خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

  • طی پیامی صورت گرفت؛
    در بخشی از پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)آمده است: این وحدت و همدلی، فارغ از سلایق فکری و سیاسی ، بزرگترین و محکم ترین پاسخی است که می توان به دشمنان نظام و انقلاب داد.
  • مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
    حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.

اخبار ویژه

دومین محموله کمک های مردم عراق به سیل زدگان از طریق مرز مهران وارد خاک کشورمان شد.
درپی اقدام اخیر ترامپ؛
دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اعتراض به اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران در محوطه این مرکز آموزش عالی تجمع کردند.
طی پیامی صورت گرفت؛
در بخشی از پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)آمده است: این وحدت و همدلی، فارغ از سلایق فکری و سیاسی ، بزرگترین و محکم ترین پاسخی است که می توان به دشمنان نظام و انقلاب داد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.
یادداشت؛
فرمان اخیر ترامپ بعد از اهدای بلندی های جولان به نتانیاهو در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل، می تواند شگفتانه ای دیگر برای افکار عمومی اسرائیل در حمایت از نتانیاهو باشد که این روزها سخت به دنبال تقویت جایگاه تضعیف شده خود است.
گزارش تصویری؛
رییس سازمان بسیج در سفر خود به استان ایلام از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد.
سردار غیب پرور در ایلام:
سردار غیب پرور گفت: در برخی از استانها گام دوم خدمت به سیل زدگان یعنی احداث مسکن، جاده ها و ترمیم راههای ارتباطی در حال اجرا می باشد.
رئیس دانشگاه ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
رئیس دانشگاه با اشاره به آغاز فعالیت‎های آموزشی دانشگاه ایلام در موعد مقرر در ابتدای سال جاری، اظهار داشت: بعد از وقوع سیل و با توجه به اینکه و با فراخوانی که در بین آوردند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست مجوز رئیس‌جمهور برای برداشت از صندوق توسعه ملی:
رهبر انقلاب تأکید کردند: پس از جمع‌بندی وضعیت و در صورت نیاز، برداشت از صندوق توسعه ملی مورد تأیید خواهد بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
همتی گفت: اینکه شخصی حقیر و بی وجودی همچون ترامپ نام تروریست را بر نهاد انقلابی و مقدس سپاه می‌نهد، یقیناً نام آن را نزد مردم شریف ایران اسلامی عزیزتر و درخشان‌تر از گذشته می‌نماید.
مسئول بسیج جامعه زنان استان خبرداد:
مسئول بسیج جامعه زنان استان ایلام از اعزام تیم خدمات رسانی خواهران به مناطق سیل زده سیروان خبر داد.
به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی؛
حضور جهادگران دانشجو به عنوان اولین گروه جهادی اعزامی به منطقه سیل زده ماژین جریان زندگی را در میان مردم به روال عادی خود برگرداند.
نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
نماینده دانشجویان دنشگاه علوم پزشکی ایلام، گفت: هیچ ملتی به نیروی خدوم و‌پای کار خود در تمام عرصه های امنیتی،سازندگی و دفاعی پشت نخواهد کرد.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با ایلام رصد:
حجت لاسلام هاشمی گفت: ملت ایران هرگونه اهانت و توطئه علیه سپاه را اهانت و توطئه علیه خود، قانون اساسی و ارزش ها و نهادهای تولد یافته از نظام اسلامی می داند لذا لحظه ای در دفاع از سپاه و پاسخ شکننده به دشمن درنگ نمی کند.
گزارش تصویری
در جمعه حمایت از سپاه ، نمازگزاران ایلامی پس از نماز جمعه این هفته ، با پوشیدن لباس سبز سپاه و در دست داشتن آرم سپاه و سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار ، حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.