خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

مدرس دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد؛
آذیش گفت: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.
مدیرکل راهداری ایلام خبر داد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه محرم تا پایان عاشورای حسینی ۱۹۶ هزار و ۹۴ نفر از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.
گزارشی از حضور جهادگران دانشجویی در مناطق محروم ایلام:
دانشجویان جهادگر ایلامی در اردوی ده روزه خود به روستای وحدت آباد ماژین از تآسی خود به ولایت و تبیعیتشان از گفته های رهبری در این مسیر می گویند.
دکتر اسد میرزایی» معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد.
دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام:
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام گفت:هرگونه بی احترامی به پرچم عزای حضرت سیدالشهدا محکوم هست و لازم است مسئولان ذیربط با هتاکان برخورد قانونی را به عمل بیاورند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام از برگزاری بیش از ۳۵۰ ویژه‌برنامه در مناطق مختلف استان در هفته امربه‌معروف و نهی از منکر در سال جاری خبر داد.
رئیس دانشکده فنی پسرانن ایلام:
احمدی فرد با بیان اینکه 70درصد فارغ التحصیلان دانشکده های فنی جذب بازار کار می شوند، افزود: عدم توجه خانواده‌ها به مسأله مهارت و رابطه آن با اشتغال از جمله مهمترین عواملی است که سبب مغفول ماندن رشته های فنی و افزایش بیکاری در استان شده است.
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور؛
شهردار ایلام گفت: تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله حیدری_چهار راه رسالت روز چهارشنبه هفته‌جاری و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح می‌شود.
به همت سازمان بسیج دانشجویی استان صورت گرفت؛
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام تصریح کرد: ان شاالله تا پایان شهریور ماه در صدد هستیم ۲۰ گروه جهادی در قالب ۳۰۰ نفر و ۳۰۰۰ نفر روز از دانشجو و دانشگاهیان بسیجی را به مناطق سیل زده و محروم اعزام کنیم.
رسم ابرار طرحی است که با تأسی به منش و سیره فاطمه الزهرا(س) و حضرت علی (ع) که برای شفای امام حسن و امام حسین(ع) سه شب متوالی افطار خویش را به مسکین، یتیم و اسیر عطا کردند در سراسر کشور برگزار می شود.
واکنش مدیرکل زنان و خانواده استانداری ایلام به خبر استعفایش؛
مدیرکل زنان و خانواده استانداری ایلام گفت: بنا به علاقه شخصی خود از سمت مدیرکل زنان و خانواده استانداری ایلام استعفا داده و به آموزش و پرورش انتقالی می‌گیرم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام اعلام کرد که صدور قبوض کاغذی تا مهر ماه امسال برای مشترکان برق در این استان حذف می شود.
مدیرحج و زیارت استان گفت: ۸۵ زائر ایلامی در قالب یک کاروان، عصر دیروز برای انجام مناسک حج تمتع به سرزمین وحی اعزام شدند
رییس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از تصویب ۳ رشته جدید کارشناسی ارشد برای ترم مهرماه ۹۸ خبر داد.
به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
ناراحتی و عصبانیت دشمن از وجود این نهاد به دلیل نقش موثر آن در قوای نظام اسلامی است.

صفحه‌ها