خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

رئیس دانشگاه ایلام در اختتامیه سوگواره اربعین:
علی اکبری گفت: در11آیتم به وسیله سایت و کانال تلگرامی اربعین آثار افراد جمع آوری شد که بعد از داوری از مجموع 780اثر 43اثر برگزیده وشایسته تقیر شناخته شدند.
مسئول نهاد مقام معظم رهبری دردانشگاه ایلام:
حجت الاسلام غیاثی گفت: اربعین استراتژی انقلاب است وتا به قامت و افق مهدی (عج) اربعین پاسداشت می شود پاسداشتی که خاستگاهش ظهور اوست. اما اگر اربعین را بی نشان کنیم در تاریخ مدفون خواهیم شد.
معاون فرهنگی وزارت علوم در اختتامیه سوگواره ملی اربعین:
معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: پیام حسین پیام ازادی است و ازادی و حریت پیامی است که هر بشری مشتاق شنیدن ان است و به همین خاطر است که از کشور های مختلف در این راهپیمایی حضور می یابند، و این پیام نشانگر ان است که اربعین ظرفیت جهانی شدن را داراست و دانشگاهیان موظف به انتقال این پیام هستند.
مشاور عالی فرمانده سپاه استان:
طهماسبی گفت: حرکت عظیم اربعین ظرفیتی بسیار خوب برای میهن اسلامی بویژه برای استان ایلام است و ما این را برای خود یک ارزش می دانیم و حرکت در این جهت توفیقی الهی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در نشست ستاد ملی اربعین دانشگاهیان خبرداد؛
دل پیشه گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام با ارائه خدمات بهداشتی به زوار اربعین امسال نیز بیش از 1300 نیرو را برای خدمت رسانی به یک و نیم میلیون زائر در دست اقدام دارد.
معاون فرهنگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری کشور:
میرزایی گفت: دانشجویان شرکت کننده در راهپیمایی اربعین وام دانشجویی از صندوق رفاه دریافت می کنند.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در نشست ستاد ملی اربعین دانشگاهیان:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه سال گذشته 40 هزار دانشجو به مراسم اربعین اعزام شدند، اعلام کرد: طی برنامه ریزی های صورت گرفته اعزام های اربعین از حالت فردی خارج و به صورت کاروانی انجام می شود.
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: در سطح کشور راهپیمایی بزرگ اربعین از شکل قبل خارج شده و به مجموعه ای نظام مند تبدیل و به صورتی مناسب و اثر گذار ساماندهی شده است.
معاون رییس جمهور:
معاون رییس جمهور گفت: باتوجه به حجم ترددات در اربعین امسال در مرز مهران دولت نگاه ویژه ای به این مرز دارد.
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
مسئولان، کارکنان و اعضای شورای بسیج دانشجویی حوزه شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در مراسم غبار روبی مزار شهدای گمنام شرکت کردند.
رئیس دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد خبرداد؛
رئیس دانشگاه ایلام از حضورسرپرست وزارت علوم در راستای افتتاح چند طرح بزرگ عمرانی وحضور درمراسم آغاز سال تحصیلی و جلسه ملی ستاد اربعین کشور در دانشگاه ایلام خبرداد.
سرپرست وزارت علوم با هدف بهره برداری از چند طرح عمرانی دانشگاهی به ایلام سفر می کند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد خبرداد:
عبدی با بیان اینکه 750 دانشجوی جدید جذب دانشگاه علوم پزشکی شده اند،گفت: این تعداد پذیرش در رشته های پرستاری، مامایی، هوشبری، اتاق عمل، بهداشت محیط، بهداشت، حرفه ای، بهداشت بومی، بیولوژی، کنترل ناقلین، پزشکی و دندانپزشکی صورت گرفته است.
با رفتن مروارید؛
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست روحانی،قاسم سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار جدید ایلام معرفی شد.
پس از استعفای معاون عمرانی از سمتش، معاون اقتصادی استانداری ایلام از سمت خود استعفا داد.