آخرین اخبار

12. دى 1395 - 12:43   |   کد مطلب: 26662
به میزبانی پارک علم و فناوری ایلام برگزار می شود؛
هفتمین نشست روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه ۵ کشور
هفتمین نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه ۵ کشور به میزبانی پارک علم و فناوری استان ایلام برگزار می شود.

به گزارش ایلام رصد، " حسن افشارزاده "مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری ایلام از برگزاری هفتمین نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه ۵ کشور به میزبانی پارک علم و فناوری استان ایلام خبرداد.

وی در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، هدف از برگزاری این نشست راهماهنگی هر چه بیشتر بین روابط عمومی های منطقه و دانشگاه ها اعلام کرد و افزود: ارتقا سطح فناوری در منطقه،  برنامه ریزی در مسیر تبدیل ایده ها به تجاری سازی، تبادل تجربه ها و نو آوری های دانشگاه ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری، آشنایی هر چه بیشتر دانشگاه ها با دستاوردهای پارک های علم و فن آوری و حرکت به سمت تشکیل شرکت های دانش بنیان را از دیگراهداف برگزاری این نشست ها دانست.

وی اعلام کرد: این نشست با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 کشور چهارشنبه 15 دی ماه ساعت 9 صبح در سالن شهید رضایی نژاد پارک علم و فناوری استان ایلام برگزار میشود.

افشارزاده گفت: برگزاری کارگاه آسیب های فضای مجازی، و بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه از مهمترین برنامه های جانبی این نشست است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز