خامنه ای دات آی آز

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

براثر برخورد با تپه ماسه شهرداری؛
خودروی سمند به دلیل برخورد با تپه ماسه ای که شهرداری بر روی جاده قرار داده بود واژگون شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصدخبرداد؛
علیپور گفت: با استقبال کم نظیر دانشجویان دانشگاه های استان ایلام، در اسفند ماه سال جاری 2700 دانشجو به اردوهای راهیان نور جنوب اعزام شدند.
دررونمایی از یادمان شهدای گمنام دانشگاه ایلام عنوان شد؛
طی مراسمی از یادمان شهدای گمنام دانشگاه ایلام رونمایی شد.
رئیس و مسئولان فرهنگی دانشگاه ایلام باخانواده شهدا دیدار کردند.
رئیس مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان وزارت علوم؛
رئیس مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: مراکز مشاوره در دانشگاه فرهنگیان و پیام‌نور راه‌اندازی شده و در بیشتر واحدها خدمات به دانشجویان ارائه می‌شود.
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان درگفتگو با ایلام رصد؛
حجت الاسلام صغیرا گفت: اگر تغییری در عملکردهای مسئولین در راستای رفع مشکلات اقتصادی و اقدام عملی در جهت اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است، این مردم هستند که باید در زندگی خود آن را لمس کرده باشند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
علیپور گفت: یکی از ارکان مهم بهبود تجسم این آرمان در عرصه عمل ، حمایت قاطع دولت از زیرساخت های هنر انقلابی، دستاوردهای علمی و فرهنگی دانشجویان و نخبگان عرصه علمی و هنری است.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان کشور تأکید کرد؛
منتظری گفت: در عرصه علم و هنر نباید مقلد و مصرف کننده باشیم، بلکه باید همچون پیشینه تاریخی خویش در علم مولد بوده و دنیا را تغذیه علمی کنیم.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری با اشاره به تصور غلط برخی در خصوص انقلابی گری تصریح کرد: ما ثابت کردیم که روحیه انقلابی گری هیچ گاه با قانون گرایی و تبعیت از قانون در تضاد و تقابل نیست و نخواهد بود.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده قرآنی ایلام در نشست خبری؛
نوری بیان کرد: برای ما جای سوال دارد که با توجه به اینکه استانداران سابق ایلام غیر بومی بودند اما از از بقای دانشکده حمایت می کردند اما آقای مروارید علارغم بومی بودن بدنبال انحلال دانشکده است و باید دید که علت این همه مخالفت و تلاش برای انحلال چیست.
رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی پزشکی کشور عنوان کرد؛
رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی پزشکی کشور عنوان کرد: تراریخته بدون شک اگر همه جنبه های آن مطالعه و بررسی نشود، یک نفوذ خطرناک است.
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی درگفتگو با ایلام رصد؛
حجت الاسلام هاشمی گفت: اگر ما بخواهیم عزت اسلامی، روحیه شهادت طلبی،ایثار گذشت و فداکاری را در جامعه بدمیم و آن را فراگیر کنیم وبه عنوان یک فرهنگ زنده نگه داریم، راهی جز اقتدا به شهدا، تکریم و پیوند با شهدا، نداریم.
در دانشگاه علوم پزشکی ایلام صورت گرفت؛
مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در زیر بارش باران و با بغض شکسته آسمان در دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام شد.
با تدفین دو شهید گمنام؛
امروز مراسم تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور خیل عظیمی از دانشگاهیان ومردم شهید پرور ایلام برگزار شد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام:
انحلال این نهاد اسلامی و قرآنی آن هم به بهانه های واهی قطعا خیانت به قرآن ،اسلام و نیز جوانان انقلابی بوده و خدشه فرهنگی جبران ناپذیری بر پیکره قرآنی ایران اسلامی وارد می سازد.

صفحه‌ها