خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

معاون فرهنگی دنشگاه ایلام در افتتاحیه دوره طرح ولایت:
شیرخانی با اعلام اینکه دانشگاه ایلام در اردوهای راهیان نور به عنوان دانشگاه برتر کشوری شناخته شده است، خاطرنشان کرد: در راستای اجرای برنامه های معنوی و تاثیر گذار دانشگاهی آماده هر گونه همکاری با بسیج دانشجویی هستیم.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در افتتاحیه طرح ولایت:
علیپور گفت: دانشگاه به عنوان خواستگاه بسیج دانشجویی در جهت رشد بسیج به عنوان اشاعه انقلاب و مرکز سعادت و شقاوت ملت نیازمند تحول و حرکتی هدفمند، هوشمندانه، پرجنب و جوش و پویا است.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در افتتاحیه طرح ولایت:
سردار حسینی گفت: خروجی و نتیجه این دوره باید تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی و مدیرانی مدبر، بصیر ارزشی و انقلابی و مطلع و با دانش و آگاهی نسبت به مسائل روز باشد.
گزارش؛
بحران آب در روستاهای بخش کلات مورموری باعث شده است بسیاری از روستاهای بخش کلات مورموری خالی از سکن شوند.
دمای هوا در برخی از شهرهای ایلام در حالی به بالای ۵۰ درجه رسیده که غار روباز «زینه گان» به‌عنوان شاخص‌ترین اثر طبیعی استان با هوایی خنک در انتظار گردشگران است.
حاشیه سفر معاون وزیر کشاورزی به دهلران؛
معاون وزیر کشاورزی به دهلران آمد ولی نه فرماندار بود نه معاونانش اطلاع داشتند و نه خبرنگاران دعوت شدند.
این روزها، پاتوقِ کتاب حیات خود را مدیون کتب ادبی و کودک خود است ، اما قفسه های مملو از کتب ارزشی در این فروشگاه خاک میخورد.
بعد از آغاز عملیات مرصاد و حمله منافقین کوردل به اسلام آباد و تصرف این شهر شهید به همراه یکی دیگر از دوستان خود جهت کمک و امدادرسانی به این شهرستان بصورت خود جوش می روند که در آنجا و در اثر برخورد موشک به شهادت می رسد.
مدیرکل اموزش های فنی و حرفه ای استان در گفتگوباایلام رصد:
نصری گفت: امروزه بخش کار دولتی تقریبا تمام شده است که لازمه ایجاد شغل داشتن مهارت است و فقط گواهینامه و مدرک مطرح نیست، پس آنکس که مهارت دارد قطعا بیکار نخواهد ماند و میتواند شغل ایجاد کند.
یادداشتی در باب دفاع از مردم سربلند ایوان؛
کاش به جای بازی با آمار و ارائه چنین مطالب سراسر ناامید کننده ای ریشه ها را بررسی کنیم.
معاون سیاسی امنیتی استاداری ایلام:
کلانتری با بیان اینکه 870رشته متناسب با علاقه و استعداد افراد در فنی حرفه ای استان دایر است، گفت: مهارت، امکانات و منابع باید با هم.پیوند بخورد تا علم به تولید ثروت برسد و جوانان ما وارد عرصه کار شوند.
نماینده مردم ایلام در مجلس :
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس در مقابل این اقدام امریکا طرح دو فوریتی را در دستور کار خود در هفته اول بعد از تعطیلات مجلس در دستور کار خود قرار داده که علاوه بر وضع تحریم های جدید، نسبت به اقدامات خصمانه امریکا در قبال حقوق بشر، بی ثباتی در منطقه و استفاده از تروریسم در این طرح مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
گزارش؛
برداشت برنج هاشمی از سطح مزارع شهرستان سیروان آغاز شد.
اربعین نزدیک است:
گردنه ترشابه در مسیر ارتباطی ملکشاهی به مهران که دارای پیچ های حادثه خیز و گردنه های صعب العبور بود، در حال تعریض و بهسازی است.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه ایلام خبرداد:
ملابهرامی گفت: دانشگاه ایلام توانست از محل ماده 26 قانون بودجه سال 1395 مبلغ نزدیک به 17 میلیارد تومان بالغ بر 42 درصد کل اعتبارات استان در این خصوص را برای تسویه بدهی های دانشگاه به شهرداری ایلام و دهلران از بدو تأسیس تاکنون، جذب کند.