برگزاری رژه موتوری استقبال از تمثال امام راحل در هوای برفی ایلام

سرویس: سیاسی
کد خبر: 223
|20:15 - 1400/11/12
نسخه چاپی
برگزاری رژه موتوری استقبال از تمثال امام راحل در هوای برفی ایلام
در اولین روز از دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی به ایران، رژه موتوری و خودرویی استقبال از تمثال امام راحل (ره) صبح روز سه شنبه از مسیر فرودگاه شهدای ایلام تا دبیرستان فرزانگان برگزار شد.

به گزارش ایلام رصد ،  در این آیین که در هوای برفی برگزار شد ده ها موتورسوار از نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجی استان پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و یا حسین (ع) را همراه با تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) حمل کردند.

موتورسواران شرکت کننده در این آیین با نثار گل، یاد و خاطره ورود رهبر کبیر انقلاب اسلامی به وطن را گرامی داشته و آغاز ایام الله چهل و سومین فجر انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

علاوه بر این، شماری خودرو نیز که به تصاویر و عکس هایی از امام راحل مزین شده اند، در این رژه شرکت و با روشن کردن چراغ ها و بوق زدن های ممتد سالروز ورود امام خمینی به میهن را گرامی داشتند.

رژه موتوری و خودرویی استقبال از تمثال مبارک بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی تا دبیرستان فرزانگان محل نواخته شدن آیین ویژه زنگ انقلاب ادامه داشت.

به گفته رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، امسال بیش از سه هزار ویژه برنامه دهه فجر همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر این استان برگزار می شود. 

حجت الاسلام علی چراغی پور افزود: برنامه ها به همت ۲۴ کمیته مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و سیاسی عضو این ستاد تدوین و طراحی شده است.

انتهای پیام