خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

گزارش:
راهیان نور دانشگاهی از باسابقه‌ترین و باکیفیت‌ترین برنامه‌های دانشجویی است که از اواسط دهه ۷۰ شروع‌شده و هرساله شکل بهتری به خود گرفته است، که استقبال خوب و مثال زدنی دانشجویان از این حرکت عظیم فرهنگی نشان از صحت این موضوع دارد.
گزارش:
گروههای جهادی در شهرستان چرداول طی اقدامی هم به کمک طبیعت شتافته وهم به محرومین خدمت می کنند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
حجت الاسلام مالمیر گفت: توجه به علم و جهاد علمی یکی از بخش های اصلی بیانیه رهبری است که اهتمام به این موضوع همواره مورد تاکید معظم له بوده و رشد علمی و دستیابی به فناوری های نوین را لازمه حفظ استقلال کشور دانسته اند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
امام جمعه ایلام گفت: اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش نیاز به یک حرکت جهادی دارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام:
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام از افتتاح نمایشگاه و بازارچه‌ی تولیدات دانشجویی از 11 تا 17 اسفند در ورودی دانشگاه خبر داد.
اولین دانشجوی خارجی دانشکده الهیات دانشگاه ایلام از پایان‌نامه‌ی خود دفاع کرد.
واقعیت یک خبر؛
با توجه به خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی دفتر بسیج دانشجویی پردیس امام جعفر صادق (ع) دانشگاه فرهنگیان مسئولان این دانشگاه هر گونه تعطیلی را تکذیب کردند.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام اعلام کرد:
نعمتی گفت: شورای گسترش آموزش عالی وزارت عتف با اخذ مجوز راه اندازی رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته الگوریتم‎ها و محاسبات در دانشگاه ایلام موافقت کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ایلام:
عارف شربی نیازی گفت: مردم ولایی و انقلابی ایران در 22 بهمن عظمتی دیگر را به نمایش خواهند گذاشت.
با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛
بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام از اقشار مختلف مردم و جامعه دانشگاهی استان برای حضور در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن دعوت کرد.
تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری ايلام و دانشگاه جامع علمي و كاربردي استان امضا شد.
مسئول سازمان بسیج اساتید استان ایلام خبرداد:
ملکی گفت: بسیج اساتید در صدد است با ایجاد اندیشکده مطالعات راهبردی عتبات عالیات که از جمله نیازهای اساسی و کلیدی برای بهره گیری از تفکر و اندیشه صاحب نظران، اساتید و نخبگان علمی در زمینه تدوین برنامه ها و برنامه ریزی های علمی است در مسیر توسعه استان گام نهد.
دبیرجامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام:
دبیرجامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام گفت: در حال حاضر و در شرایط ویژه منطقه‌ای که توطئه‌های استکبار جهانی خصوصاً در زمان برگزاری انتخابات، برنامه‌ریزی و مدیریت می‌گردد، انتخابات کشور با آسیب‌های جدی سیاسی و امنیتی مواجه شود.
ایلام رصد گزارش می دهد؛
با حمایت دولت و به جهت شانه خالی کردن از وظایف خود ، مدارس و مؤسسات غیردولتی قارچ گونه سر از خاک درآورده و با تجویز سیستم های آموزشی بدون برنامه ریزی تیشه به ریشه تربیت دانش آموزان زده اند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ایلام:
مدرسه بنگاه اقتصادی نیست که کسی بخواهد آنرا خصوصی کند ، پیشنهاد میکنم بعد از مشاهده ثمرات خصوصی سازی های قبلی،از جمله شرکت نیشکر هفت‌تپه ، ماشین سازی تبریز و آلمینیوم المهدی ،بر روند خصوصی سازی اقتصاد کشور تمرکز کنید.

صفحه‌ها