خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام در نشست خبری؛
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت:رسانه ها و مطبوعات با توجه به جایگاه ویژه ایی که نزد افکار عمومی دارند در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش موثری دارند.
امام جمعه ایلام:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: شورای نگهبان در رد و صلاحیت کسانی که با ولایت فقیه و رهبری زاویه دارد انقلابی عمل کرد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)خبرداد؛
رضایی گفت: ایجاد یک هزار و 800 شغل برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد شده است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام خبرداد؛
زرگوش گفت: در راستای کمک به اقشار آسیب دیده جامعه میزان دریافتی مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد در سال جاری افزایش می یابد.
در محور صالح آباد-مهران؛
سانحه رانندگى در محور صالح آباد به مهران حادثه آفرید و 3 کشته و زخمی به جا گذاشت.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان:
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان گفت: دانش آموزان باید در طراز انقلاب اسلامی تربیت شوند و در مسیر 36 هزار دانش آموز شهید حرکت کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام:
بیرانوند گفت: همکاری و تعامل خوبی بین آموزش و پرورش ایلام و سپاه امیرالمومنین (ع) استان در راستای اعزام حدود 9 هزار دانش آموز به اردوهای راهیان نور صورت گرفت.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: مهلت ارسال اثر به جشنواره رسانه و فرهنگ عمومی استان ایلام که پیشتر تا ١٥ فروردین سال ٩٦ تعیین شده بود به علت فراهم شدن زمینه حضور هر چه بیشتر علاقه مندان تا ٣٠ فروردین ماه تمدید شد .
گزارش؛
مسئولان دولت و به ویژه نهاد های حمایتی با حمایت همه جانبه از خانواده های تحت پوشش در شرایط گرانی و تورم کنونی جامعه شاهد کمتر شدن دردها و گرفتاریهای این اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم.
گفتگوی دانشجویان ایلامی درخصوص نامگذاری شعار سال؛
استان ایلام با توجه به داشتن میادین متعدد نفتی و گازی و داشتن خاک حاصل خیز و همچنین دارا بودن موقعیت مکانی و مرز مشترک با کشور عراق، پتانسیل عظیمی برای پیشبرد اهداف خود در حوزه اقتصاد مقاومتی دارد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ایلام خبر داد؛
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: فردی که با مدرک جعلی حدود 10 میلیارد ریال فرار مالیاتی داشت، دستگیر شد.
رئیس ستاد انتخابات استان:
کلانتری گفت: تمام امکانات و تجهيزات مورد نياز و نيروهاي فني مهارت و آموزش دیده برای برگزاری انتخابات اتوماتیک در ایلام فراهم است.
بیماری سرطان یکی از عوامل مهم مرگ ومیر در استان است .
تا30خرداد؛
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از تمدید مهلت ارسال آثار به هفته قرآن و عترت این استان تا ۳۰ خرداد سال جاری خبر داد .
اولین وقف منفعتی سال 96 در ایلام ثبت شد؛
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام از وقف مغازه 180 میلیون تومانی در بازار ایلام خبر داد.

صفحه‌ها