خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب حوزه و دانشگاه

رئیس دانشگاه فنی حرفه ای استان ایلام:
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان ایلام گفت: هرچند این دانشگاه در سال ۹۰ از آموزش و پرورش منفک و به وزارت علوم منتقل شده است اما هنوز متناسب با جایگاهش از بودجه دانشگاهی مورد نیاز برخوردار نیست.
نشست ستاد اربعین دانشگاهیان استان ایلام برای برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در خدمات رسانی بهتر به زائرین پیاده روی اربعین، صبح امروز در دانشگاه ایلام برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
شربی نیازی گفت: نباید به راحتی از آنچه که برخی نمایندگان به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به قضیه دختر آبی انجام دادند، بگذرند بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.
مدرس دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد؛
آذیش گفت: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.
دکتر اسد میرزایی» معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد.
معاون استاندار ایلام خبرداد:
معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: با توجه به لغو رویداد امسال پیش بینی می شود نزیک به دو برابر سال گذشته یعنی حدود 4میلیون نفر از مرز استان ایلام عبور کنند.
رئیس دانشکده فنی پسرانن ایلام:
احمدی فرد با بیان اینکه 70درصد فارغ التحصیلان دانشکده های فنی جذب بازار کار می شوند، افزود: عدم توجه خانواده‌ها به مسأله مهارت و رابطه آن با اشتغال از جمله مهمترین عواملی است که سبب مغفول ماندن رشته های فنی و افزایش بیکاری در استان شده است.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: امروزه رسانه یکی از مهمترین ابزاری است که می‌توان به‌راحتی پدیده شوم خودکشی را با آن کنترل کرد، اما باید برای این‌کار از افراد متخصص مشورت گرفته شود.
دانشجوی موفق ایلامی در گفتگو با ایلام رصد:
بها دادن به فعالیت های علمی جوانان و مراقبت هوشمندانه و استفاده صحیح از گنجینه نیروی انسانیِ نخبه سرمایه ای است که نباید با تصویرسازی غلط و منفی و عدم حمایت و پشتیبانی از فعالیت های علمی آنان مورد غفلت قرار بگیرد.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام در اختتامیه دوره خط امام استانی:
شاکرمی در اختتامیه خط امام استانی گفت: مدیری که در سازمان ها و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی منصب و کرسی دارد باید در جهت اهداف انقلاب اسلامی پیش رونده باشد و نهایت همکاری را با بسیج و نهاد های انقلابی جهت نیل به آرمانهای نظام داشته باشد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام:
حجت الاسلام والمسلمین علی محمدی گفت: مسئله قرآن مسئله بسیار مهمی است و امت اسلامی اگر با قرآن انس نداشته باشند سیلی خواهند خورد.
150 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان ایلام بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش برای گذراندن دوره خط امام استانی عازم قم شدند.
باحکم شورای انقلاب فرهنگی؛
باحکم شورای انقلاب فرهنگی «میرزایی‌حیدری» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام شد.
آزمون سراسری ۹۸ در ایلام از دریچه آمار؛
علی اکبری گفت: در آزمون سراسری سال ۹۸، ۱۵۰۸۰ داوطلب متقاضی ورود به دانشگاه در استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۲۸۷ زن و ۵۷۹۳ مرد می باشند.
کارشنس سیاسی در گفتگو با ایلام رصد:
آذیش گفت: ایجاد نارضایتی در بین جامعه و خالی کردن پشتوانه مردمی باعث زوال حکومت می شود راه مقابله با جنگ اقتصادی؛ تکیه و اعتماد به تولید داخلی چه از طرف مردم و چه از طرف دولت است.

صفحه‌ها