خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:
فلاحی گفت: برخی برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت خود در نابسامانی های اقتصاد کشور، نباید عامدانه ایران را وارد یک جنگ نظامی پر هزینه کنند که امیدواریم با درایت از این پیچ تاریخی نیزعبور کنیم.
با حکم وزیر بهداشت؛
وزیر بهداشت در حکمی دکتر کریم همتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت منصوب کرد
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: باید تلاش کنیم مباحث کشور را از جدال‌های تریبونی به بحث‌های کارشناسی تبدیل کنیم چراکه دور میز نشستن به بهره‌گیری حداکثری از خرد جمعی می‌انجامد .
درپی اقدام اخیر ترامپ؛
دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اعتراض به اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران در محوطه این مرکز آموزش عالی تجمع کردند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.
یادداشت؛
فرمان اخیر ترامپ بعد از اهدای بلندی های جولان به نتانیاهو در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل، می تواند شگفتانه ای دیگر برای افکار عمومی اسرائیل در حمایت از نتانیاهو باشد که این روزها سخت به دنبال تقویت جایگاه تضعیف شده خود است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
همتی گفت: اینکه شخصی حقیر و بی وجودی همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.
به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی؛
حضور جهادگران دانشجو به عنوان اولین گروه جهادی اعزامی به منطقه سیل زده ماژین جریان زندگی را در میان مردم به روال عادی خود برگرداند.
نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام، گفت: هیچ ملتی به نیروی خدوم و‌پای کار خود در تمام عرصه های امنیتی،سازندگی و دفاعی پشت نخواهد کرد.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
حجت لاسلام هاشمی گفت: ملت ایران هرگونه اهانت و توطئه علیه سپاه را اهانت و توطئه علیه خود، قانون اساسی و ارزش ها و نهادهای تولد یافته از نظام اسلامی می داند لذا لحظه ای در دفاع از سپاه و پاسخ شکننده به دشمن درنگ نمی کند.
رئیس دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
علی اکبری گفت: سپاه پاسداران یک نهاد ملی و مورد حمایت جامعه و ملت ایران است و ما این اقدام رئیس جمهور آمریکا را نه دشمنی با سپاه، که دشمنی با همه ملت ایران قلمداد می کنیم.
مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی ایلام:
مدیر فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از برگزاری مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نشان خواجه نصیرالدین طوسی، در نیمه‌ی اول اردیبهشت خبر داد
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
شربی نیازی گفت: تروریست قلمداد کردن سپاه پاسداران حرکتی است نابخردانه که در وهله اول دود آن به چشم استکبار خواهد رفت.
مسئول مرکز رشد پارک علم و فناوری استان در گفتگو با ایلام رصد:
اسماعیل بیگی گفت: تولید مبتنی بر دانش، ابتکار و خلاقیت برای کشور راهگشاست و رونق تولید در مرحله اول نیازمند حمایت از جوانان خلاق و مبتکر و فرهیخته است.
رئیس دانشگاه ایلام ضمن تبیین اولویت ها و برنامه های دانشگاه از جوان گرایی به عنوان یکی از اولویت های خود در انتصاب مدیران نام برد.

صفحه‌ها