استاندار ایلام:

امن‌ترین کشور در جهان هستیم

سرویس: سیاسی
کد خبر: 245
|18:04 - 1400/11/22
نسخه چاپی
امن‌ترین کشور در جهان هستیم
استاندار ایلام گفت: امروز به لطف جوانان کشور و تجهیزات پیشرفته نظامی، هیچ کشوری جرات حمله نظامی به ایران را ندارد و به لطف اقتدار نظامی و جوانان این مرز و بوم امن‌ترین کشور در جهان هستیم.

به گزارش ایلام رصد ،  صبح امروز حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام در آیین گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن در جمع مردم ایلام گفت: امروز همه مردم ایلام علی رغم مشکلات ناشی از تحریم هم صدا به خیابان‌ها آمده‌اند تا بار دیگر نشان دهند که پای نظام و انقلاب ایستاده‌ و برای بر پایی حکومت اسلامی انقلاب کردند.

وی افزود: این انقلاب با رهبری امام ( ره ) و همراهی مردم پایه گذاری شد؛ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور امام عصر ( عج ) است و برای مقابله با ظلم و حمایت از محرومان بر پایه اسلام ناب محمدی ایجاد شده است.

استاندار ایلام گفت: جنگ نرم دشمن استکبار و غربی‌ها در برابر هوشمندی ملت انقلابی ایران اسلامی با شکست مواجه شده و کشورمان در مسیر اقتدار و پیشرفت با شتاب بیشتری در حرکت است.

وی افزود: ۵۰ درصد مردم در دوران قبل از انقلاب مشکلات مالی و ۴۶ درصد سو تغذیه داشتند و فحشا، ظلم و نظام ارباب رعیتی کل کشور را فرا گرفته بود؛ زمانی که ظلم و ستم کشور را فرا گرفته بود، نهضت مردمی به رهبری امام ( ره ) نظامی اسلامی را پایه گذاری کرد.

استاندار ایلام با بیان اینکه ایران در طول ۴۳ سال دوران پس از انقلاب در تمامی حوزه‌ها به اقتدار رسیده که نتیجه عزم و اراده مردم و شهدا و به ویژه سه هزار شهید والامقام ایلامی است گفت: داشتن رتبه ۱۷ تولید علم و رونمایی از موشک نقطه زن پیشرفته خیبرشکن طی روز‌های اخیر نمونه دیگر اقتدار علمی و نظامی ایران در دنیاست.

استاندار ایلام با اشاره به توانمندی‌های دفاعی و نظامی ایران در جهان گفت: امروز به لطف جوانان کشور و تجهیزات پیشرفته نظامی، هیچ کشوری جرات حمله نظامی به ایران را ندارد و به لحاظ موقعیت جغرافیایی ایران در ناامن‌ترین منطقه است اما به لطف اقتدار نظامی و جوانان این مرز و بوم امن‌ترین کشور در جهان هستیم.

وی ادامه داد: روشنگری مردم، چنگ تبلیغاتی دشمن علیه کشور را خنثی کرد؛ جهاد تبیین و روشنگری مردم جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمن علیه کشور را خنثی کرد که در این راستا اصحاب رسانه باید دستاوردهای نظام و انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

بهرام نیا تاکید کرد: امروز حتی دشمنان نظام به دستاوردهای و توانمندی های کشور ایران اعتراف می‌کنند؛ در مقابل جبهه دشمن نباید به هیچ عنوان کوتاه آمده و با جهاد تبیین فتنه‌ها و جنگ نرم آنان را خنثی کنیم.

وی افزود: ۳۰۰ هزار اختراع تا چهار سال گذشته در کشور ثبت شده است؛ امسال در ایام الله دهه فجر فقط در استان ایلام ۲۴۳ طرح و پروژه  با اعتباری افزون بر ۲ هزار میلیارد تومان با اشتغالزایی یک هزار و ۸۹۰ نفر کلنگ زنی و بهره برداری رسید.

انتهای پیام