آخرین اخبار

9. دى 1395 - 19:10   |   کد مطلب: 26621
در مزار شهدای گمنام قرائت شد؛
میثاق نامه جوانان انقلابی با ولایت
امروز جریان جوان انقلابی کشور با حفظ روحیه ی انقلابی خود در محضر خدای سبحان عهد می بندد که آرمانهای حضرت امام (ره) را حفظ و چارچوب های انقلاب اسلامی را معیار کار و قضاوت خود قرار دهد.

به گزارش ایلام رصد، میثاق نامه بسیج دانشجوئی (جوانان انقلابی) با رهبری که امروز در مزار شهدای گمنام قرائت شد، به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر رهبرعزیزتراز جان
سلام علیکم
سخت است نوشتن کلماتی که قرار است شما آنها را بخوانید، اما شوق ابراز ارادت و اظهار مودت و آمادگی شهادت در راه شما که همان راه انبیاء، ائمه و باقی مانده شجره هدایت امت، حضرت صاحب الامر و الزمان (علیهم السلام و عجل الله فرجهم) است، بر این سختی غالب می شود
رهبر دلها
این روزها یادآور حماسه بزرگ دیگری است که در آن خداوند بر جان و جسم فرزندان شما تجلی نموده و آنها را سربلند کرد. حماسه ای که بار دیگر قدرت ایمانی  مردم انقلابی را نمایان ساخت و خط بطلانی بر دسائس شوم روبه صفتان عالم کشید.
 رزمایش 9 دی، بحق فراخوانی بود به ملت بصیر و جان بر کف ایران تا پایبندی و لبیک دیرینه خود به ندای ابراهیمی امام بزرگوار را به گوش جهانیان برسانند. ندایی که مخاطبینش همه ی  حق طلبان ومستضعفین عالمند و چه زیبا و عینی شده است طلیعیه ی بیدار و تنبه امت اسلام و توحید کلمه و برائت از مشرکین.
رهبر معظم انقلاب
این روزها که خاطره شیرین نهم دی را برایمان به ارمغان دارد،  بهانه ای خواستیم تا ضمن تبریک به محضرتان، یادآور شویم که جوانان این مرز و بوم با اقتداری به عباس ابن علی (ع)، منتهای آمالشان را لبخند رضایت مولای خود می دانند و در پی کسب این حلاوت در جبهه های فرهنگ، اقتصاد، علم وامنیت لباس جهاد به تن کرده اند.
 با اطمینان به وعده الهی، نصرت امام منتظر (عج) و رهنمود توحیدی شما، آینده ی مسلمین را درخشان و دست یافتنی می بینیم و از شما تقاضای دعای خیر مستمر داریم چرا که حب دنیا لحظه ای از کمین نمی نشیند.
حال با گذشت نزدیک به چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، امروز جوانانی که دل در گرو آرمان های امام روح الله دارند به این باوررسیده اند که حل مشکلات جاری کشور و چالش های پیش روی نظام اسلامی و آغاز یک حرکت پرشتاب در راه پیشرفت و تعالی این مرز و بوم در گرو مبارزه با نگاه غیر انقلابی و بازگشت به رویکرد های اصیل انقلاب اسلامی است. امروز جریان جوان انقلابی کشور، با تمسک به خداوند متعال و حفظ روحیه انقلابی خود، اعلام وجود میکند و در محضر خدای سبحان عهد می بندد که تلاش خود را خواهد کرد که همواره در مسیر تحقق آرمانهای حضرت امام (ره) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت خامنه ای (مدظلله العالی) گام بردارد و با توجه به شکل گیری جریان جدید در بدنه امت حزب الله بنام جریان جوان انقلابی، چارچوب های انقلاب اسلامی را معیار کار و قضاوت خود قرار دهد.
لازم میدانم نکات ذیل را مورد تاکید قرار دهیم.
•    جریان جوانان مؤمن و انقلابی تا پای جان از انقلاب اسلامی این یادگار ارزشمند حضرت روح الله دفاع خواهد کرد و در راه حفظ و تبیین انقلب اسلامی و مبارزه با خط تحریم امام امت و ارائه جمهوری اسلامی تقلبی با هیچ جریان، گروه، دسته و حزبی مماشعت نخواهد کرد و نخواهد گذاشت آرمانها و ارزش های اصیل این حرکت مردمی دستخوش تغییر و تحریف توسط افراد و جریانات سیاسی شود.
•    به عنوان حافظان و وارثان انقلاب همواره نهال عدالتخواهی را در وجودمان آبیاری میکنیم و خود را مسئول پیگیری مبارزه با انواع مفاسد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی می دانیم و نخواهیم گذاشت از این دست اقدامات خائنانه چهره نورانی انقلاب امام روح الله را مکدر کند.
•    آماده سازی زمینه تشکیل حکومت مهدوی از دیرباز آرمان جنبش دانشجوئی بوده است، در همین راستا نگاهی خارج از مرزهای جغرافیائی به کشورهای اسلامی منطقه داشته و همچنین بر اساس اصل مسلم دفاع از مظلوم وایستادگی در مقابل ظالمان و خونخواران هیچگاه دست از حمایت جبهه مقاومت نخواهد کشید و با برادران ایمانی خود خارج از مرزها مبارزه را تا نابودی رژیم صهیونیستی و گروهک های تکفیری ادامه خواهد داد.
•    ما دانشجویان انقلابی هیچگاه نخواهیم گذاشت ابعاد جرائم و جنایات افرادی زمینه پیدایش فتنه های گوناگون داخلی در کشور را فراهم آوردند و رأی و نظر مردم را به سخره گرفتند، امنیت ایران اسلامی را به خطر انداخته و کشور را به لبه ی پرتگاه بردند قبل از اعلام توبه و برائت از اقدامات خود و پذیرش مسئولیت اقدامات خود حیات سیاسی مجدد پیدا کرده و وارد دانشگاه های کشور شوند.
•    افسران جوان جنگ نرم هرگز جنایات و دشمنی های استکبار عظیم جهانی و نظام سلطه را فراموش نخواهند کرد و سر فصل استکبارستیزی هر روز بیش از روز قبل در مکتب فکری ما با تمام ملزوماتش پررنگ تر خواهد شد. مسلمأ انقلابیون جوان اجازه نخواهند سر محکمی در مقابل انواع نفوذهای سیاسی و فرهنگی و اقتصادی دشمنان انقلاب اسلامی خواهند بود.
•    تشکل های دانشجوئی ارزشی و انقلابی خدمت به پیشرفت کشور عزیزمان را امری مهم و ضروری تلقی کرده و در این راستا تمام تلاششان را در جهت رونق بخشیدن به تولید داخلی و شکوفا کردن ظرفیت های ملی به کار خواهند گرفت و تا فتح تمام قله های علمی از پای نخواهند نشست و به عنوان پرچمداران گفتمان انقلاب اسلامی در دانشگاه های کشور اجازه نخواهند داد هیچ شخص و گروه و جناح خاصی مجامع علمی کشور را تبدیل به باشگاه های سیاسی کرده و از این جنبش پویا و سرزنده به نفع مقاصد خودش سوء استفاده کند و در مسیر حرکت عظیم دانشجویان به سمت کمال و رشد انقلابی انحرافی ایجاد کند.  

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز