خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

دردسرهای گاو شیرده سعودی؛
اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران که در سخنرانی دیروز ایشان در مراسم محفل انس با قرآن مطرح شد، مورد توجه ویژه رسانه‌های منطقه و جهان قرار گرفته است.
گزارش؛
دولت و هواداران آن تا کنون اعلام کرده اند که این سند الزام آور نبوده و هنوز در کشور اجرایی نشده است اما شواهد و بررسی متن مصوبه نشان می دهد که این سند قبول و در حال اجرا شدن است.
ترامپ می‌گوید نتیجه دیدار با رهبران کشورهای اسلامی در ریاض، انزوای بیشتر ایران و تأکید بر مجاز نبودن تهران به دستیابی به سلاح هسته‌ای بوده است.
ابعاد دیگری از پرونده کرسنت؛
وزیر نفت سرانجام به صدور گاز مجانی به ترکیه اعتراف کرد تا زوایای دیگری از پرونده فساد اقتصادی کرسنت و میلیاردها دلار هزینه‌ای که به ملت تحمیل شد، آشکار شود.
دبیرشورای عالی امنیت ملی:
دبیرشورای عالی امنیت ملی گفت: جالب است نخستین سفر ترامپ به کشوری انجام شده که عامل حادثه ۱۱ سپتامبر بوده و کارخانه تولید تروریست برای منطقه است، ولی ایران را به حمایت از تروریسم متهم می‌کند.
دکتر روحانی در نشست خبری و در پاسخ به اینکه چه برنامه ای برای رفع تحریم ها دارد؟ با زیرکی سعی کرد که موافقت مقام معظم رهبری را شرط انجام این مذاکرات اعلام کند.
نماینده شرکت بویر صنعت در کارخانه فولاد یاسوج با بیان اینکه ساعت 3 به من خبر دادند که کوره این کارخانه منفجر شده است، افزود:بر اثر این حادثه 9 کارگر مصدوم شدند که سوختگی سه نفر از آنها بسیار وخیم است.
طی نامه ای به آیت‌الله جنتی؛
سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌‌جمهوری در نامه‌ای به آیت الله جنتی ، ضمن ابراز اعتماد و اطمینان به شورای نگهبان‌، خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شد.
روحانی در شبکه خبر:
رئیس جمهور منتخب در انتخابات دوزادهم ریاست جمهوری حضور گسترده بیش از 41 میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری را گامی در جهت توسعه و سرافرازی ایران عنوان کرد.
وزیر خارجه آمریکا در عربستان گفت: اگر روحانی در دور دوم ریاست‌جمهوری خود خواهان تغییر در روابط بین‌المللی کشورش است باید کاری کند که آزمایش‌های موشکی بالستیک کشورش متوقف شود.
وزیر کشور اعلام کرد؛
زیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با تعداد رأی 23549616 به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.
محور سخنان رئیسی در جمع مردم اصفهان:
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: از «برادر عزیز و مجاهدم» جناب دکتر محمد‌باقر قالیباف که با زمان‌شناسی عمل کردند متشکرم، ‌ما از توان مدیریتی و تجربیاتی ایشان و تیم همراهشان در دولت آینده استفاده خواهیم کرد.
اختصاصی ایلام رصد؛
برخلاف هماهنگی های صورت گرفته در راستای برگزاری مناظره بین رئیس ستاد روحانی در ایلام با نماینده جبهه مردمی انقلاب این مناظره یک طرفه برگزار شد و جلال میرزایی از حضور در این مناظره سر باز زد.
معاون اول قوه قضائیه:
معاون اول قوه قضاییه گفت: برخی افراد در صحنه انتخابات برای آنکه چند رأی بیشتر کسب کنند حرف‌های گذشته خود را فراموش کرده‌اند.
حجت الاسلام رئیسی در ارومیه:
حجت الاسلام رئیسی در جمع مردم ارومیه گفت: بازگشت به عقبی در کار نیست و وضعیت فعلی را نیز قبول ندارم، تغییر به نفع مردم باید صورت گیرد.

صفحه‌ها