خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

توسط اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام گرفت؛
اولین محموله اهدایی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام جهت کمک به زلزله زدگان ارسال شد.
یادداشت اختصاصی ایلام رصد/وحید احمدی
یکی از نکات مهم و اصول اساسی که در مواقع بحران ها و بلایا بایستی بدان توجه داشت و از بسیاری جهات بواسطه ی ناآگاهی از آن غفلت می کنیم، اصل احترام به حفظ حریم شخصی و خصوصی افراد، خصوصا سالمندان و کودکان است.
استان ایلام به عنوان دروازه‌ی عتبات عالیات که مفتخر به حضور خیل عظیم زائران و ارادت‌مندان آقااباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای آن حضرت است
به همت داشجویان بسیجی حوزه شهید آوینی صورت گرفت:
روز گذشته دانشحویان بسیجی حوزه شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با جمع آوری بسته های غذایی - بهداشتی و ارسال به سر پل ذهاب با کمک کردن به مردم این منطقه حمایت خود را از آنان اعلام کرد..
قدیری ابیانه در گفتگوی با ایلام رصد:
قدیری ابیانه گفت: شاید این تحریم ها از 10تا 25% بر اقتصاد ما اثرگذار باشد ولی مشکل اصلی ما خود تحریمی است، به عنوان مثال تولیدات کشور خودمان را نخریم و به تولیدات خارجی روی آوریم.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
شاکرمی گفت: بسیج خدمات بزرگی را درراه اعتلای نظام و اسلام و خدمت به مردم داشته است و امروز نیز تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی تا آینده دوردست در عرصه‌های مختلف خادم ملت و نظام اسلامی است.
بنا به گزارش هواشناسی؛
روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به ایلام، شاهد بارش نزولات جوی در آسمان بیشتر مناطق استان خواهیم بود که این بارش ها تا اواخرهفته جاری ادامه خواهد داشت.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام عنوان کرد؛
شیرخانی گفت: در اربعین سال جاری برنامه های متعدد و مفصلی در سطح ملی، استانی و درون دانشگاهی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام برگزار گردید.
یادداشت اختصاصی ایلام رصد/مهدی اسدی
ما با واژه شهادت خیلی غریب نیستیم چون مردم کشور ما ۳۸ سال پیش در جنگی ناجوانمردانه همچون سرو وسالار شهیدان اقا امام حسین ع سر تسلیم فرود نیاوردند در راه دفاع از اسلام واعتلای ان به شهادت رسیدند
معاون سیاسی استاندار ایلام در جلسه شورای هماهنگی مدیریت:
کلانتری گفت: مردم نوع دوست ایلام کمکهای بسیار خوبی به زلزله زدگان انجام دادند و استان ایلام جزو اولین استان های کمک رسان به زلزله زدگان کرمانشاه بود.
سازمان هدفمند سازی یارانه ها زمان واریز هشتاد و یکمین مرحله از یارانه نقدی آبان ماه را امشب اعلام کرد.
مسئول بسیج رسانه استان :
مسئول بسیج رسانه استان ایلام از آمادگی این سازمان برای جذب مشارکت ها و کمک های اصحاب رسانه و مطبوعات استان برای خانواده های آسیب دیده استان کرمانشاه خبر داد.
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) از برگزاری آئین دسته روی نیروهای مسلح ایلام همزمان با شهادت پیامبر اکرم (ص) خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر داد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تمامی بیمارستان های استان آمادگی لازم برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه را دارند.
نماینده شیخ عیسی قاسم درگفتگو با ایلام رصد:
دقاق گفت: بخش عمده مردم ایران از جوانان فعال و قوی هستند که همیشه در صحنه هستند.

صفحه‌ها