خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

دکتر روحانی در نشست خبری و در پاسخ به اینکه چه برنامه ای برای رفع تحریم ها دارد؟ با زیرکی سعی کرد که موافقت مقام معظم رهبری را شرط انجام این مذاکرات اعلام کند.
نماینده شرکت بویر صنعت در کارخانه فولاد یاسوج با بیان اینکه ساعت 3 به من خبر دادند که کوره این کارخانه منفجر شده است، افزود:بر اثر این حادثه 9 کارگر مصدوم شدند که سوختگی سه نفر از آنها بسیار وخیم است.
طی نامه ای به آیت‌الله جنتی؛
سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌‌جمهوری در نامه‌ای به آیت الله جنتی ، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان‌، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.
روحانی در شبکه خبر:
رئیس جمهور منتخب در انتخابات دوزادهم ریاست جمهوری حضور گسترده بیش از 41 میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری را گامی در جهت توسعه و سرافرازی ایران عنوان کرد.
وزیر خارجه آمریکا در عربستان گفت: اگر روحانی در دور دوم ریاست‌جمهوری خود خواهان تغییر در روابط بین‌المللی کشورش است باید کاری کند که آزمایش‌های موشکی بالستیک کشورش متوقف شود.
وزیر کشور اعلام کرد؛
زیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با تعداد رأی 23549616 به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.
محور سخنان رئیسی در جمع مردم اصفهان:
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: از «برادر عزیز و مجاهدم» جناب دکتر محمد‌باقر قالیباف که با زمان‌شناسی عمل کردند متشکرم، ‌ما از توان مدیریتی و تجربیاتی ایشان و تیم همراهشان در دولت آینده استفاده خواهیم کرد.
اختصاصی ایلام رصد؛
برخلاف هماهنگی های صورت گرفته در راستای برگزاری مناظره بین رئیس ستاد روحانی در ایلام با نماینده جبهه مردمی انقلاب این مناظره یک طرفه برگزار شد و جلال میرزایی از حضور در این مناظره سر باز زد.
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضاییه گفت: برخی افراد در صحنه انتخابات برای آنکه چند رأی بیشتر کسب کنند حرف‌های گذشته خود را فراموش کرده‌اند.
حجت الاسلام رئیسی در ارومیه:
حجت الاسلام رئیسی در جمع مردم ارومیه گفت: بازگشت به عقبی در کار نیست و وضعیت فعلی را نیز قبول ندارم، تغییر به نفع مردم باید صورت گیرد.
مدیر عامل یک کارخانه تولیدی مطرح کرد؛
مدیر عامل کارخانه فولاد هرات مهمترین مشکل سرمایه گذاران در کشور را بوروکراسی پیچیده ادارات برشمرد و خاطر نشان کرد: یکی از موانع جذب سرمایه گذاردر کشور، پیچیدگی گردش کار و بوروکراسی اداری در بخش صنعت برای اخذ مجوزهای لازم است.
دلسوزی روحانی در دقیقه 90!
در حالی که دولت اعلام کرده است تا روز سه شنبه ( سه روز مانده به انتخابات) یارانه ها را واریز می کند، حسن روحانی دستور داده است همین یک مرتبه را به تمام جمعیت ایران یارانه بدهند!
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
طهماسبی، دشمن شناسی را یکی از معیارهای رئیس جمهور اصلح اعلام کرد و گفت: کسانی که به راحتی مصالح دینی و مذهبی، و منافع جهانی و ملی را فدای قدرت و منصب می کنند و با دشمن در تضعیف باورهای مردم هم صدا می شوند نمی توانند مورد اعتماد قرار گیرند.
عضو کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی
عضو کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان آقای جهانگیری بیشتر فضای تبلیغاتی دارد و اگر کسی ادعایی دارد باید با ارائه مدرک آن را اثبات کند
جانشین مسئول بررسی وتحلیل سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با ایلام رصد؛
راغ گفت: امروزه دانشجو و دانشگاهی به عنوان جریانی که نوک پیکان اندیشه در کشور است، بالاترین اثر را در مشارکت پذیری و حضور حداکثری مردم در انتخابات دارد.

صفحه‌ها