خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
شربی نیازی گفت: نباید به راحتی از آنچه که برخی نمایندگان به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به قضیه دختر آبی انجام دادند، بگذرند بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.
مدرس دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد؛
آذیش گفت: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.
مدیرکل راهداری ایلام خبر داد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه محرم تا پایان عاشورای حسینی ۱۹۶ هزار و ۹۴ نفر از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.
گزارشی از حضور جهادگران دانشجویی در مناطق محروم ایلام:
دانشجویان جهادگر ایلامی در اردوی ده روزه خود به روستای وحدت آباد ماژین از تآسی خود به ولایت و تبیعیتشان از گفته های رهبری در این مسیر می گویند.
دکتر اسد میرزایی» معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد.
واکنش شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به هتاکان پرچم حسینی در ایلام؛
چنین ادعایی که موکب مورد نظر بدون توجه به اخطارهای مکرر مأموران شهرداری به فعالیت خود ادامه داده است از سوی برگزار کنندگان این سنت دیرینه، که از عاشقان و دلباختگان به خاندان اهل بیت علیهم السلام اند، رد و قویا تکذیب شده است.
یادداشت:
جامعه نیاز به بازسازی‌ ایمانی و فرهنگی دارد و توجه به ابعاد مختلف وجودی امام حسین ع تنها با حرف محقق نمی شود باید گفتار و کردار و اعمالمان حسینی و سبک زندگیمان عاشورایی باشد.
دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام:
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام گفت:هرگونه بی احترامی به پرچم عزای حضرت سیدالشهدا محکوم هست و لازم است مسئولان ذیربط با هتاکان برخورد قانونی را به عمل بیاورند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام از برگزاری بیش از ۳۵۰ ویژه‌برنامه در مناطق مختلف استان در هفته امربه‌معروف و نهی از منکر در سال جاری خبر داد.
معاون استاندار ایلام خبرداد:
معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: با توجه به لغو رویداد امسال پیش بینی می شود نزیک به دو برابر سال گذشته یعنی حدود 4میلیون نفر از مرز استان ایلام عبور کنند.
رئیس دانشکده فنی پسرانن ایلام:
احمدی فرد با بیان اینکه 70درصد فارغ التحصیلان دانشکده های فنی جذب بازار کار می شوند، افزود: عدم توجه خانواده‌ها به مسأله مهارت و رابطه آن با اشتغال از جمله مهمترین عواملی است که سبب مغفول ماندن رشته های فنی و افزایش بیکاری در استان شده است.
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور؛
شهردار ایلام گفت: تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله حیدری_چهار راه رسالت روز چهارشنبه هفته‌جاری و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح می‌شود.
به همت سازمان بسیج دانشجویی استان صورت گرفت؛
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام تصریح کرد: ان شاالله تا پایان شهریور ماه در صدد هستیم ۲۰ گروه جهادی در قالب ۳۰۰ نفر و ۳۰۰۰ نفر روز از دانشجو و دانشگاهیان بسیجی را به مناطق سیل زده و محروم اعزام کنیم.
با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم صورت گرفت؛
با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم رشته مهندسی زیست فناوری (بیوتکنولوژی) در دانشگاه ایلام دایر و اولین دوره پذیرش دانشجو در این رشته در مهرماه سال جاری انجام خواهد گرفت.
رهبر معظم انقلاب در دیدار با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت تاکید کردند: دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و ۴۰ سال دوم جمهوری اسلامی قطعاً از ۴۰ سال اول، برای ما بهتر و برای دشمنان بدتر خواهد بود.