خامنه ای دات آی آز

آخرین اخبار

اخبار ویژه

امام جمعه موقت ایلام:
خطیب موقت نماز جمعه ایلام، گفت: توجه به مؤلفه‌ها و شاخصه‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مسئولان و عملیاتی کردن این شاخص‌ها، تنها راه‌حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در شانزدهمین دوره از امروز آغاز و 16 هزار دانشگاهی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی‌اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.
طی جلسه هم اندیشی؛
علیپور برضرورت حضور حداکثری دانشجویان در برنامه های دهه فجر تأکید کرد و گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی است که به تشریح دستاوردهای انقلاب برای نسل امروز پرداخته شود.
حادثه ساختمان پلاسکو؛
ساختمان‌ پلاسکو که از صبح امروز دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت.
پس از 11 سال برگزار شد؛
پس از 11 سال اولین اردوی فرهنگی زیارتی دانشجویان دختر دانشگاه ایلام به مقصد مشهد مقدس، در قالب سه اتوبوس و به تعداد 135 نفر برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
علیپور در دیدار با علی اکبری گفت: نقش بسیج دانشجویی در بیداری و مطالبه گری در سطح مسائل خرد و کلان جامعه نقشی ارزنده و مهم است.
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از پرداخت فوق العاده حقوق به کارکنان دستگاه های اجرایی این استان بر اساس بندی از مفاد قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.
طراحی معیشتی اتاق فکر انتخاباتی دولت:
بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری در کمیسیون دانشجویی گفت: جذب اعتبارات لازم در راستای تجهیز دانشکده کشاورزی صورت گرفته است، که امید است در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 759 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: علاقه‌مندانی که موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 نشدند، می توانند اول تا سوم اسفند برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ایلام خبرداد:
حیدربیگی گفت: ثبت نام از دانشجویان علاقه مند به شرکت در مناظرات دانشجویی نشان خواجه نصیرالدین طوسی آغازشده و تا 25 بهمن‌ماه ادامه دارد.
گزارشی اندر احوالات این روزهای وزیر ارتباطات و فناوری؛
این روزها و در ماه های پایانی عمر دولت تدبیر و امید دیگر کار برای مردم و حل مشکلات آنان، اولویت نیست، آنچه مهم است، ارائه کارنامه شفاف از دستاوردهای دولت در 3 و نیم سال گذشته است.
به همت بسیج سازندگی اجرا می شود؛
پروژه واکسیناسیون1400 راس دام همراه با آموزش جلوگیری از سقط جنین دام توسط بسیج سازندگی در استان ایلام اجرا می شود.
قائم مقام اقامه نماز کشور در ایلام خبرداد؛
به گفته قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور طرح «یاوران کوچک نماز» در 2 هزار مهد کودک سراسر کشور اجرا شده که 20 هزار کودک تحت پوشش برنامه‌های این طرح قرار گرفته‌اند.