خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

معاون آموزشی دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصداعلام کرد:
نعمتی گفت: 7938نفر داوطلب شامل 4167 داوطلب مرد و 3771 داوطلب زن در 132 رشته تحصیلی در روزهای پنجشنبه و جمعه 6و7اردیبهشت ماه در آزمون کارشناسی ارشد در ایلام به رقابت می پردازند.
استاندار ایلام در افتتاحیه دومین همایش،بین المللی تاکیدکرد:
سلیمانی دشتکی به ضرورت تاسیس پژوهشکده زیست محیطی بمنظور فراهم کردن تحقیقات تخصصی در استان ایلام تأکید کرد.
رئیس دانشگاه ایلام در دومین همایش بین المللی گردوغبار:
رئیس دانشگاه ایلام ابراز امیدواری کرد: برگزاری این همایش به انجام اقدامات جدی تر در سطح محلی، ملی و منطقه ای منجر شود .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبرداد:
همتی با بیان اینکه 9 بیمارستان و 5 دانشکده در استان فعالیت دارند،گفت: 63 مرکز بهداشتی درمانی، 39 پایگاه امداد شهری و بین جاده‌ای و 1 اورژانس هوایی در حال ارائه خدمت در استان به مردم هستند.
طی مراسمی؛
طی مراسمی با حضوراستاندار و مدیران استانی،از پیشکسوتان و صداهای ماندگاررادیو ایلام تجلیل شد.
یادداشت/فرهاداسدی
در هر جامعه اي، قوانين اجتماعي مبناي رفتار افراد در زندگي اجتماعي است. اين قوانين كه از طريق مجاري رسمي به تصويب مي رسد از سوي برخي از افراد جامعه ناديده گرفته مي شود . در اين شرايط است كه ما با مسئله قانون گريزي در جامعه مواجه خواهيم بود.
به مناسبت تاسیس سپاه پاسداران:
دوم اردیبهشت در تقویم رسمی کشور بعنوان سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نامگذاری شده است؛ روزی که بر حسب جایگاه امروزی سپاه اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.
به بهانه روز جانباز بخوانید؛
"مهدی ویسه"، جانباز و ایثارگر ایلامی است که با درد و زخم بی پایان خود در قسمت "ریه" با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کند.
معاون پایش و نظارت محیط ریست استان ایلام گفت: هوای شهرستان‌های ایلام، ایوان و سرابله به وضعیت هشدار رسیده است.
درگفتگو با عضوهیئت علمی دانشگاه ایلام بررسی شد;
شایان گفت: در نهایت با توجه و تلاش در جهت رفع معضلات اقتصادی موجود می توان گامی موثر در جهت توسعه یافتگی استان برداشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبرداد:
همتی گفت: امسال تعداد ۶۲ پروژه ساختمانی از جمله مراکز بهداشتی درمانی، ستاد برخی از شبکه ها و خانه های بهداشت در سراسر استان با مبلغ اعتباری ۸۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی آنها استارت خواهد خورد یا روند تکمیل آنها ادامه پیدا می نماید.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با ایلام رصد:
حجت الاسلام هاشمی گفت: در شرایط فعلی تنها نسخه ای که می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد و چرخه تولید را رونق بخشد و معضل بیکاری راحل کند عمل نمودن به رهنمودهای رهبری است.
یادداشت/
نیروهای صاحب نفوذ در حوزه کشوری نه خود توانسته اند کاری کنند و نه تصمیمی برای قدم گذاشتن دیگران در مدار رفع تدریجی مشکلات استان ایلام دارند!
در نشست شورای استانی دفاتر نهاد رهبری مطرح شد؛
نماینده ولی فقیه در استان، اظهار داشت: امام و رهبری تأکید ویژه ای بر وحدت و همدلی تمام اقشار جامعه بخصوص در حوزه مدیریت داشته اند، تا اهداف عالی نظام محقق گردد و خواسته های مردم تأمین شود.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری گفت: برای حل مشکلات کشور نیازمند همراهی و همدلی همگان در قالب سلیقه ها و نظرات متفاوت است، تا از تمام ظرفیت موجود برای پیشبرد اهداف طراحی شده استفاده شود.