خامنه ای دات آی آز

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

مسئول پیشگیری و مراقبت‌ از آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش استان ایلام گفت: هیجان خواهی، خود نشان دادن و کمبود عاطفی از مهم‌ترین علل گرایش دانش آموزان به‌سوی مصرف مواد مخدر است.
فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان گفت: دو توزیع‌کننده مواد مخدر که از شهرستان دره شهر جهت توزيع و فروش مواد مخدر به شهرستان آبدانان در حال حرکت بودند، شناسايي و دستگير شدند.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری انتخابات خانه های مطبوعات سراسر کشور به صورت الکترونیک در اسفند خبر داد.
رئیس پلیس راهور ایلام گفت: افرادی که گواهینامه دریافت می‌کنند تا سه ماه اجازه ندارند به‌تنهایی و بدون حضور افراد دارای گواهینامه رانندگی کنند.
عضو هیئت علمی دانشگاه شیخ بهایی:
عضو هیئت علمی دانشگاه شیخ بهایی با بیان اینکه خود توسعه یابی مربوط به الگوهای ذهنی افراد است، گفت: یکی از موانع کارآفرینی زنان الگوهای ذهنی آنان است زیرا زنان بر عکس مردان ابتدا تهدیدها و سپس فرصت‌ها را می‌بینند.
رئیس پلیس فتا؛
رئیس پلیس فتا استان ایلام با بیان برقراري امنيت در فضاي مجازي گفت: پليس فتا تمام توان خود را براي تحقق اين امر به کار خواهد گرفت.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با بیان اینکه تمام امور امنیتی استان به‌صورت لحظه‌به‌لحظه تحت کنترل و رصد است گفت:ضای مجازی رهاشده نیست و تمام اخبار منتشرشده در این فضا رصد می‌شوند.
دو زن ۱۹ و ۲۸ ساله که نسبت فامیلی با یکدیگر دارند، در حالی به اتهام کیف‌زنی داخل اتوبوس‌های شهری مشهد دستگیر شدند که یک زن ۵۰ ساله سرکردگی این گروه سرقت را به عهده داشت.
در مجلس تصویب شد؛
براساس مصوبه مجلس مردان شاغل در قوای سه‌گانه، بخش‌های دولتی و عمومی غیردولتی که صاحب فرزند شوند، از دو هفته مرخصی تشویقی برخوردار می‌شوند.
سرپرست اورژانس کشور گفت: امروز 585 ماموریت اورژانسی ویژه مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی انجام شد.
به بندگانم خبر ده که من آمرزنده و مهربانم.
شما را به تقواى الهى و پارسایى در دینتان و تلاش براى خدا و راستگویى و امانتدارى درباره کسى که شما را امین دانسته و طول سجود و حُسنِ همسایگى سفارش مى کنم.
دختران نوجوان به اقتضای سن خود میل به خودنمایی و ابراز وجود دارند که در بیشتر تجربه کافی ندارند و برای ارضای این میل به سراغ بدحجابی و نمایش اندام خود می روند.
رییس سازمان مدارس غیردولتی خبر داد
رییس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به مشکلات موسسان مدارس غیردولتی برای پرداخت حق بیمه کارکنان اظهار کرد: قانون دائمی شدن مدارس غیردولتی موسسان را موظف به پوشش بیمه‌ای و عمل طبق ضوابط کار کرده است اما مشکلاتی وجود دارد که با تشکیل "صندوق حمایت از موسسان" حل خواهد شد.
امام جمعه دهلران در شورای عمومی:
حجت الاسلام موسوی گفت: توجه به سبک زندگی اسلامی و ترویج این فرهنگ غنی به عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های این شورا همیشه مدنظر بوده و در این راستا آمار و ارقام نشانگر تاثیر خوب این جلسات در سطح مناطق مختلف شهرستان بوده است.

صفحه‌ها