خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

بیانیه سپاه در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی:
سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با محکومیت شدید حمله رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی، تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از حامیان اصلی و راهبردی «انتفاضه فلسطین»، اراده همه مجاهدان «طریق القدس» را می‌ستاید و در حمایت از آنان ذره‌ای دریغ نخواهد کرد.
گزارش/
دریافت شهریه بابت دروس جبرانی جدیدترین بهانه دریافت پول از دانشجویان شده و هر دانشگاه بر اساس علایق خود رقم دلخواهی را صادر می‌کند، اما هنوز ساز و کار رسمی درباره اخذ شهریه بابت دروس جبرانی از دانشجویان دولتی اتخاذ نشده است.
مدیرآموزش دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
مدیرآموزش دانشگاه ایلام، با اعلام اینکه 1230دانشجو در ترم تابستان این دانشگاه شرکتت دارند، گفت: امسال از لحاظ سیستم های سرمایشی و امکانات رفاهی تمامی خوابگاه ها و کلاس ها مجهز هستند و در حال حاضر هیچگونه مشکل اموزشی و رفاهی وجود ندارد.
مدیریت خواهران سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
این کارشناس مذهبی اظهار داشت: انتظار می رود نهادهای نظارتی در این قضیه به پیامدهای تصویب چنین قانونی که همانا هدف قراردادن بنیان خانواده ها است عنایت لازم را داشته بانشد.
اهل بیت عصمت و طهارت نور واحدند بنابراین عملکرد به ظاهر متفاوت آن بزرگواران عللی دارد.
دردیدار اساتید بسیجی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح شد؛
میری گفت: استفاده از تحقیقات و یافته های علمی اساتید دانشگاهی در راستای استفاده بهینه ازپتانسیل های موجود و بهره وری درست ضروری است.
سرپرست امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در این دانشگاه از امروز در واحدهای استانی برگزار می‌شود.
مهلت ثبت‌نام در هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان ظهر امروز به پایان می‌رسد.
مدرس دانشگاه پیام نور در گفتگو با ایلام رصد؛
امیدیان گفت: همانگونه که پرچم مرز سیاسی و جغرافیایی یک کشور را نشان می دهد، پوشش افراد آن کشور نیز بیانگر چارچوب فکری و اعتقادی آنهاست، از این رو پوشیدن لباس شبیه دشمنان اسلام به نوعی ترویج فرهنگ آنها و امری ناپسند می باشد.
مدیریت خواهران سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
مرادی گفت: حجاب از ضروریات دینی است و باید از برخوردهای سیاسی که با مسئله حجاب و پوشش زنان صورت می گیرد ممانعت شود.
یزدان‌مهر خبر داد:
مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، از تمدید مهلت ثبت‌نام وام ویژه دکتری تا ۲۵ تیرماه جاری خبر داد.
کلید سوالات کنکور سراسری سال ۹۶، یکشنبه، ۱۸ تیرماه منتشر می‌شود.
در قالب نامه‌ای به رئیس جمهور صورت گرفت
روسای دانشکده‌ها و مراکز پژوهشی دانشگاه پیام‌نور در راستای توقف طرح تغییر اساسنامه این دانشگاه، نامه ای به رئیس‌جمهور نوشتند.
گزارش؛
با برگزار شدن آزمون سراسری، غول کنکور که ۱۵ و ۱۶ تیر ماه حضورش در هر شهری حس می‌شد، بار دیگر به غار انتظار رفت تا در تابستان ۹۷، دوباره خودی نشان دهد.
دفترچه سئوالات گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی کنکور سراسری ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

صفحه‌ها