خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
شاکرمی گفت: بسیج خدمات بزرگی را درراه اعتلای نظام و اسلام و خدمت به مردم داشته است و امروز نیز تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی تا آینده دوردست در عرصه‌های مختلف خادم ملت و نظام اسلامی است.
زمین شناس ایلامی مطح کرد؛
زلزله‌ی اخیر موجب شد برخی چشمه‌های قدیمی در مناطق مختلف استان جوشش پیدا کنند.
بنا به گزارش هواشناسی؛
روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید به ایلام، شاهد بارش نزولات جوی در آسمان بیشتر مناطق استان خواهیم بود که این بارش ها تا اواخرهفته جاری ادامه خواهد داشت.
مدیر کل بنیاد مسکن استان ایلام:
مدیر کل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: مردم استان ایلام از دوم تا پایان آذرماه سال جاری می توانند درخواست تعیین خسارت منازل خود را به بنیاد مسکن تحویل دهند.
کارشناس مطرح مسايل اروپا و آمریکا در گفتگو با ایلام رصد:
منتظمی گفت: کارت جنگ دست ما است آنها بنیه جنگ را ندارند، در شرایط کنونی نیز هیچگاه نمیتوانند بجنگند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام عنوان کرد؛
شیرخانی گفت: در اربعین سال جاری برنامه های متعدد و مفصلی در سطح ملی، استانی و درون دانشگاهی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام برگزار گردید.
یادداشت اختصاصی ایلام رصد/مهدی اسدی
ما با واژه شهادت خیلی غریب نیستیم چون مردم کشور ما ۳۸ سال پیش در جنگی ناجوانمردانه همچون سرو وسالار شهیدان اقا امام حسین ع سر تسلیم فرود نیاوردند در راه دفاع از اسلام واعتلای ان به شهادت رسیدند
معاون سیاسی استاندار ایلام در جلسه شورای هماهنگی مدیریت:
کلانتری گفت: مردم نوع دوست ایلام کمکهای بسیار خوبی به زلزله زدگان انجام دادند و استان ایلام جزو اولین استان های کمک رسان به زلزله زدگان کرمانشاه بود.
سازمان هدفمند سازی یارانه ها زمان واریز هشتاد و یکمین مرحله از یارانه نقدی آبان ماه را امشب اعلام کرد.
مسئول بسیج رسانه استان :
مسئول بسیج رسانه استان ایلام از آمادگی این سازمان برای جذب مشارکت ها و کمک های اصحاب رسانه و مطبوعات استان برای خانواده های آسیب دیده استان کرمانشاه خبر داد.
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین(ع) از برگزاری آئین دسته روی نیروهای مسلح ایلام همزمان با شهادت پیامبر اکرم (ص) خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر داد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تمامی بیمارستان های استان آمادگی لازم برای پذیرش مصدومان زلزله کرمانشاه را دارند.
نماینده شیخ عیسی قاسم (رهبر شیعیان بحرین):
دقاق گفت: ایران دارای جامعه و مردمی است که در زمینه های مختلف ازجمله علوم پیشرفته هستند، بخش عمده مردم آن از جوانان فعال و قوی هستند که همیشه در صحنه هستند و مهمتر از همه از نظر عمق جغرافیایی بسیار گسترده است، دیگری توانایی های اقتصادی و سومین خصیصه استراتژیک جمعیت است که به کشور خیلی قدرت می دهد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام خبرداد:
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت: این مرکز با توليد و پخش بيش از ۲۵ هزار دقيقه برنامه و ارتباط زنده با شبكه‌هاي استاني ،سراسري و بين‌المللي منعكس كننده‌ي بزرگترين راهپيمايي شيعيان جهان در اربعين حسيني ٩٦بود.
باهمکاری بسیج دانشجویی پیام نور صورت گرفت؛
دانشجویان دانشگاه پیام نور ایلام اقدام به جمع آوری کمک های مردمی برای مناطق زلزله زده کرمانشاه نمودند.