خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب اقتصادی

مدیر کل بنیاد مسکن استان ایلام:
مدیر کل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: مردم استان ایلام از دوم تا پایان آذرماه سال جاری می توانند درخواست تعیین خسارت منازل خود را به بنیاد مسکن تحویل دهند.
سازمان هدفمند سازی یارانه ها زمان واریز هشتاد و یکمین مرحله از یارانه نقدی آبان ماه را امشب اعلام کرد.
رئیس شرکت داناگاز:
رئیس شرکت داناگاز اعلام کرد: شرکت کرسنت آماده واردات گاز از ایران است به شرطی که ایران در باره حجم، قیمت،‌ مدت زمان و نداشتن قطعی تضمین دهد.
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد
دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه پایان دادن بر آقایی دلار در تجارت جهانی، شکست اقتصادی و سیاسی آمریکا، انعقاد پیمان‌های پولی دوجانبه یا چندجانبه است.
نائب رئیس کمیسیون امنبت ملی مجلس
نائب رئیس کمیسیون امنبت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در گمرکات باید ایکس‌ری داشته باشیم تا مأموران گمرکی با دقت بتوانند ورود کنند؛ درحالیکه می‌توان گفت بیشتر کالای قاچاق با تساهل یا نبود ابزار در گمرکات به کشور وارد می‌شوند.
استاندار ایلام در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی:
مدیران باید مطالبه محور باشند تا خدمت ارائه شود.حالا که موضوع اربعین را به خوبی پشت سر گذاشته ایم، کارهای عمرانی شتاب بیشتری خواهد گرفت.
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران :
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به موضوع بازگشایی سوئیفت و تعامل بانک های جهانی با بانک های کشورمان اظهارداشت: در حال حاضر سوئیفت هیچ مشکلی ندارد چون سوئیفت یک وسیله ارتباطی است که یک مدت خدمات خود را به ایران از سوی موسسه عامل متوقف کرده بود و در حال حاضر مشکلی در این باره وجود ندارد.
گزارش؛
بیکاری معضلی است که امروزه در سیروان بسیار مشاهده می شود و بعلت نبود کار، جوانان روانه‌ی‌ شهرهای بزرگ می‌شوند.
نایب رئیس مجلس:
پزشکیان گفت: از نظر علمی طرح تحول نظام سلامت به جایی نمی‌رسد و اگر دولت تمام پولش را نیز خرج کند باز هم کم می‌آورد.
سرمایه ای کوچک و همتی بزرگ؛
بانوان کارآفرین سیروانی و فعال اقتصاد مقاومتی در عرصه مشاغل خانگی گام برداشته و با تولید ترشیجات خانگی به شعار اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشانده اند.
توسعه صادرات غیر نفتی، یکی از ارکان اساسی در شکوفایی و پیشرفت اقتصادی محسوب می‌شود، ضرورتی که حصول آن مستلزم ارتقای کیفی هر چه بیشتر محصولات است.
دور جدید انتقادات نسبت به واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی در حالی آغاز شد که نمایندگان این استان از وجود مستنداتی پیرامون لابی‌گری و دلال‌بازی در این پرونده خبر می‌دهند.
گزارش ؛
کمبود دستگاه های ATM(خودپرداز) در مسیر های پیاده روی اربعین سال جاری یکی از مهم ترین مشکلات زائران اربعین حسینی برای دریافت وجه نقد مورد نیاز خود در عتبات بوده است.
شاهکار جدید در یکی از زیر مجموعه های شهرداری تهران؛
مرتضی حاجی که در دوره شهرداری محمد علی نجفی به سمت مدیرعامل همشهری منصوب شده، در جدیدترین اقدام خود فرزندش مصطفی حاجی را در مجموعه دفتر مدیر عامل به کار گرفته و این دقیقا بر خلاف ادعاهایی است که مدیرعامل همشهری طی هفته های اخیر بر زبان آورده است.
رییس کل سازمان خصوصی سازی خبر داد
رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: واریز سود سهام عدالت برای همه ۴۷میلیون نفر مشمول به‌صورت یکجا امکان واریز ندارد، اما می‌توان این قول را به مردم داد که در چند روز آینده واریز مرحله اول سود آغاز خواهد شد.

صفحه‌ها