خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام:
وی عنوان کرد: نظام نقاط قدرتمند و امید بخشی دارد و نخبگان و اساتید انقلابی ما باید بتوانند با بیان این نقاط برای نسل جوان آنها را به سمت و سوی اهداف نظام بکشانند.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام به مناسبت ۹ دی طی بیانیه ای د از مردم برای حضور در مراسم ۹ دی دعوت کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است.
به همت بسیج دانشجویی برگزار می شود:
نشست بصیرتی حماسه ۹ دی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام امروز ساعت ۱۹:۳۰ برگزار می شود.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان:
در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ایلام آمده است؛ نهم دی ماه ۸۸ جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
حجت الاسلام پرویزی گفت: دشمن هیچ گاه دست از خصومت و عناد برعلیه نظام اسلامی برنداشته و کوتاه نمی آید تا اینکه فتنه ها و دوراهی های پیچیده دیگری سر راه ملت ایران قرار دهد، غافل از اینکه آزموده را آزمودن خطا است.
فرمانده سپاه امیرالمومنین ع استان ایلام:
سردار شاکرمی گفت: آسیب های اجتماعی در کشور روند صعودی دارد واین نشان می دهد که متولیان فرهنگی کشور نتوانستند درست عمل کنند.
زیباکلام در دانشگاه ایلام:
مراسم یاران دبستانی به مناسبت روز دانشجو با حضور "صادق زیبا کلام" در محل دانشگاه ایلام برگزار شد. مثل همیشه حاشیه های برنامه های زیبا کلام در ایلام از متن پررنگ تر بوده و این بار نیز این مراسم با حاشیه هایی همراه بوده است.
در مراسم رونمایی از 12 محصول دانش بنیان در پارک علم و فناوری ایلام بیان شد؛
نماینده شرکت های دانش بنیان در مراسم رونمایی از محصولات فناورانه جدید پارک علم و فناوری استان ایلام، با اشاره به موانع و مشکلات سر راه شرکت های دانش بنیان از مدیران استان خواستار رفع بروکراسی های اداری و مشکلات موجود شد.
در دانشگاه ایلام برگزار شد؛
نشست سیاسی" نفوذ در جمهوری اسلامی" با وزیر اطلاعات دولت دهم، در آمفی تئاتر آیت الله حیدری دانشگاه ایلام، برگزار شد.
وزیر دولت دهم در دانشگاه ایلام:
حجت الاسلام مصلحی گفت: هدف دشمن تبدیل ایران به لیبی است، که مردم دوگروه شدند به جان هم افتادند.و درصدد پیاده کردن این حیله و ترفند در داخل ایران اسلامی است.
رئیس دانشگاه ایلام اعلام کرد؛
علی اکبری با اشاره به افزایش پذیرش دانشجو در چند سال اخیر در دانشگاه ایلام، گفت: با توجه به رشد 30 درصدی رشته ‎های تحصیلی و بخصوص توسعه رشته های دوره های تحصیلات تکمیلی، تعداد دانشجویان دانشگاه به 7200 نفر افزایش یافته است.
به مناسبت هفته پژوهش؛
رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: در روز یکشنبه ۲۴ آذرماه از ۱۰ محصول فناورانه جدید در پارک علم و فناوری ایلام رونمایی خواهد شد.
فرمانده سپاه امیرالمومنین ع در جمع دانشجویان:
شاکرمی گفت: امروز دشمنان ما هیچ حرفی برای گفتن ندارند ما در یک مرحله سخت تاریخی قرار گرفتیم و فتنه های مختلف ما را مورد هدف قرار داده و تنها راه بیرون رفتن از فتنه ها، ولایت پذیری است.
به مناسبت روز دانشجو برگزار شد؛
به مناسبت روز دانشجو گردهمایی دانشجویان بسیجی نخبه دانشگاه های ایلام در مجتمع رفاهی لاله ایلام برگزار شد.
گزارشی از فعالیت گروه جهادی نورالزهرا(س) بسیج دانشجویی ایلام؛
فعالیت حضور گروه جهادی نورالزهرا(س) بسیج دانشجویی استان ایلام در بین مردمان منطقه بردی شهرستان دهلران با ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی متناسب با سبک زندگی اسلامی با استقبال خوب مردمان این منطقه مواجه شد.

صفحه‌ها