خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

یک کارشناس:
مدیرکل فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: قراردادهای صنعتی دانشگاه‌های معتبر همانند هاروارد حدود 30 درصد است و در حال حاضر ایران رتبه 112 ارتباط با صنعت در دنیا را دارد
یکی از کانال‌های ضد انقلاب مدعی شد که سوالات کنکور لو رفته ولی برای اثبات ادعای دروغ خود سند ناشیانه‌ای را منتشر کرده است.
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛
رقابت سراسری کنکور 97 با حضور بیش از 13 هزار دانش آموز ایلامی پایان یافت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اعلام کرد؛
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از استخدام 160 نفر در حوزه بهداشت وسلامت استان خبر داد.
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
حجت الاسلام هاشمی گفت: برخی از مسئولان مسئٔولیت برخی غفلت ها و نادیده گرفتن شروط رهبری در مذاکرات را صادقانه بپذیرند و درجهت مشکلات پیش آمده گامهای موثری بردارند.
معاون حقوقی وامور بین الملل دانشگاه پیام نور کشور:
دوگانی گفت : حتی اگر آقای منصوری هم نخواهند ما دست از سرایشان بر نخواهیم داشت . قرار نیست مدیری که تجربه کافی مدیریت کسب کرده را به حال خود رها نماییم.
یادداشت/
سهل انگاری مسئولان برگزار کننده باعث شد اصل حرکت دانشجوئی و تلاش علمی دانشجویان شرکت کننده در این جشنواره دیده نشود و حاشیه ها پر رنگ تر از متن خود نمائی کنند.
مراسم گرامیداشت روز علوم آزمایشگاهی و ماما در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.
هشتمین دوره جشنواره و نمایشگاه درون دانشگاهی حرکت ویژه انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه ایلام آغاز شد.
همایش اوتیسم؛ علل، نشانه ها و توانمندسازی با حضور خانواده های دارای فرزند مبتلا و پروفسور اخلاقی و با همت خانه مشارکت مردمی و معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و سازمان آموزش کودکان استثنایی ایلام برگزار شد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۷۰ درصد مجازین آزمون دکتری ۹۷ خبر داد و گفت: اسامی چند برابر ظرفیت معرفی شدگان این آزمون اواخر اردیبهشت ماه اعلام می شود.
سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان ایلام:
سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان از برگزاری مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در ایلام خبر داد و از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خواست از این مناظره‌ها به عنوان فرصتی برای یادگیری بهره ببرند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه ایلام، دبیر شورای روابط عمومی دانشگاه های منطقه 5 کشور شد.
معاون آموزشی دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصداعلام کرد:
نعمتی گفت: 7938نفر داوطلب شامل 4167 داوطلب مرد و 3771 داوطلب زن در 132 رشته تحصیلی در روزهای پنجشنبه و جمعه 6و7اردیبهشت ماه در آزمون کارشناسی ارشد در ایلام به رقابت می پردازند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبرداد:
همتی با بیان اینکه 9 بیمارستان و 5 دانشکده در استان فعالیت دارند،گفت: 63 مرکز بهداشتی درمانی، 39 پایگاه امداد شهری و بین جاده‌ای و 1 اورژانس هوایی در حال ارائه خدمت در استان به مردم هستند.

صفحه‌ها