خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام خبرداد؛
نعمتی عنوان کرد: با موافقت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم وزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ایلام موفق به کسب مجوز برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی گردید.
یادداشت:
در سال ۱۹۸۸ در روز روشن و در یک فضای آرام ناو آمریکا یک فروند هواپیمای مسافربری ایران با ۲۹۰ نفر مسافر هدف قرار می‌دهد اما در پی این حادثه هیچ یک ازسلبریتی های آمریکایی در فراق کشته شدگان بیگناه ایرانی سینه چاک نکرده از مردم آمریکا کسی به خیابان نیامد.
رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره دو هزار شهید استان بوشهر:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: باید روحیه جهاد و مقاومت به‌گونه‌ای نهادینه شود که راه قطعی نسلهای پی در پی قرار گیرد.
ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی در آسمان تهران و مشخص شدن دلیل حادثه که شلیک پدافند هوایی تهران گزارش شد نکات قابل توجهی دارد که نباید از آنها غفلت کرد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام از متلاشی شدن باند حفاران غیرمجاز آثار تاریخی در شهرستان چرداول خبر داد.
نشست بصیرتی به مناسبت ۹ دی ماه به همت بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام برگزار شد.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام:
وی عنوان کرد: نظام نقاط قدرتمند و امید بخشی دارد و نخبگان و اساتید انقلابی ما باید بتوانند با بیان این نقاط برای نسل جوان آنها را به سمت و سوی اهداف نظام بکشانند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج؛
حجت الاسلام تویسرکانی گفت: ازمنظررهبری فتنه ۸۸ یک فتنه شیطانی بود و به جنگ جمهوریت نظام رفتند اولین هدف آنان باطل کردن رای مردم بود.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام به مناسبت ۹ دی طی بیانیه ای د از مردم برای حضور در مراسم ۹ دی دعوت کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است.
به همت بسیج دانشجویی برگزار می شود:
نشست بصیرتی حماسه ۹ دی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام امروز ساعت ۱۹:۳۰ برگزار می شود.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان:
در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ایلام آمده است؛ نهم دی ماه ۸۸ جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
حجت الاسلام پرویزی گفت: دشمن هیچ گاه دست از خصومت و عناد برعلیه نظام اسلامی برنداشته و کوتاه نمی آید تا اینکه فتنه ها و دوراهی های پیچیده دیگری سر راه ملت ایران قرار دهد، غافل از اینکه آزموده را آزمودن خطا است.
فرمانده سپاه امیرالمومنین ع استان ایلام:
سردار شاکرمی گفت: آسیب های اجتماعی در کشور روند صعودی دارد واین نشان می دهد که متولیان فرهنگی کشور نتوانستند درست عمل کنند.
نماینده ولی فقیه در استان در جمع اساتید بسیجی:
حجت الاسلام کریمی تبار تصریح کرد: اخرین شگرد دشمن هم سوار شدن به مطالبات بحق مردم است که توده مردم را با خود همراه و در مقابل نظام قرار دهند.
زیباکلام در دانشگاه ایلام:
مراسم یاران دبستانی به مناسبت روز دانشجو با حضور "صادق زیبا کلام" در محل دانشگاه ایلام برگزار شد. مثل همیشه حاشیه های برنامه های زیبا کلام در ایلام از متن پررنگ تر بوده و این بار نیز این مراسم با حاشیه هایی همراه بوده است.