خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مردم ایلام محرم امسال را نیز با حضور پرشور در اجتماع تاسوعا و عاشورای حسینی در میدان 22بهمن به عزا نشستند و بر مصیبت عظمای حسین اشک ماتم ریختند.
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید:
مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی استان ایلام با حضور دکتر شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌ گردد.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری:
آیت الله سعیدی اظهارداشت: یکی از اصولی که می‌تواند سعادت و سلامت جامعه را در همهٔ ابعاد آن فراهم آورد،نظارت همگانی تمامی مردم،نسبت به مسائل جامعه است.
امام جمعه ایلام در همایش دانشگاهیان:
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: بالاترین منکر در زمان ما، گردن نهادن به اوامر استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار است، بالاترین نهی از منکر، ایستادن در برابر آمریکا و اسرائیل است.
رئیس دانشگاه ایلام در همایش بزرگ امر به معروف دانشگاهیان:
علی اکبری گفت: با توجه به نقش قشر فرهیخته در اثر گذاری روی دیگران و به جهت پذیرش مردمی،این توقع و انتظار از دانشگاه وجود دارد که عهده داراقامه ی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باشد.
گزارش:
در ادامه سلسله برنامه های رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، رزمایش "میز خدمت" با هدف دیدارهای چهره به چهره مردم با مسئولان استان برگزار شد.
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام، گفت: پدیده های اجتماعی را نمی شود به تنهایی حل کرد و برای همین باید مسئولین اجرایی، نمایندگان مجلس و دانشگاه ها با همراهی و همکاری همدیگر راهکار مناسب را اتخاذ کرده و اجرا نمایند.
نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی:
جلال میرزائی در نشست تخصصی پدیده خودکشی در دانشگاه ایلام گفت:من با ارائه روش سنتی در مجلس و استفاده از تریبون و وقت خود برای رسیدگی به این چنین مسائل استانی مخالفم و اعتقاد دارم وظیفه ما در مجلس چیز دیگری است.
درنشست تخصصی پدیده خودکشی دانشگاه ایلام مطرح شد:
محمدیان گفت: ستادی که در استانداری متولی رسیدگی به این امر شده است ناکار آمد است برنامه محور نیست و نتوانسته انتظارات را براورده کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام:
دکتر میرزائی حیدری" رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با اشاره به دغدغه اصلی خود در باب فرهنگ اظهار داشت: امروز مهمترین معضلی که دانشگاه با آن رو به روست فاصله گرفتن از ارزش های اصیل اسلامی و بی توجهی به عفاف و حجاب در بین قشر دانشگاهی است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان ایلام:
رئیس دانشگاه پیام نور استان گفت: ریشه بسیاری از مشکلات جامعه عدم التزام عملی مسئولان به اخلاق حرفه ای است.
گزارش تصویری/
مراسم شیرخوارگان حسینی به یاد علی اصغر(ع) توسط مادران حسینی در سراسر استان و شهر ایلام برگزار شد.
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت: استانداری و دستگاه قضایی تا تعیین تکلیف پرونده سپرده گذاران تعاون روستایی پای کار هستند .
امام جمعه ایلام:
امام جمعه‌ی ایلام گفت: دشمن پروژه‌ای به نام یدبین کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب را آغاز کرده‌ و به دنبال ناکارامد جلوه دادن نظام است.
معاون اقتصادی استانداری ایلام:
معاون استاندار ایلام گفت: برای تکمیل پروژه های نیمه تمام از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده می شود.