خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

مسئول فضای مجازی سپاه امیراالمومنین(ع) استان ایلام:
مسئول فضای مجازی سپاه امیراالمومنین(ع) استان ایلام گفت: تغییر موازنه قدرت در فضای مجازی به نفع جبهه انقلاب است.
با حضور 21 تیم برگزار می شود؛
نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فضای مجازی بسیج با حضور فعالان این عرصه درایلام برگزار شد.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام خبرداد؛
نعمتی عنوان کرد: با موافقت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم وزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ایلام موفق به کسب مجوز برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی گردید.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام:
وی عنوان کرد: نظام نقاط قدرتمند و امید بخشی دارد و نخبگان و اساتید انقلابی ما باید بتوانند با بیان این نقاط برای نسل جوان آنها را به سمت و سوی اهداف نظام بکشانند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج؛
حجت الاسلام تویسرکانی گفت: ازمنظررهبری فتنه ۸۸ یک فتنه شیطانی بود و به جنگ جمهوریت نظام رفتند اولین هدف آنان باطل کردن رای مردم بود.
مطالبه دانشجویان ایلامی از قوه قضائیه؛
دانشجویان ایلامی در گفتگو با ایلام رصد از دلایل و عاملین بروز جریانات اخیر در کشور گفتند و خواهان بازخواست مسئولین در به خطر انداختن امنیت ملی کشور شدند.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردمی در تمامی عرصه‌ها کارآمدی و اثربخشی خود را نشان داده است.
در جلسه شورای بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان مطرح شد؛
حجت الاسلام صغیرا گفت: یکی از دغدغه های اصلی اساتید بسیجی باید مطالبه گری و درخواست از مسئولین استان در راستای رفع مشکلات مردم باشد.
معاون اقتصادی استاندار ایلام:
معاون اقتصادی استاندار ایلام گفت: اعمال هرگونه افزایش قیمت در کالا و خدمات تحت هر شرایطی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و واحدهای تولیدی و خدماتی ملکف به ارائه نرخهای مصوب می باشند .
رئیس جمهور صبح امروز گفت: اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم و برای کمک به اقشار تحت فشار جامعه است.
رهبر انقلاب در دیدار با میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی:
صبح امروز و همزمان با عید بزرگ میلاد باسعادت پیامبراعظم (ص) و امام صادق (ع) حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ تصریح کردند: محو دولت اسرائیل به معنای محو آن رژیم تحمیلی و اراذلی مانند نتانیاهو است، نه مردم یهودی.
رئیس پلیس فتا استان ایلام خبرداد:
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی تعدادی از شهروندان در استان کرده بودند با هوشیاری پلیس فتا بازداشت شدند.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت :۷۰ درصد از مجموع زائران اربعین مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند.
عضو شورای شهرایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
کرمی با بیان اینکه شهید و شهادت از آرمان های انقلاب و روحیه شهادت طلبی در همه مردم این سرزمین نهادینه است گفت: چنین اتفاقاتی در استان ایلام هرگز رخ نخواهد داد.
عضو شورای شهرایلام:
عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون نام گذاری شهر ایلام با انتقاد نسبت به حذف نام شهدا از برخی معابر تهران و برخي شهرها در ماه های اخیر خواستار تجدید نظر درباره این تصمیم غلط در شهرداری پايتخت و ديگر شهرها و همچنين برخورد با خاطيان شد.

صفحه‌ها