خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

پیش از ظهر امروز صورت گرفت؛
تجار مهرانی در تجمعی اعتراضی به وضعیت افزایش خودسرانه قیمتهای باسکول و لیفتراک اعتراض کردند.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام خبرداد؛
چراغی تصریح کرد: با توجه به محدودیت سهمیه دانشگاه ها در شرایط مساوی؛ اولویت اعزام با دانشجویانی است که به تشخیص دانشگاه از سوابق علمی و پژوهشی بالایی برخوردار باشند.
جانشین دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر ایلام:
جانشین دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر ایلام گفت: در راستای اطلاعیه دادستان کل استان ایلام روزه خواری در اماکن عمومی، اداری، اغذیه فروشی ها و غذاخوری ها ممنوع است.
بامدادامروز؛
زمین لرزه هایی به بزرگی 1.9 ریشتر و دو ریشتربامداد امروز ارکواز ملکشاهی را لرزاند.
یک عدد مین ضدتانک در زیر چرخ بیل مکانیکی در منطقه "ابوغریب" دشت عباس شهرستان دهلران منفجرو راننده بیل مکانیکی را راهی بیمارستان کرد.
از امروز آغاز می شود؛
سبد حمایت غذایی ماه مبارک رمضان از امروز دوشنبه 8 خرداد در بین مشمولان طرح دریافت سبد حمایت غذایی توزیع خواهد شد.
برای اولین بار در جهان صورت گرفت؛
"اکرم ولی پور" دانشجوی سال سوم دکترای شیمی تجزیه دانشگاه ایلام، پژوهشگری است که توانسته است با طراحی سنسوری کم هزینه و با قدرت تشخیص بالا به اندازه گیری هسته ویروس هپاتیت c به روش الکتروشیمیایی برای اولینن بار در سطح بین المللی اقدام کند.
بررسی عملکرد وزرای دولت یازدهم؛
بررسی عملکرد ۴ ساله کابینه دولت کمک می کند تا حدس بزنیم کدام یک از وزرای اقتصادی دولت احیانا در دولت جدید بایستی جای خود را به دیگران بدهند و کدام یک ابقاء می شوند.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام در خصوص سند 2030؛
هدف اصلی از این سند و دیگر اسناد و تعهدات به این شکل، سکولاریزه کردن کشورهای دنیا به خصوص کشور های اسلامی و تحت کنترل درآوردن ملت ها و تثبیت نظام سلطه است.
تجمع چند باره سپرده گزاران موسسه آرمان در ایلام
امروز صبح نیز سپرده گزاران این موسسه با تجمع چندباره درمقابل شعبه اصلی این موسسه در استان ایلام مطالبات خود را از مسولین مربوطه اعلام کردند.
امام جمعه موقت ایلام:
امام جمعه موقت ایلام گفت: ماه رمضان ماه پر رمز و رازی است و یکی از رازهای آن قله بلند تقوا و روزه گرفتن است و کسانی که روزه می گیرند بعنوان یک تکلیف آن را انجام می دهند.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری گفت: در حال حاضر بیش از 40 دانشجوی شاغل به تحصیل از حوزه اقلیم کردستان و دیگر نقاط عراق در رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد در این مرکز آموزش عالی تحصیل می کنند.
ایلام رصد گزارش می دهد؛
چندی است که در مدارس سطح استان ایلام اقدام به توزیع پرسشنامه هایی شده است که گویا بی ارتباط با آماده سازی دانش اموزان و خانواده ها برای قبول سند ۲۰۳۰نیست.
ازسوی جمعی از دانشجویان دوستدارمحیط زیست مطرح شد؛
از شما عاجزانه خواستاریم که فکری به حال عروس زاگرس بنمایید تا دیگر شاهد سوختن گونه های جانوری و درختان بلوط نباشیم.
درآینده نزدیک انجام می شود؛
مدیر کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام از تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی وحد ایلام در آینده نزدیک خبر داد.