خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

دکترای علوم سیاسی در گفتگو با ایلام رصد:
شیخ محمدی گفت: آمریکا قصد جنگ با ایران را ندارد بلکه هدفش تقویت دامنه جنگ نرم همه‌جانبه خود علیه جمهوری اسلامی و مردمی است که همواره پشتیبان نظام خود بوده‌اند.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) خبر داد/
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:در ادامه خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان استان 700 بسته غذایی ویژه ماه مبارک رمضان بین سیل زدگان ماژین توزیع شد.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: کاسبان ترس در هر فرصتی سعی می کنند که به عناوین مختلف التهابات اجتماعی برای جامعه بوجود بیاورند.
دومین محموله کمک های مردم عراق به سیل زدگان از طریق مرز مهران وارد خاک کشورمان شد.
طی پیامی صورت گرفت؛
در بخشی از پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)آمده است: این وحدت و همدلی، فارغ از سلایق فکری و سیاسی ، بزرگترین و محکم ترین پاسخی است که می توان به دشمنان نظام و انقلاب داد.
گزارش تصویری؛
رییس سازمان بسیج در سفر خود به استان ایلام از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد.
سردار غیب پرور در ایلام:
سردار غیب پرور گفت: در برخی از استانها گام دوم خدمت به سیل زدگان یعنی احداث مسکن، جاده ها و ترمیم راههای ارتباطی در حال اجرا می باشد.
رئیس دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
رئیس دانشگاه با اشاره به آغاز فعالیت‎های آموزشی دانشگاه ایلام در موعد مقرر در ابتدای سال جاری، اظهار داشت: بعد از وقوع سیل و با توجه به اینکه و با فراخوانی که در بین آوردند.
رئیس دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
علی اکبری گفت: سپاه پاسداران یک نهاد ملی و مورد حمایت جامعه و ملت ایران است و ما این اقدام رئیس جمهور آمریکا را نه دشمنی با سپاه، که دشمنی با همه ملت ایران قلمداد می کنیم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام خبر داد:
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام از پخش 6200 دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی درباره سیل اخیر خبر داد.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:
میرزایی بیان کرد: ترامپ در راستای منافع رژیم صهیونیستی هیچ حد و مرزی نمی شناسد و قوانین و مقررات بین المللی نیز برای وی اهمیتی ندارد.
گزارش؛
سیلاب اخیر به تاسیسات زیربنایی، عمرانی، زیرساخت های شهری و روستایی و عشایری، زیربخش های کشاورزی، منازل و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و ... نقاط مختلف استان ایلام خساراتی را وارد ساخت.
استاندار ایلام:
سلیمانی گفت: آمریکا با تروریست خطاب کردن سپاه همه مردم و ملت ایران را تروریست خطاب کرده است.
استاندار ایلام بیکاری، عدم توازن درآمد و هزینه، آثار روانی جنگ و تضاد فرهنگ سنتی با فرهنگ مدرن را ریشه آسیب‌های اجتماعی در استان نام برد.
درنوروز امسال انجام گرفت؛
مدیر کل میراث فرهنگی ایلام از بازدید ۷۶۰ هزار نفر از جاذبه های گردشگری ایلام طی ایام نوروز خبر داد.

صفحه‌ها