خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

درگفتگو با عضوهیئت علمی دانشگاه ایلام بررسی شد;
شایان گفت: در نهایت با توجه و تلاش در جهت رفع معضلات اقتصادی موجود می توان گامی موثر در جهت توسعه یافتگی استان برداشت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبرداد:
همتی گفت: امسال تعداد ۶۲ پروژه ساختمانی از جمله مراکز بهداشتی درمانی، ستاد برخی از شبکه ها و خانه های بهداشت در سراسر استان با مبلغ اعتباری ۸۰ میلیارد تومان عملیات اجرایی آنها استارت خواهد خورد یا روند تکمیل آنها ادامه پیدا می نماید.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در گفتگو با ایلام رصد:
حجت الاسلام هاشمی گفت: در شرایط فعلی تنها نسخه ای که می تواند اقتصاد کشور را نجات دهد و چرخه تولید را رونق بخشد و معضل بیکاری راحل کند عمل نمودن به رهنمودهای رهبری است.
یادداشت/
نیروهای صاحب نفوذ در حوزه کشوری نه خود توانسته اند کاری کنند و نه تصمیمی برای قدم گذاشتن دیگران در مدار رفع تدریجی مشکلات استان ایلام دارند!
در نشست شورای استانی دفاتر نهاد رهبری مطرح شد؛
نماینده ولی فقیه در استان، اظهار داشت: امام و رهبری تأکید ویژه ای بر وحدت و همدلی تمام اقشار جامعه بخصوص در حوزه مدیریت داشته اند، تا اهداف عالی نظام محقق گردد و خواسته های مردم تأمین شود.
رئیس دانشگاه ایلام:
علی اکبری گفت: برای حل مشکلات کشور نیازمند همراهی و همدلی همگان در قالب سلیقه ها و نظرات متفاوت است، تا از تمام ظرفیت موجود برای پیشبرد اهداف طراحی شده استفاده شود.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام؛
میرزائی حیدری گفت: راه خروج دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از حالت زیان ده بودن تاکید و حمایت از تولیدات پژوهشی و علمی و تبدیل آنها به ثروت است.
طی مراسمی از زحمات چندین ساله دکتر شهرام مامی معاون سابق پژوهش و فن آوی واحد ایلام و همچنین دکتر صفا فرخی مدیرکل برنامه ریزی واحد ایلام تقدیر و مهندس علی نوری به عنوان سرپرست حوزه پژوهش و فن آوری واحد ایلام معرفی شد.
مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام:
مدیر حوزه‌های علمیه استان ایلام گفت: رسانه‌ها باید تمام ظرفیت‌ها برای حمایت از تولیدات ایرانی را بکار گیرند و نباید حمایت از کالای ایرانی در حد شعار باقی بماند.
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام؛
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: تبیین و نشر فرامین مقام معظم رهبری یکی از مهمترین وظایف دانشگاه های کشور است و در این زمینه دانشگاه ها نقش بی بدیلی در ارتقای کیفیت کالای ایرانی و کمک به توسعه کشور دارند.
به علت تولید آلاینده بیشتر از حدمجاز؛
کارخانه سولفات پتاسیم شهرستان ایوان به علت تولید آلاینده بیشتر از حد مجاز تعطیل شد.
یادداشت/
سفر وزیر کار ورفاه اجتماعی به استان ایلام با حاشیه های همراه بود.که جا دارد نکاتی پیرامون ان ارایه شود.
یادداشت/
با توجه به شرایط مناسب دهلران و مهران، ایجاد منطقه آزاد در این شهرستان ها می تواند شاخص های اقتصادی، اشتغال توسعه و صنعت گردشگری غرب کشور را بهبود بخشد.
رئیس آموزشکده فنی دختران ایلام درگفتگوباایلام رصد;
قنبری گفت: ایجاد اشتغال ،جلوگیری از خروج سرمایه ،ایجاد ارزش افزوده و... به حق در گرو حمایت از تولیدات داخلی است.
توسط معاون اول قوه قضائیه؛
معاون اول قوه قضائیه و وزیر دادگستری از رئیس دانشگاه ایلام، به جهت همکاری و مساعدت در میزبانی سفر رئیس قوه قضائیه به استان ایلام در سال 96 تقدیر و تشکر کردند.