خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

فرماندار ایلام:
فرماندار ایلام گفت: 480 نفر در ایلام نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شدند.
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام خبر داد؛
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام از نام نویسی 2 هزار و 4 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستاهای این استان در 6 روز گذشته خبر داد.
فرمانده مرزبانی استان ایلام:
فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: در ایام نوروز امنیت زائران، مسافران و گردشگرانی که قصد تردد از مرز مهران را دارند مانند همیشه تأمین می‌شود.
معرفی اماکن گردشگری استان ایلام/4
شهرستان ابدانان یکی دیگر از شهرستان های استان ایلام است که جمعیتی حدود 24000 نفر دارد که دارای مناطق گردشگری زیادی می‌باشد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اعلام کرد؛
سلیمانی اظهارکرد: دو طرح امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی امسال در ایام نوروز اجرا می شود.
استاندار ایلام خبر داد:
استاندار ایلام، با توجه به اقلیم جغرافیایی و وجود مناظر و منابع طبیعی بسیار زیبا، روند بازدید گردشگران و مسافران نوروزی را مناسب ارزیابی کرد.
معرفی اماکن گردشگری استان ایلام/2
شهرستان دره شهر با جمعیتی حدود 60000 نفر و به دلیل داشتن اماکن تاریخی فراوان وطبیعت زیبا و دلکش یکی از اولین شهرستان های استان ایلام در زمینه ی جذب گردشگراست که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت و سوی خود می کشاند.
سردار کوثری در یادواره شهدای عملیات والفجر 10:
سردار کوثری گفت: همانگونه که دست دزدان خارجی را قطع کردیم دست دزدان داخلی را نیز قطع می کنیم.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام:
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: عملیات والفجر 10 برگز زرینی از دلاوری های سپاه غیور و مردم شجاع ایلام در تاریخ است.
گزارش ایلام رصد ازنبود تلاقی دو فرهنگ؛
فرهنگ شهرنشینی با فرهنگ اداره شهر قرین است به عبارت دیگر همانگونه که شهروندان مکلف به رعایت الزامات شهری هستند، مدیران شهری نیز به عنوان مروجین این فرهنگ عهده دار فرهنگ سازی و رعایت محدودیتهای ناشی از اعمال مدیریت شهری هستند.
فرمانده انتظامی ایلام خبر داد؛
یاری گفت: سال گذشته 176 هزار قلم کالای قاچاق در این استان کشف شد که امسال این مقدار با افزایش 68 درصدی به 295 هزار قلم افزایش یافته است.
ایلام رصد گزارش می دهد؛
موزه تاریخ طبیعی و تنوع زیستی ایلام، در تپه ای در مجموعه پارک کوثر ایلام، احداث شده است، که قریب به یک سال از احداث و راه اندازی آن می گذرد، اما هنوز اکثر مردم ایلام از حضور این مکان اطلاع چندانی ندارند.
گزارش ایلام رصد از نمایشگاه بهاره ایلام؛
نمایشگاه های بهاره ایلام، هرساله در اسفندماه و در روزهای پایانی سال برپا می شود، اما هر سال هیچ اقدامی در راستای رفع مشکلات سال قبل نمی شود و همچنان عدم مکان مناسب، نظارت درست و ترافیک و دست فروشی از مشکلات موجود و لاینحل این نمایشگاه در ایلام است.
رئیس کانون وکلای دادگستری استان ایلام خبرداد؛
رییس کانون وکلای دادگستری استان ایلام اظهار داشت: بمنظور پاسداشت این اتفاق مهم در استان, و هفتم اسفند ماه,روز وکیل مدافع, مراسم گرامی داشتی در نوزدهم اسفندماه ساعت ۱۶_۱۹ در محل هتل زاگرس برگزار می شود.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور در گفتگو با ایلام رصد؛
منتظری ابراز داشت: در راستای عملی کردن بیانات رهبری در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل باید صادقانه گفت که در حد انتظار ظاهر نشدیم.

صفحه‌ها