معاون عملیات انتظامی استان ایلام:

سامانه پیامکی پلیس ۱۱۰ در ایلام راه اندازی شد

سرویس: استان ایلام
کد خبر: 200
|15:56 - 1400/11/05
نسخه چاپی
سامانه پیامکی پلیس ۱۱۰ در ایلام راه اندازی شد
معاون عملیات انتظامی استان ایلام گفت:با راه اندازی سامانه پیامکی پلیس ۱۱۰، هم استانی‌های ایلامی در صورتی که برای دریافت خدمات پلیسی امکان تماس با شماره تلفن ۱۱۰ را ندارند می‌توانند به سامانه ۱۱۰۸۴ پیام ارسال کنند.

به گزارش ایلام رصد ،  سرهنگ علی جمالوندی، گفت: برخی از شهروندان بنا به دلایلی از قبیل عدم توانایی در گفت و شنود، اضطرار، قطعی ارتباط تلفنی و غیره، امکان برقراری تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰ و بهره مندی از خدمات پلیسی را ندارند که می‌توانند با ارسال پیامک، پلیس را از نیاز و فوریت پلیسی خود آگاه کنند.

او گفت: در همین راستا پلیس، سامانه پیامکی ۱۱۰۸۴ را همزمان با سراسر کشور برنامه ریزی و اجرایی کرد و هم استانی‌ها می‌توانند در مواردی که امکان تماس تلفنی با شماره تلفن ۱۱۰ را ندارند با ارسال پیام به سامانه ۱۱۰۸۴ خدمات و نیاز‌های پلیسی را خواستار شوند.

معاون عملیات انتظامی استان ایلام، گفت: کارشناسان به محض دریافت پیام آن را دسته بندی و ساماندهی کرده و در اسرع وقت به ارائه خدمات پلیسی به ویژه در ماموریت‌های فوری می‌پردازند.

او گفت: از شهروندان خواستاریم هنگام ارسال پیام، نشانی دقیق محل وقوع جرم را اعلام کنند تا ماموران این پلیس بتوانند در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

انتهای پیام