خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

توسط اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام گرفت؛
اولین محموله اهدایی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام جهت کمک به زلزله زدگان ارسال شد.
یادداشت اختصاصی ایلام رصد/وحید احمدی
یکی از نکات مهم و اصول اساسی که در مواقع بحران ها و بلایا بایستی بدان توجه داشت و از بسیاری جهات بواسطه ی ناآگاهی از آن غفلت می کنیم، اصل احترام به حفظ حریم شخصی و خصوصی افراد، خصوصا سالمندان و کودکان است.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام عنوان کرد؛
شیرخانی گفت: در اربعین سال جاری برنامه های متعدد و مفصلی در سطح ملی، استانی و درون دانشگاهی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام برگزار گردید.
یادداشت اختصاصی ایلام رصد/مهدی اسدی
ما با واژه شهادت خیلی غریب نیستیم چون مردم کشور ما ۳۸ سال پیش در جنگی ناجوانمردانه همچون سرو وسالار شهیدان اقا امام حسین ع سر تسلیم فرود نیاوردند در راه دفاع از اسلام واعتلای ان به شهادت رسیدند
وزیر اسبق آموزش و پرورش
وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: وقتی نقش معاون مدرسه کمرنگ شود مشکلات تربیتی ایجاد می شود و البته وظیفه اصلی شورای عالی انقلاب فرهنگی باید در این خصوص برنامه ویژه‌ای را در نظر بگیرد و به کمک آموزش و پرورش برود.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان ایلام خبرداد:
مرادی گفت: این محموله شامل یک تریلر آب معدنی، کنسرو، نان و خرما، 2500 غذای گرم، وسایل گرمایشی و ... است که ظهر امروز به مناطق آسب دیده کرمانشاه اعزام می شود.
مسئول بسیج دانشگاه علمی کاربردی ایلام خبر داد:
مسئول بسیج دانشگاه علمی کاربردی ایلام گفت: در موکب این دانشگاه روزانه 1000 پرس غذا در هر وعده بین زوار حسینی توزیع می شود.
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام خبر داد:
حیدری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در ایام اربعین سه ایستگاه در ایلام و سه ایستگاه در مهران با محوریت بسیج دانشجویی و کانونها و تشکلات راه اندازی کرده است.
با خدمت رسانی در موکب شهدای هسته ای مرز مهران نمایان می شود؛
بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام در موکب شهدای هسته ای واقع در پایانه مرزی مهران، در حال ارائه خدمت به زوار حسینی هستند.
با حضور مسئول بسیج دانشجویی ناحیه ایلام انجام شد؛
با حضور مسئول بسیج دانشجویی ناحیه ایلام و ردیس دانشگاه پیام نور استان ایلام موکب شهدای گمنام بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایوان برپا شد.
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد صورت می گیرد؛
سارایی گفت: در موکب شهدای گمنام ضمن ارائه خدماتی که دیگر موکبها نیز پوشش می دهند، ارائه مشاوره طب اسلامی سنتی و پخت دم نوش و توزیع بیش از ۱ تن خرما انجام می شود.
معاون فرهنگی دانشگاه ایلام:
شیرخانی گفت: این موکب با نام شهدای هسته ای در مرز مهران مشغول خدمت رسانی به زوار است که هم خدمات فرهنگی وهم اقلام خوراکی توزیع می شود.
ایلام رصد گزارش می دهد:
دانشجویان دانشگاه ایلام با تشکیل شرکت تعاونی نواندیشان غرب به خوبی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال قدم نهادند.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام:
یکی از پیام های عبرت انگیز 13آبان برای چپاولگران و سلطنت طلبان این بود که در کشوری که با پشتوانه شعار هیهات منا الذله در نفس و علقه مردم جاری است جایی برای ماندن نیست.
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع):
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام از ارائه خدمات رایگان پزشکی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

صفحه‌ها