خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام:
شاکرمی گفت: قطعا فتح خرمشهر حاصل جانفشانی جوانان عاشورایی بود که از تمام وجود خود گذشتند تا حتی یک وجب از خاک مملکت به دست بیگانه نیفتد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام:
شرف بیانی ر یادواره شهدای دانشجو و فتح خرمشهر در دانشگاه علمی کاربردی ایلام دو گفت: آنچه که فتح خرمشهر را رقم زد، برتری تفکر انقلابی در مقابله با تفکر لیبرالی بود.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب:
سردار سپهر با بیان اینکه برخی می گویند سایه جنگ را ما از سر ملت برداشتیم گفت: اقتدار نیروهای امنیتی و موشکی را دستمایه بازی های سیاسی نکنید.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام:
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از اجرای طرح ربیع‌القرآن در سطح ۱۰ مسجد شاخص این استان در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری خبر داد.
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام خبرداد؛
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: مراسم گرامیداشت فتح خرمشهر با حضور سردار سپهر و در محل سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام برگزار می شود.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت در گفتگو با ایلام رصد:
رئیس سازمان صنعت معن و تجارت استان گفت: با پیگیری های بعمل آمده از طریق ستاد وزارت در راستای تحقق شعار سال برنامه ریزی های ویژه ای در دست پیگیری و ابلاغ می باشد که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
به همت انجمن خوشنویسان استان؛
رونمایی ازآثار فاخر استادان خوش‌نویسی ایلام و افتتاح نمایشگاهی از آثار اساتید برجسته کشور در مجتمع فرهنگی ارشاد برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت رامان پرداز غرب در گفتگو با ایلام رصد؛
بگ محمدی گفت: در این که حوزه فناوری اطلاعات ظرفیت بالایی برای ایجاد اشتغال، آن هم اشتغال ارزان قیمت دارد شکی نیست، اما باید با رفع موانع و مشکلات زمینه را فراهم نمود.
در بین 80کشور؛
بانوی نوجوان ایرانی از استان ایلام توانست قهرمان المپیک ونام آوران دنیا را کنار زده و سوم جهان شود.
با تجمیع آرای صورت گرفته اعضای نهایی شورای شهر ایلام مشخص شدند.
نماینده ولی فقیه در استان:
نماینده ولی فقیه در استان دقایقی پیش و پس از سرکت در انتخابات گفت: مردم با انتخاب اصلح کشور را برای 4 سال بیمه کنند.
رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی خطاب به دکتر میرزایی؛
قاسمی گفت: آقای میرزایی بدون اجازه مردمی که به وی رآی دادند رئیس ستاد دکتر روحانی را به عهده گرفتند، کسی که وکالت از طرف مردم دارد برای یک مسئولیت مشخص، و دفاع از مردم و حقوق ملتی ست که به وی رأی دادند، وی باید حقوق این یک ماه را از دولت روحانی بگیرند نه از مجلس.
وقتی تولید فدای اشرافیگیری می شود؛
در حال حاضراصلاح طلبان با ایجاد اردوگاه در شهرک صنعتی ایلام، بجای ایجاد کارخانه، زمین دولتی را با مجوز صوری از سازمان صنعت و معدن و برای فرار از قانون به خانه باغ تبدیل کرده اند.
رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
امیدی گفت: ینش حدود 2800 ناظر عادي، ناظر مسؤل و سر ناظر در استان مشخص شده است، که با دادن آموزش های لازم و مختص انتخابات ریاست جمهوری در جهت برگزاری انتخاباتی امن و سالم انجام گرفته است.
رئیس ستاد قالیباف در همایش بزرگ حامیان انقلاب در ایلام؛
بادفر یا توجه به ائتلاف قالیباف و رئیسی اظهار داشت: در جبهه نیروهای مردمی این پیش بینی وجود داشت که یکی به نفع دیگری و در جهت تعالی و پپیشرفت انقلاب کنار خواهد رفت.

صفحه‌ها