آخرین اخبار

15. دى 1395 - 10:53   |   کد مطلب: 26714
فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه انتخابات یک پدیده سیاسی مهم در کشور است، گفت: در این حوزه باید فرامین مقام معظم رهبری که همان مُرّ قانون و تشویق مردم به حضور حداکثری در پای صندوق است، را اجرا کنیم.

به گزارش ایلام رصد، "نورعلی یاری"، فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار کرد: در کنار ایجاد امنیت انتخابات، ماموران پلیس تحت هیچ شرایطی به نفع و یا ضرر کاندیدای خاصی حق تبلغ ندارند. 

وی افزود: دستورالعمل جامع انتخابات را تدوین و به همه واحدها ابلاغ می کنیم تا به فضل الهی یک بستر مهم امنیتی را فراهم کنیم تا مردم به راحتی در پای صندوق های رای حضور پیدا کرده و آرای خود را در صندوق ها بیاندازند. 
فرمانده انتظامی استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به در پیش بودن ایام جشن های پیروزی انقلاب اسلامی دهه فجر اشاره کرد و یادآور شد: ما باید پوشش های امنیتی، انتظامی و ترافیکی را در این ایام به خوبی فراهم کنیم. 
سردار یاری راهپیمایی 22 بهمن را یک رویداد تاریخی برای ملت ایران دانست و تاکید کرد: این روز، یوم الله و روز پیروزی خون بر شمشیر است که باید قدر آن را بدانیم بنابراین پلیس همه تمهیدات لازم را برای شرکت هر چه باشکوه تر مردم در این آیین اندیشیده است. 
وی به دستورالعمل شورای عالی تحول در کلانتری ها و پاسگاه ها نیز اشاره کرد و گفت: این دستورالعمل در واقع روتوشی از بحث مدیریت مکنا است که به دنبال فرمان مقام معظم رهبری تدوین شده است چرا که معظم له در دیدار فرماندهان انتظامی استان ها فرمودند کلانتری ها و پاسگاه ها مظهر حاکمیت نظام اسلامی هستند. 
فرمانده انتظامی استان ایلام اضافه کرد: در راستای عمل به فرامین رهبری باید بهترین جوانان تحصیل کرده، خبره، با نزاکت و با مهارت در کلانتری ها و پاسگاه ها بکار گرفته شوند تا بتوانند پاسخگوی مردم باشند. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در تحقق امنیت پایدار استان باید از ظرفیت عظیم خیران امنیت ساز استفاده شود و در این راه هیچ منع قانونی نداریم. 
سردار یاری افزود: وقتی قرار است از ظرفیت خیران امنیت ساز استفاده کنیم باید به آن چارچوب بدهیم و تمامی جوانب آن مهندسی و حسابرسی شود و نمایندگان نظارتی حفاظت و بازرسی در جلسات و برنامه های آن حضور مستمر داشته باشند تا شک و شبهه ای در این زمینه ایجاد نشود. 
وی با بیان اینکه تا نیمه اول سال 96 استان ایلام را گلستان می کنیم، گفت: در بحث تحول کلانتری ها و پاسگاه ها ابتدا اماکن را کاملا بازسازی می کنیم، تجهیزات اداری و امکانات را تامین و بهترین خودروهایی که وجود داشته باشد را در اختیار می گیریم.
سردار یاری به سلامت کارکنان در ناجا اشاره کرد و یادآور شد: آنچه که برای ما در این سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است، سلامت کارکنان است. 

انتهای پیام /

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز