خامنه ای دات آی آز

آخرین اخبار

  • طراحی معیشتی اتاق فکر انتخاباتی دولت:
    بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.
  • گزارش ایلام رصد از وضعیت مسکن مهر بلوار خرم رودی:
    مالکان 480 واحد مسکن مهر در بلوار خرم رودی از تلاش های بی نتیجه خود برای تحویل واحدها و درخواست و شکایاتشان از پیمانکار بی مسئول پروژه و صرف هزینه های مازادی می گویند که در این مسیر انجام داده اند. ماوقع را در متن خبر بخوانید.

مطالب استان ایلام

سرپرست شوراهای حل اختلاف استان ایلام گفت: ایجاد صلح و سازش همواره موردتوجه و تأکید دین اسلام بوده و فلسفه وجودی شوراهای حل اختلاف نیز در همین راستاست تا دعاوی میان مردم بدون مراجعه به محاکم قضایی حل‌وفصل شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام:
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: بازگو کردن خدمات و دستاوردهای دولت و دستگاه‌ها به عنوان خدمات نظام جمهوری اسلامی مایه امیدواری دوستان نظام و انقلاب و ناامیدی دشمنان است.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام تاکید کرد
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام بر لزوم برون‌سپاری فعالیت‌های تخصصی ادارات به بخش خصوصی تأکید کرد.
پس از 11 سال برگزار شد؛
پس از 11 سال اولین اردوی فرهنگی زیارتی دانشجویان دختر دانشگاه ایلام به مقصد مشهد مقدس، در قالب سه اتوبوس و به تعداد 120 نفر برگزار شد.
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از پرداخت فوق العاده حقوق به کارکنان دستگاه های اجرایی این استان بر اساس بندی از مفاد قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.
طراحی معیشتی اتاق فکر انتخاباتی دولت:
بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ایلام خبرداد:
حیدربیگی گفت: ثبت نام از دانشجویان علاقه مند به شرکت در مناظرات دانشجویی نشان خواجه نصیرالدین طوسی آغازشده و تا 25 بهمن‌ماه ادامه دارد.
به همت بسیج سازندگی اجرا می شود؛
پروژه واکسیناسیون1400 راس دام همراه با آموزش جلوگیری از سقط جنین دام توسط بسیج سازندگی در استان ایلام اجرا می شود.
قائم مقام اقامه نماز کشور در ایلام خبرداد؛
به گفته قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور طرح «یاوران کوچک نماز» در 2 هزار مهد کودک سراسر کشور اجرا شده که 20 هزار کودک تحت پوشش برنامه‌های این طرح قرار گرفته‌اند.
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می کند؛
نمایشگاه بزرگ کتاب از هشتم تا چهاردهم اسفند در ایلام برگزار می شود.
در دیدار با بازنشستگان نیروهای مسلح مطرح شد؛
امینی در دیدار با بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: استان ایلام در زمان جنگ همه مناطقش نا امن بود ولی رزمندگان با دفاع جانانه وجبی از خاک استان را به دشمن مسلح نداد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در همایش تجلیل از پژوهشگران پیشکسوت برتر:
مدیر کل آموزش ‌و پرورش استان ایلام گفت: در حوزه آموزشی، دانش‌آموزان با استعداد در المپیادهای علمی کشور مقام‌های برتر و در المپیاد سلول‌های بنیادی در مرحله نهایی مقام‌ دوم کشوری را کسب کردند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام:
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: تحقیق، پژوهش و توجه به توسعه و اقتدار علمی در کشور زمینه‌ساز اقتدار ملی است
هر کسی مبتلا به ایدز شود حتما معتاد، بیکار ویا بی بند وبار نیست بلکه ممکن است قربانی وشکار این پدیده های نامطلوب اجتماع بوده که در چرخه ی زندگی مردم وارد شده اند.
مدیرکل میراث فرهنگی،‌صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: هر خانواده می‌تواند با نگهداری از آثار ماندگار به یک موزه تبدیل شود.

صفحه‌ها