خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

به همت بسیج اساتید استان برگزار می شود؛
نشست سیاسی بررسی تحولات منطقه با حضور دکتر بیگدلی سفیر اسبق ایران در ترکیه در سالن جلسات ریاست دانشگاه پیام نورایلام ساعت 9:30 صبح برگزار می شود.
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با ایلام رصد اعلام کرد؛
مردای گفت: گروه های جهادی دانشجویی در بحث محرومیت زدایی تعمیر و مرمت دو باب منزل مسکونی متعلق به دو مستمند ایلامی را در دست اقدام دارند.
محموله کمک های دانشگاه ایلام در بین مردم زلزله زده استان کرمانشاه توزیع شد.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی خبرداد؛
معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه ایلام گفت: بعنوان اولین دانشگاه در سطح کشور، قانون جامع ایثارگران و مواد قانونی مرتبط با ایثارگران، در برنامه ششم توسعه برای نیروها و اعضای دانشگاه ایلام اجرا گردید.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) در گفتگوی ویژه خبری گفت: برنامه های هفته بسیج با رویکرد مردمی با ۶۱ عنوان با ۵۱۴ برنامه در سالجاری انجام می شود .
نماینده شیخ عیسی قاسم درگفتگو با ایلام رصد:
دقاق گفت: بخش عمده مردم ایران از جوانان فعال و قوی هستند که همیشه در صحنه هستند.
یادداشت/ حسن باویر؛
امروزه چه کسی نمی داند که عربستان از نخستین لحظات شروع بحران منطقه، با حمایت های همه جانبه از گروه های تروریستی موضع منفی و خصمانه ای در قبال کشورهای مسلمان اتخاذ کرده است؟
توسط اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام گرفت؛
اولین محموله اهدایی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام جهت کمک به زلزله زدگان ارسال شد.
یادداشت اختصاصی ایلام رصد/وحید احمدی
یکی از نکات مهم و اصول اساسی که در مواقع بحران ها و بلایا بایستی بدان توجه داشت و از بسیاری جهات بواسطه ی ناآگاهی از آن غفلت می کنیم، اصل احترام به حفظ حریم شخصی و خصوصی افراد، خصوصا سالمندان و کودکان است.
درپیامی؛
کمیته‌ی مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین استان ایلام ونمايندگي حرم حضرت ابوالفضل(ع)در ايران بر خود فرض می‌داند به شکرانه‌ی این توفیق بی‌نظیر،پس از حمد و سپاس حیّ‌لایزال ، مراتب قدردانی خود را از تمام اقشار مردم و مسؤولان خدمتگذار اعلام نماید.
به همت داشجویان بسیجی حوزه شهید آوینی صورت گرفت:
روز گذشته دانشحویان بسیجی حوزه شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با جمع آوری بسته های غذایی - بهداشتی و ارسال به سر پل ذهاب با کمک کردن به مردم این منطقه حمایت خود را از آنان اعلام کرد..
قدیری ابیانه در گفتگوی با ایلام رصد:
قدیری ابیانه گفت: شاید این تحریم ها از 10تا 25% بر اقتصاد ما اثرگذار باشد ولی مشکل اصلی ما خود تحریمی است، به عنوان مثال تولیدات کشور خودمان را نخریم و به تولیدات خارجی روی آوریم.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
شاکرمی گفت: بسیج خدمات بزرگی را درراه اعتلای نظام و اسلام و خدمت به مردم داشته است و امروز نیز تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی تا آینده دوردست در عرصه‌های مختلف خادم ملت و نظام اسلامی است.
زمین شناس ایلامی مطح کرد؛
زلزله‌ی اخیر موجب شد برخی چشمه‌های قدیمی در مناطق مختلف استان جوشش پیدا کنند.
بنا به گزارش هواشناسی؛
روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به ایلام، شاهد بارش نزولات جوی در آسمان بیشتر مناطق استان خواهیم بود که این بارش ها تا اواخرهفته جاری ادامه خواهد داشت.