خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

دکترای علوم سیاسی در گفتگو با ایلام رصد:
شیخ محمدی گفت: آمریکا قصد جنگ با ایران را ندارد بلکه هدفش تقویت دامنه جنگ نرم همه‌جانبه خود علیه جمهوری اسلامی و مردمی است که همواره پشتیبان نظام خود بوده‌اند.
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) خبر داد/
جانشین فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:در ادامه خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان استان 700 بسته غذایی ویژه ماه مبارک رمضان بین سیل زدگان ماژین توزیع شد.
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام:
فلاحی گفت: برخی برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت خود در نابسامانی های اقتصاد کشور، نباید عامدانه ایران را وارد یک جنگ نظامی پر هزینه کنند که امیدواریم با درایت از این پیچ تاریخی نیزعبور کنیم.
با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار ، خیرالله گراوند به عنوان سرپرست فرمانداری ایلام معارفه و از زحمات معروف بسطامی تقدیر شد.
یادداشت:
امروزه بومی سازی برنامه‌های توسعه‌ای یک ضرورت است؛ به طور مثال در شهرستان دهلران با توجه به قدمت چندین هزار ساله کشاورزی، همچنین بسترهای لازم، این شهرستان نیازمند سرمایه‌گذاری مرتبط با مشاغل کشاورزی است.
فرمانده انتظامی شهرستان مهران از غرق شدن یک جوان که برای شنا به سدانحرافی رودخانه «کنجانچم» پایین تر از روستای «گلان» رفته بود، خبرداد
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: باید تلاش کنیم مباحث کشور را از جدال‌های تریبونی به بحث‌های کارشناسی تبدیل کنیم چراکه دور میز نشستن به بهره‌گیری حداکثری از خرد جمعی می‌انجامد .
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: کاسبان ترس در هر فرصتی سعی می کنند که به عناوین مختلف التهابات اجتماعی برای جامعه بوجود بیاورند.
دومین محموله کمک های مردم عراق به سیل زدگان از طریق مرز مهران وارد خاک کشورمان شد.
درپی اقدام اخیر ترامپ؛
دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اعتراض به اقدام ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران در محوطه این مرکز آموزش عالی تجمع کردند.
طی پیامی صورت گرفت؛
در بخشی از پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)آمده است: این وحدت و همدلی، فارغ از سلایق فکری و سیاسی ، بزرگترین و محکم ترین پاسخی است که می توان به دشمنان نظام و انقلاب داد.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان:
حجت الاسلام مالمیر گفت: رونق تولید موتور محرک پیشرفت کشور و توسعه اقتصادی است که استقلال سیاسی را نیز می‌تواند تحت تاثیر خود قرار دهد.
یادداشت؛
فرمان اخیر ترامپ بعد از اهدای بلندی های جولان به نتانیاهو در آستانه انتخابات پارلمانی اسرائیل، می تواند شگفتانه ای دیگر برای افکار عمومی اسرائیل در حمایت از نتانیاهو باشد که این روزها سخت به دنبال تقویت جایگاه تضعیف شده خود است.
گزارش تصویری؛
رییس سازمان بسیج در سفر خود به استان ایلام از مناطق سیل زده این استان بازدید کرد.
سردار غیب پرور در ایلام:
سردار غیب پرور گفت: در برخی از استانها گام دوم خدمت به سیل زدگان یعنی احداث مسکن، جاده ها و ترمیم راههای ارتباطی در حال اجرا می باشد.