خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام خبرداد:
چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بالای 18 سال مرحله استانی اوقاف و امور خیریه استان ایلام برگزار می شود.
رئیس آموزش‌های آزاد و مشارکت‌های فنی و حرفه‌ای استان:
رئیس آموزش‌های آزاد و مشارکت‌های فنی و حرفه‌ای استان ایلام گفت: 220 آموزشگاه آزاد تحت نظارت فنی و حرفه استان درزمینهٔ های مختلف آموزشی در سطح استان فعالیت می‌کنند.
گزارش؛
دانش آموزان ایلامی با حضور در طرح هجرت ایثار، گذشت، اخلاص، ولایت مداری و استفاده از نیروی جوانی را تمرین می کنند.
با شروع اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان:
100 نفر از جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایوان به مدت ده روز اردو جهادی فرهنگی آموزشی در روستای محروم پلنگرد شهرستان ایوان برگزار کرده اند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در گفتگوی تفصیلی با ایلام رصد عنوان کرد:
مدیرکل میراث فرهنگی استان ایلام عنوان کرد: در طول این چند سال 17 اثر استان در فهرست اثار ملی کشور ثبت شده که 50 اثر دیگر در دست اقدام هستند، 9 کاوش نجات بخشی در پشت سد سیمره و کنگیر انجام شده، 1025شی در گنجینه ساماندهی و شناسنامه دار شده اند.
رئیس حهاد کشاورزی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی تصریح کرد: 6 هزار تن تولید دانه های روغنی کلزا داریم که در سال جاری برنامه ریزی شده این تولیدات افزایش داده شود و به بیش از 10هزار تن برسد.
امام جمعه ایلام:
حجت الاسلام لطفی گفت: در دومین سالگرد توافق هسته‌ای ملت شاهد سقوط آزاد برجام است، مقامات دولتی باید برای ملت به ابهامات پاسخ دهند، آیا در تنظیم ضمانت اجرایی پیش‌بینی شده است.
مدیرکل بهزیستی ایلام خبر داد؛
مدیر کل بهزیستی استان ایلام، با اشاره به فعالیت یک‌خانه امن دولتی ویژه زنان خشونت دیده گفت: 28زن خشونت دیده سال گذشته به مرکز فوریت های اجتماعی در استان مراجعه کردند.
شهردار ایلام:
شهردار ایلام گفت: طرح جامع شهری ایلام بازنگری و در یک اقدام 300 مورد ایراد بر آن وارد و اصلاح شد.
گزارش؛
کودک کار در همه دنیا بعنوان واژه ای نأمانوس در میان اجتماع حضور داشته و کم و بیش همه از آن تنفر داشته و به هرنحوی برای کاهش آن تلاش می کنند.
بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان ایلام:
مسئولین تراز اول کشور نبایستی منزلت خویش را در حد مدیر عامل شرکت توتال پائین بیاورند و در ازای طمع تأمین سرمایه 5 میلیارد دلاری آنها منابع 412 میلیارد دلاری را در اختیار ایشان قرار دهند تا به یغما و غارت ببرند.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام:
دانشی گفت: به دلیل عدم تامین اتیلن از سوی مسئولین مربوطه کمبود "اتان" در منطقه عسلویه وانجام تعمیرات اساسی در فازهای پارس جنوبی تا اطلاع ثنوی تعطیل اعلام گردیده است.
محمدی گفت: باید بابرنامه ریزی وتبیین فرآیندنسبت به تعیین اهداف وپیش بینی منابع وامکانات برای برنامه ریزی استراتیژیک اقدام شود وطراحی جامع درقالب ابزارها،امکانات و غیره جهت تحقق اهداف بلند مدت در نظر گرفته شود.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت : از تولیدات فکری اساتید دانشگاه و صاحب نظران خارج از مجموعه اداره کار که حداکثر همپوشانی با کارمان را داشته باشد استفاده خواهیم کرد.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایلام رصد:
کاظم زاده تصریح کرد: اصل وجود سرمایه گذاری داخلی در راستای رشد اقتصادی وایجاد اشتغال امری روشن است، اما باید در قرادادهای تجاری و سرمایه گذاری های بین المللی منافع ملی و حفاظت از منابع طبیعی و توجه به نیروی کار داخلی مورد توجه قرار گیرد.

صفحه‌ها