خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب اقتصادی

بررسی عملکرد ۴ نهاد بزرگ اقتصادی دولت یازدهم
هر چند دولت یازدهم به پایان رسیده است ولی دولت فعلی میراث‌دار عملکرد وزرا و مسئولان دولت قبلی است و شناخت وضع موجود کمک شایانی به تیم مدیریتی جدید می‌کند.
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان ایلام:
معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: آثار برتر صنایع دستی ایلام برای دریافت نشان ملی معرفی می‌شوند.
معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام خبر داد:
معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام از اختصاص 33 میلیارد ریال اعتبار در سال 96 به منظور ایجاد اشتغال در شهرستان سیروان خبر داد.
رئیس اداره استاندارد مهران خبرداد؛
رئیس اداره استاندارد شهرستان مهران گفت: در 5 ماهه گذشته از سال جاری تاکنون 147 هزار تن کالای استاندارد از مرز مهران به عراق صادر شده است.
یادداشت؛
در وضعیت بروکراسی بیمار کشور و دستگاه های عریض و طویل مسئولیت ناپذیر در حوزه فرهنگی و اجتماعی ؛ فروپاشی خانواده به علت خیانت و روابط آزاد در شهرها و به علت بیکاری و فقر و اعتیاد در روستاها شدت گرفته است.
ناصر عباسی یکی از جوانان چرداولی که طرح های اقتصاد مقاومتی را اجرا کرده به خبرنگار دیار زاگرس گفت: اقتصاد مقاومتی راه درمان بیماری اقتصادی امروزه کشور است.
عصر امروز راه اندازی شد؛
نخستین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر استان ایلام با حضور استاندار و مسئولین استانی در محل پارک چغاسبز ایلام آغاز بکار کرد.
نماینده سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
نماینده سازمان توسعه تجارت ایران گفت:بر اساس بخشنامه گمرک، خروج محموله های صادراتی میوه و تره بار از نیمه آبان ماه سال جاری تنها با رعایت بسته بندی‌های مصوب صورت خواهد گرفت.
در اولین روز از هفته دولت با حضور استاندار انجام گرفت؛
استاندار ایلام در اولین روز از هفته گرامیداشت دولت، طرح های عمرانی و خدماتی بخش چوار شهرستان ایلام را افتتاح و کلنگ زنی کرد.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایلام
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از راه اندازی دو جایگاه سوخت در نقطه صفر مرزی مهران خبر داد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام اعلام کرد؛
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: مطالبات گندمکاران استان با تامین منابع مالی تا اواسط شهریورماه پرداخت می شود.
فرماندار سیروان:
فرماندار سیروان گفت: پروژه آبرسانی به دشت سیروان 33درصد پیشرفت کلی دارد.
سالانه میزان 6 هزار کیلوگرم عسل به ارزش ریالی 2 میلیارد و 400 میلیون ریال در بخش سراب میمه تولید می شود.
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دهلران گفت: با توجه به پیگیری های بعمل آمده از مبلغ 25 میلیون ریال مبلغ باقیمانده، 10 میلیون ریال به حساب متقاضیان وام احداثی مرحله دوم طی هفته های آتی واریز خواهد شد.
توانستم از حقوق کارمندی برای توسعه کار زنبورداری هم بهره بگیرم. اما وقتی مقایسه می کنم می بینم که درآمد زنبورداری خیلی بیشتر از حقوق کارمندی است.

صفحه‌ها