی برای یک مدرسه دو شیفته ساختند.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز