خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معامله قرن قبل از تولد سقط جنین می‌شود، گفت: مذاکره ای با آمریکایی ها نداریم.
حاجی‌بابایی خبر داد؛
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی از تأیید مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق‌ها از سوی شورای نگهبان خبر داد.
با متهم فراری فساد بزرگ پتروشیمی آشنا شوید؛
شعار کاندیدای عضو جبهه مشارکت در انتخابات مجلس ششم «خاتمی را تنها نمی گذاریم» بود.
رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه[اخیر] از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲ بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کم‌تر از چیزی است که حق مردم ایران است.
رهبر معظم انقلاب:
رهبر انقلاب بر لزوم تلاش همه‌جانبه و شبانه‌روزی برای پیشرفت بیش از پیش در علوم شناختی تأکید کردند و گفتند: شتاب حرکت علمی کشور نباید کاهش یابد و یا متوقف شود، بلکه این شتاب باید برای سالهای طولانی و تا رسیدن به نقطه اوج علمی حفظ و تقویت شود.
امام جمعه ایلام:
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: با وجود کارشکنی های آشکار غربی ها در برجام و پسابرجام و عدم وجود دستاوردهای قابل ذکر، متاسفانه برخی از مسئولان از این موضوع یک مدینه فاضله برای کشور ساخته اند.
ظریف:
وزیر خارجه با اشاره به مزاحمت‌های آمریکا در مسیر همکاری‌های اقتصادی ایران و عراق به کشورهای منطقه توصیه کرد که روی اسب بازنده هیچ وقت شرط بندی نکنند.
خطیب جمعه ایلام:
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: سخنان اخیر رهبری نوید بخش خروج کشور از بن بست مشکلات و تحریم ها با مدیریت و درایت دلسوزانه و درست مسئولان و همت و سخت کوشی مردم و تکیه به داشته ها و منابع داخلی بود.
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
با حکم مقام معظم رهبری ، آیت الله صادق لغریجانی بعنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.
فرماندار ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
بسطامی گفت: باید مردم و همه دلسوزان نظام خطشان را با دشمن مشخص و با همه افرادی که با انقلاب کینه ورزی دارند مرزبندی کنند.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
سردار حسینی گفت: دی‌ماه، ماهی است که صحنه رویدادهای بزرگی در انقلاب اسلامی ازجمله فرار شاه از ایران و آغاز فروپاشی نظام ستم‌شاهی و پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 57 بوده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فقیه عالیقدر و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتند.
حضرت آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی پس از طی دوره مریضی دارفانی را وداع گفت.
زاکانی:
نماینده سابق مجلس با اشاره به برخورد نماینده سراوان با مأمور گمرک نوشت: به‌عنوان یک نماینده ادوار مجلس از سقوط اخلاقی مسئولان خجالت کشیدم.
رهبرانقلاب در دیدار باخانواده های شهدا:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اینکه آمریکایی‌ها گفتند سال ۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است سال ۹۷ جنجال کنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. همه، حواس‌شان را جمع کنند.

صفحه‌ها