خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

وقتی بازار گمانه زنی ها بالا می گیرد؛
حضور چهره های سرشناس و مدعی جهت تصاحب سکانداری شهر ایلام و گمانه زنی ها در خصوص اینکه چه کسی سرانجام شهردار ایلام می شود این روزها نقل محافل و شبکه ها و گروهای مردمی است.
دامپرور ایلامی در گفتگو با ایلام رصد مطرح کرد؛
دامپرور ایلامی با بیان مشکلات واحد تولیدی خود در استان از عدم توجه و رسیدگی مسئولان به فعالان حوزه دامپروری گلایه کرد و گفت اگر استانداری به بنده کمک نکند چاره ای ندارم جز اینکه خود را در مقابل استانداری به آتش بکشم!
گزارشی از بی توجهی آتش نشانی به یک تماس؛
آتش نشانی به عنوان سازمانی که در مواقع بروز حوادث و وقوع موارد اضطراری در سطح شهرها حضوری فعال دارند باید نسبت به نجات جان انسانها، مهار و اطفای آتش سوزی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و هر تماس و درخواستی به راحتی نگذرند و به موقع خود را به محل حادثه برسانند.
در چهار ماهه اول سال؛
رئیس پلیس راه استان ایلام از کاهش ۲۷ درصدی تلفات جاده ای در چهار ماهه اول سال در استان ایلام خبر داد.
بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک علم و فناوری استان ایلام انجام شد؛
طی مذاکرات انجام شده توسط دکتر کامران طاهرپور رییس پارک علم و فناوری استان ایلام با وزارت ارتباطات و فناوری قراردادتوانمند سازی کسب و کارهای نو پای فاوا در ایلام منعقد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از تصویب تصمیمات اولین جلسه کمیته بررسی رونق تولید استان در سال 96 خبر داد
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خبرداد؛
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ازبازگشت پتروشیمی ایلام به چرخه‌ی تولید خبر داد.
گزارش ایلام رصد ازمعرفی شهید حیات سروری:
شهید "حیات سروري" از جمله کسانی است که به نـداي حـق لبیـک گفت و همراه دیگر رزمندگان پـا در میـدان رزم گذاشـت وبا الهامی که دریافت کرده بوده به آرزویش رسید و جاودانه شد.
یک مبلغ دینی در گفتگو با ایلام رصد:
حجت الاسلام اعزازی یادآور شد: مدافعان حرم عناصر پیاده نظام تفکروالایی هستند که می گوید انسان موجودی است معنوی و مادی؛ تفکر انقلابی که بر گرفته از اندیشه امام بوده و چیزی مستقل از ان نیست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبرداد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی ایلام اهدایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هفته دولت برای ارائه خدمات رایگان به اقشار محروم آغاز می شود.
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه:
مشاور فرمانده کل و دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از راه های برون رفت کشور از مشکلات موجود توجه و حمایت مسئولان پشت میزنشین نظام به ساکنان مناطق دورافتاده و محروم و تلاش برای رفع نیازهای آنها است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان ایلام:
دارایی گفت:احداث واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی مستثنی از قانون شهرداری‌هاست، و معافیت‌های مالیاتی در شهرک های صنعتی از 5 تا 13 سال می باشد.
رئیس پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی استان ایلام، گفت: توجه به مقوله آموزش همگانی و ترویج فرهنگ، گفت‌وگو در بین جوانان این معضل اجتماعی در استان را تا پایین‌ترین سطح کاهش می‌دهد.
فرمانده انتظامی ملکشاهی خبرداد؛
فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از توقیف 13 دستگاه موتورسیکلت متخلف در ملکشاهی خبر داد.
نقدی بر هتاکی ها به مدافعین حرم؛
در چند روز گذشته برخی افراد با توهین به مدافعان حرم سلوک این مردان خدا را مورد هتاکی قرار داده و ارزشها را زیر سوال می برند تا جایی که گاها ایرانی بودن این افراد را زیر سوال می برد.

صفحه‌ها