خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

در جمع خبرنگاران مطرح شد
سرلشکر باقری با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی، گفت: خدمات صورت گرفته در آموزش نیروهای بسیجی، در موضوع فضای مجازی، اقدامات گروه های جهادی، محرومیت زدایی، پیشرفت های علمی در رشته های مختلف، اقدامات فرهنگی و امنیتی، سازماندهی گردان های بسیجی برای انواع نبردهای محتمل و همچنین ماموریت های امداد ودرمان در حوادث طبیعی کشور در این نمایشگاه ارائه شد که کارهای ارزشمند و پیشرفت های خوبی مشاهده شد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام دردیدار با اعضا بسیج اسایتد؛
بازوند گفت: ضعف مطالبه گری مردم و عدم نقد پذیری مدیران استانی از عمده مشکلاتی است که رسانه ملی با آن مواجه است.
رئیس پلیس فتا استان ایلام خبرداد:
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: مدیران و گردانندگان کانال تلگرامی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی تعدادی از شهروندان در استان کرده بودند با هوشیاری پلیس فتا بازداشت شدند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام مسیرهای راهپیمایی 13 آبان در استان ایلام را اعلام کرد.
کارشناس سیاسی در گفتگو با ایلام رصد؛
افشار زاده با تأکید براینکه عدم پایبندی آمریکا به قول و قرارهایش بر کسی پوشیده نیست، یادآور شد: تجربه برجام هنوز آنقدر هم کهنه نشده است، همگان دیدند که چگونه آمریکا زیر تعهدات خود زد و از برجام خارج شد.
معاون سیاسی امنیتی وزیر کشور:
معاون سیاسی امنیتی وزیر کشور گفت: تاکنون سه میلیون نفر ازطریق مرزهای چهارگانه به کشور عراق ترددکرده اند که از این تعداد زائر۶۰درصد از مرز مهران ترددکرده اند.
رئیس دانشگاه فنی حرفه ای استان ایلام:
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان ایلام گفت: هرچند این دانشگاه در سال ۹۰ از آموزش و پرورش منفک و به وزارت علوم منتقل شده است اما هنوز متناسب با جایگاهش از بودجه دانشگاهی مورد نیاز برخوردار نیست.
نشست ستاد اربعین دانشگاهیان استان ایلام برای برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در خدمات رسانی بهتر به زائرین پیاده روی اربعین، صبح امروز در دانشگاه ایلام برگزار شد.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت :۷۰ درصد از مجموع زائران اربعین مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند.
به مناسبت هفته دفاع مقدس تصاویری از رزمندگان شهرستان چرداول در دوران دفاع مقدس منتشر شد.
عضو شورای شهرایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
کرمی با بیان اینکه شهید و شهادت از آرمان های انقلاب و روحیه شهادت طلبی در همه مردم این سرزمین نهادینه است گفت: چنین اتفاقاتی در استان ایلام هرگز رخ نخواهد داد.
عضو شورای شهرایلام:
عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون نام گذاری شهر ایلام با انتقاد نسبت به حذف نام شهدا از برخی معابر تهران و برخي شهرها در ماه های اخیر خواستار تجدید نظر درباره این تصمیم غلط در شهرداری پايتخت و ديگر شهرها و همچنين برخورد با خاطيان شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
شربی نیازی گفت: نباید به راحتی از آنچه که برخی نمایندگان به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به قضیه دختر آبی انجام دادند، بگذرند بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.
مدرس دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد؛
آذیش گفت: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.
مدیرکل راهداری ایلام خبر داد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه محرم تا پایان عاشورای حسینی ۱۹۶ هزار و ۹۴ نفر از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.