خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

رئیس دانشگاه ایلام در اختتامیه سوگواره اربعین:
علی اکبری گفت: در11آیتم به وسیله سایت و کانال تلگرامی اربعین آثار افراد جمع آوری شد که بعد از داوری از مجموع 780اثر 43اثر برگزیده وشایسته تقیر شناخته شدند.
مشاور عالی فرمانده سپاه استان:
طهماسبی گفت: حرکت عظیم اربعین ظرفیتی بسیار خوب برای میهن اسلامی بویژه برای استان ایلام است و ما این را برای خود یک ارزش می دانیم و حرکت در این جهت توفیقی الهی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در نشست ستاد ملی اربعین دانشگاهیان خبرداد؛
دل پیشه گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام با ارائه خدمات بهداشتی به زوار اربعین امسال نیز بیش از 1300 نیرو را برای خدمت رسانی به یک و نیم میلیون زائر در دست اقدام دارد.
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: در سطح کشور راهپیمایی بزرگ اربعین از شکل قبل خارج شده و به مجموعه ای نظام مند تبدیل و به صورتی مناسب و اثر گذار ساماندهی شده است.
مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام از سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور بازدید از مرزمهران خبر داد
با رفتن مروارید؛
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست روحانی،قاسم سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار جدید ایلام معرفی شد.
به همت سازمان مشارکت زنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام صورت گرفت:
اولین نمایشگاه نقش‌آفرینی زنان ایلامی در جنگ تحمیلی به همت سازمان مشارکت زنان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس امروز با حضور جمعی از مسئولان در ایلام افتتاح شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس:
عباسی گفت: انچه منجر به خلق حماسه های شگرف در دفاع مقدس بود الگو پذیری جوانان و مردان و زنان این سرزمین از عاشوراو حادثه کربلا بود، که به فرموده رهبر انقلاب اسلامی فرصت عاشورایی شدن را به ملت ما داد.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، تصریح کرد: محور قدرتمند مقاومت ثمره انقلاب اسلامی است که با توجه به درون و تبعیت از ولی امر مسلمین شکل گرفت و جنگ ثابت کرد که باید در مقابل زورگویان مقتدرانه و مقاوم دفاع کرد.
مداح جوان ایلامی در گفتگو با ایلام رصد:
بعضی از افراد ریاست طلب در هیئت ها هم آسیب قابل توجهی به پیکره مکتب وارد می سازند که این هوای نفس است؛ همه ما باید در برابر این آسیب خطرناک بایستیم.
"شاپور پولادی"، معاون عمرانی استانداری ایلام با تایید استعفای خود گفت: به خاطر مشکلات شخصی از سمت خود استعفا داده ام.
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان استان:
مهرپرور گفت: با توجه به احصاءآسیب های موجود در حوزه زنان و خانواده برگزاری این جشنواره علمی در سه موضوع عفاف و حجاب طلاق و فضای مجازی برگزار می شود تا از نتایج حاصل از این پزوهش ها به عنوان راهکار در برخورد با چالش های این حوزه استفاده شود.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام، اظهار داشت: اگر امروز همسران و مادران شهدای مدافع حرم صبورانه، محکم، و مقاوم در برابر مصیبت ها و سختی ها ایستادگی می کنند ثمره الگو گیری انان از خانواده ها و مادران شهدای 8 سال دفاع مقدس است.
فرمانده مرزبانی استان ایلام اعلام کرد:
فرمانده مرزبانی استان ایلام از زائران اربعین خواست از هم‌اکنون به فکر گرفتن روادید و مدارک قانونی برای تردد از مرز و شرکت در همایش بزرگ و ملی اربعین باشند.
همزمان بااولین روز از ماه محرم صورت گرفت:
جمع کثیری از آمران به معروف و ناهیان از منکر در تجدید میثاق با بزرگ آمر به معروف حضرت امام حسین (ع) مسیر مصلی امام خمینی ره تا میدان مادرشهر ایلام را راهپیمایی کردند.

صفحه‌ها