خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

مردم ایلام محرم امسال را نیز با حضور پرشور در اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی در میدان 22بهمن به عزا نشستند و بر مصیبت عظمای حسین اشک ماتم ریختند.
امام جمعه ایلام در همایش دانشگاهیان:
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: بالاترین منکر در زمان ما، گردن نهادن به اوامر استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار است، بالاترین نهی از منکر، ایستادن در برابر آمریکا و اسرائیل است.
گزارش:
در ادامه سلسله برنامه های رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، رزمایش "میز خدمت" با هدف دیدارهای چهره به چهره مردم با مسئولان استان برگزار شد.
درنشست تخصصی پدیده خودکشی دانشگاه ایلام مطرح شد:
محمدیان گفت: ستادی که در استانداری متولی رسیدگی به این امر شده است ناکار آمد است برنامه محور نیست و نتوانسته انتظارات را براورده کند.
گزارش تصویری/
مراسم شیرخوارگان حسینی به یاد علی اصغر(ع) توسط مادران حسینی در سراسر استان و شهر ایلام برگزار شد.
امام جمعه ایلام:
امام جمعه‌ی ایلام گفت: دشمن پروژه‌ای به نام یدبین کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب را آغاز کرده‌ و به دنبال ناکارامد جلوه دادن نظام است.
در اوایل قسمت یکم سریال «ممنوعه»، چند دختر و پسر جوان را می‌بینیم که در ویلایی در شمال کشور مشغول بازی هستند؛ ورق‌های بازی بین افراد پخش می‌شود، در این بخش حاکم که پسری از اعضای گروه است حکم می‌کند شماره ۳ و ۵ باید امشب باهم بخوابند!
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام:
استاندار ایلام، نظارت بر بازار را به مدت 2 هفته به اتاق اصناف و بازرسی سازمان صنعت و معدن و تجارت سپرد که در صورت موفقیت این نظارت دائمی خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: برای نخستین بار پنج اثر تاریخی نفیس و کم نظیر این استان در فهرست آثار ملی منقول کشور ثبت شد.
در هفته اول مهر دکتر «سعید نمکی» در سفر به ایلام براي پروژه‌هاي علمي و فرهنگي و اجتماعي استان تصمیم‌گیری خواهد کرد.
تلنگری به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام؛
فانوس به دست در وادی هنر معنا ندارد، نباید هنر را مرزبندی نمود و بخاطر نمایندگان مجلس عزل و نصب های غیر تخصصی صورت بگیرد
مدیرکل آموزش و پرورش استان:
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: بین 17 تا 20 هزار نفر در استان از نعمت سواد محروم هستند.
گزارش تصویری/
رزمایش سپاهیان محمد رسول الله در شهر ایلام با حضور باشکوه بسیجیان در ضلع جنوبی چهار راه سعدی برگزار شد.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
شاکرمی گفت: فردا، سه‌شنبه ۱۳ شهریور رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله2 ، با هماهنگی‌های لازم با مسئولان استان از ساعت ۹ صبح در ضلع جنوبی چهار راه سعدی آغاز می شود.
استاندار ایلام در نشست خبری:
استاندار ایلام با اشاره به برنامه های دولت برای توسعه استان ایلام گفت: پروژه های کلان اقتصادی در استان در حال شکل گیری است.

صفحه‌ها