آخرین اخبار

14. دى 1395 - 15:27   |   کد مطلب: 26704
کانون خلاقیت و شکوفایی شهرستان دهلران با حضور مسئولان استانی و فرماندار این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ایلام رصد، کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری شهرستان دهلران با حضور ریاست پارک علم و فناوری استان ایلام و جمعی از مدیران استانی افتتاح شد.

در ادامه دکتر "کامران طاهرپور" ریاست پارک علم و فناوری استان ایلام ضمن تشکر از تلاش های استاندار محترم ایلام  و دکتر عسگری به تلاش های پارک علم و فناوری استان در جهت ایجاد ارزش افزوده از طریق اقتصاد دانش بنیان که سنگ بنای اقتصاد مقاومتی است اشاره کرد و گفت:  می توان از پتاسل شهرستان دهلران در عرصه ها و زمینه های مختلف در راستای فعالیت های پارک علم و فناوری استفاده کرد.

مزایای استقرار در پارک و مراکز رشد و همچنین مزایای دانش بنیان شدن و استفاده از فرصت های این چنین شرکت ها از دیگر صحبت های دکتر طاهرپور بود.

دکتر عسگری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام نیز با بیان ضرورت افتتاح این مرکز در شهرستان دهلران گفت:  این کانون سرپناهی خواهد بود برای جوانان خلاق و ایده پرداز شهرستان دهلران که با تدبیر و همکاری به ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان کمک خواهد نمود.

عسگری پتانسل بخش خدمات در شهرستان را نامحدود دانستند و توجه به این بخش را در زمینه های کشاورزی و صنعت حیاتی توصیف کردند.

در پایان تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری استان ایلام و فرمانداری دهلران به امضاء رسید.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

فقط افتتاح الکی که هیچ دردی از زندگی من ایرانی دوا نمیکنه، دیگه خسته شدیم. ... بخاطر اظهارات توهین آمیزش به کشاورزان دهلرانی در جلسه فرمانداری باید پاسخگو باشد.
....فردی... است که اگر قانون و عدالت باشد هم باید برکنار و محاکمه شود. چون ریاستش غیرقانونی است.چون ایشان فردی بیکار بودند و بدون اینکه در آزمون استخدامی شرکت کنند به یکباره به مدیریت انتخاب شدند. که جای بسی تاسف است. ایلام رصد لطفا پیگیری کنید.
عدالت اگر باشد .... باید به خاطر پولشویی در مرز مهران محاکمه شود. چه رقم هایی که بنام اشخاص غیر به جیب این آقا نمی رود.

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز