خامنه ای دات آی آز

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

جان کری، وزیر خارجه آمریکا بعد از چهار سال این سمت را ترک کرد.
پیام رهبر معظم انقلاب درپی حادثه دردناک فروریختن ساختمان در مرکز شهر تهران:
درپی حادثه دردناک صبح امروز و آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان در مرکز شهر تهران که به گرفتار شدن جمعی از آتش‌نشانان انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از احضار سفیر دانمارک خبر داد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: بازگو کردن خدمات و دستاوردهای دولت و دستگاه‌ها به عنوان خدمات نظام جمهوری اسلامی مایه امیدواری دوستان نظام و انقلاب و ناامیدی دشمنان است.
وزیر کشور:
وزیر کشور گفت: اگر بخواهیم رفع بیکاری کنیم باید سالانه بیش از یک میلیون شغل ایجاد شود و با توجه به اینکه دولت انباشته از نیروست باید این شغل‌ها در بخش خصوصی ایجاد شود.
اسپوتنیک؛
توبیاس الوود، معاون وزیر امورخارجه بریتانیا در سفر خود به تهران با معاون وزارت امور خارجه ایران دیدار و گفت و گو کرد.
در پی صدور دستور رئیس‌جمهور
در پی صدور دستور رئیس‌جمهور؛ وزیر کشور سفر به استان لرستان را نیمه تمام گذاشت و عازم تهران شد.
در پی آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو و فرویختن آن، رئیس‌جمهور دستوری به وزیر کشور برای بررسی این موضوع صادر کرد.
سخنگوی وزارت کشور:
سخنگوی وزارت کشور گفت: مطابق قانون فعلی، صدور دستور شروع انتخابات ۲۵ اسفند ماه است که از آن زمان تا ۲۹ اسفند ماه فرصت داریم هیات‌های اجرایی را در شهرستان های سراسر کشور تشکیل دهیم.
همزان با آغاز تحلیف ریاست جمهوری در امریکا؛
دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا دو روز مانده تا ورود به کاخ سفید و آغاز کار خود به عنوان فرمانده کل قوای ایالات متحده، با دو توصیه در قبال ایران روبرو شده است.
ابلاغیه جنجالی به ریاست معاون سیاسی استانداری‌ها/
دولت در پوشش طرحی به نام "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" عملا دستور تشکیل ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی برای انتخابات ۹۶ را در استانداری ها صادر کرده است.
یک مقام مسئول:
شلیک ممتد سامانه‌های پدافند هوایی در مرکز تهران به یک فروند پرنده بدون سرنشین فیلمبرداری که وارد منطقه پرواز ممنوع شده بود صورت گرفت.
در حکمی؛
مدیرکل امنیتی استانداری ایلام طی حکمی از سوی استاندار ایلام منصوب شد.
رئیس قوه قضاییه:
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی‌ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد، هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.
مرکزاطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در واکنش به خبرسازی برخی رسانه ها اطلاعیه ای صادر و تاکید کرد: وزارت کشور فضای بداخلاقی و حاشیه سازی را مضر در انتخابات آینده می داند.

صفحه‌ها