خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

درگفتگو با عضوهیئت علمی دانشگاه ایلام بررسی شد;
شایان گفت: در نهایت با توجه و تلاش در جهت رفع معضلات اقتصادی موجود می توان گامی موثر در جهت توسعه یافتگی استان برداشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبرداد:
همتی گفت: امسال تعداد ۶۲ پروژه ساختمانی از جمله مراکز بهداشتی درمانی، ستاد برخی از شبکه ها و خانه های بهداشت در سراسر استان با مبلغ اعتباری ۸۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی آنها استارت خواهد خورد یا روند تکمیل آنها ادامه پیدا می نماید.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با ایلام رصد:
حجت الاسلام هاشمی گفت: در شرایط فعلی تنها نسخه ای که می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد و چرخه تولید را رونق بخشد و معضل بیکاری راحل کند عمل نمودن به رهنمودهای رهبری است.
در نشست شورای استانی دفاتر نهاد رهبری مطرح شد؛
نماینده ولی فقیه در استان، اظهار داشت: امام و رهبری تأکید ویژه ای بر وحدت و همدلی تمام اقشار جامعه بخصوص در حوزه مدیریت داشته اند، تا اهداف عالی نظام محقق گردد و خواسته های مردم تأمین شود.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری گفت: برای حل مشکلات کشور نیازمند همراهی و همدلی همگان در قالب سلیقه ها و نظرات متفاوت است، تا از تمام ظرفیت موجود برای پیشبرد اهداف طراحی شده استفاده شود.
طی مراسمی از زحمات چندین ساله دکتر شهرام مامی معاون سابق پژوهش و فن آوی واحد ایلام و همچنین دکتر صفا فرخی مدیرکل برنامه ریزی واحد ایلام تقدیر و مهندس علی نوری به عنوان سرپرست حوزه پژوهش و فن آوری واحد ایلام معرفی شد.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام؛
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: تبیین و نشر فرامین مقام معظم رهبری یکی از مهمترین وظایف دانشگاه های کشور است و در این زمینه دانشگاه ها نقش بی بدیلی در ارتقای کیفیت کالای ایرانی و کمک به توسعه کشور دارند.
رئیس آموزشکده فنی دختران ایلام درگفتگوباایلام رصد;
قنبری گفت: ایجاد اشتغال ،جلوگیری از خروج سرمایه ،ایجاد ارزش افزوده و... به حق در گرو حمایت از تولیدات داخلی است.
عضو شورای تبیین مواضع کشور در گفتگو با ایلام رصد؛
سارائی گفت: شعار سال یک راهبرد مناسب برای برون رفت از وضعیت نامناسب اقتصادی است که باید به یک گفتمان تبدیل شود.
دبیر علمی دومین همایش بین المللی گرد و غبارخبرداد؛
بازگیر گفت: در مجموع 175 مقاله از داخل و خارج کشور به دبیرخانه دومین همایش بین المللی گرد و غبار ارسال شده است.
گزارش/
استاد روانشناسی دانشگاه آزاد یاسوج گفت: میزان بیکاری افراد تحصیل‌کرده، حداقل دو برابر میزان بیکاری عمومی جامعه ایرانی است. آماری که در پایان هر ترم تحصیلی بر ارقام آن افزوده می‌شود، رقم‌هایی که به دست‌اندرکاران هشدار می‌دهد.
مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری سیب، باحضور مادر شهیدان والامقام مرتضی علیرضا و مرتضی ساده میری(هلتی) در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.
در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی منطقه 5 دانشگاه های کشور، تیم کشتی دانشجویان دانشگاه ایلام، موفق به کسب 2 عنوان قهرمانی و 2 مقام سومی شد.
گزارش تصویری/
میرزائی حیدری ضمن همراهی کاروان راهیان نور دختر دانشگاه آزاد اسلامی از منطقه عملیاتی شرهانی بازدید کرد.
دربیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام آمده;
گویا اداره ی فرهنگ و ارشاد(اسلامی) که نظارت کم او به کنسرت ها عیان است،نظارت خاصی بر نمایشگاه های داخلی خودش نیز ندارد و شاهد انتشار عکس ها و نقاشی هایی با محتوای غیر اخلاقی و مستهجن نیز هستیم!

صفحه‌ها