خامنه ای دات آی آز

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام در نشست خبری:
شرف بیانی گفت: شنبه هفته آینده ۱۴ اسفند ساعت 9 صبح از محل دانشگاه ایلام تا دانشگاه علوم پزشکی تشییع و در مکانی نزدیک مسجد دانشگاه علوم پزشکی خاکسپاری خواهند شد.
کارشناس مذهبی در گفتگو با ایلام رصد تأکید کرد؛
امامیان اضافه کرد: بدون کوچکترین تردید، الگوهایی که در اسلام و به واسطه قران به انسان ها معرفی می گردد،الگوهایی کامل و بدون نقص بوده و راهنمای بشریت است.
ایلام رصد گزارش می دهد؛
سرمای محیط دانشکده فنی دانشگاه ایلام، اعتراض شرکت کنندگان در آزمون دکترا را در پی داشت.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد؛
گودرزی بیان کرد: نمایندگان لیست امید در مجلس شورای اسلامی باید متوجه باشند که این طرح ها کارنامه خوبی را در اذهان مردم به جا نخواهد گذاشت.
با همت نهاد مقام معظم رهبری؛
با پیگیری های نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایلام این مرکز آموزش عالی متبرک به حضور شهدا خواهد شد.
با معرفی ایده های برتر؛
در اختتامیه دومین استارت آپ ویکند دانشگاه ایلام سه ایده برتر لوکاگرام، تور vr، و ونشک از بین ده ایده ارائه شده، رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری افزود: دانشگاه ایلام، با برگزاری رویدادهای شتاب در پی تغییر رویکرد در زمینه اشتغالزایی، و ایجاد کسب و کار برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
به همت بسیج دانشجویی ایلام برگزار می شود؛
مسابقات فوتسال جام شهدای دانشجو با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و با حضور 8 تیم از دانشگاه های مختلف استان افتتاح شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام:
شنبه زاده گفت: یک هزار و 500 اثر طبیعی و تاریخی تاکنون در این استان شناخته شده که 725 اثر آن در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.
با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی اجرا شد؛
جوانان انقلابی دانشگا های مختلف استان امروز به همت بسیج دانشجویی حوزه آوینی دانشگاه آزاد در گردهمایی جوان انقلابی شرکت کردند.
مسئول بسیج دانشجویی کشور؛
گودرزی گفت: هرکس قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول دارد در خیل عظیم انقلابیون جای می گیرد.
طی مراسمی صورت می گیرد/
طی مراسمی امروز در دانشگاه علوم پزشکی ایلام، سرپرست نهاد مقام معظم رهبری در این مرکز آموزش عالی معرفی می شود.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام:
سردار حسینی گفت: در حقیقت اردوهای راهیان نور روح معنویت را در شرکت کنندگان تقویت کرده و الگویی برجسته در راستای تربیت مدیر انقلابی برای نظام و کشور است.
بااستناد به بیانان امام خمینی(ره) صورت گرفت؛
اقای زیبا کلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران ادعا میکند که شعار مرگ بر امریکا مربوط به بعداز انقلاب است و از شعار های امام نبوده است، نقض ادعای او با استناد به بیانات امام را در متن بخوانید.
حاشیه های برنامه انجمن اسلامی دانشگاه ایلام:
شب گذشته صادق زیبا کلام میهمان دانشجویان انجمن اسلامی بود که با به سخره گرفتن اعتراض دانشجویان مانع بیان نظرات آنان در محیط دانشگاه شد.

صفحه‌ها