آخرین اخبار

26. تير 1396 - 10:35   |   کد مطلب: 28312
دانشگاه ایلام با حضور 170 دانشجو از دانشگاه های استان میزبان نهمین دوره خط امام (ره) استانی می باشد.

به گزارش ایلام رصد، دکتر "محمدعلی اکبری" رئیس دانشگاه ایلام، در نشست تصمیم گیری و برنامه ریزی در راستای برگزاری دوره خط امام استانی(ره) با مسئول سازمان بسیج دانشجویی با اعلام قبول میزبانی دوره طرح ولایت در این دانشگاه، اظهار داشت: با وجود برگزاری ترم تابستان در دانشگاه ایلام و تعمیرات خوابگاهی، همه امکانات لازم برای برگزاری مناسب و در خور دانشجویان فراهم خواهد شد.  

وی افزود: در این دوره باید تلاش شود با همکاری و تعامل هر چه بیشتر مشکلات و آسیب های سال های گذشته مرتفع شده و مشارکت روسای دانشگاه ها در اجرای این دوره ملموس تر و پررنگ تر از قبل باشد. 

رئیس دانشگاه ایلام، با بیان اینکه آموزش های ارائه شده در طرح ولایت دانشجویی بازده و اثرگذاری مثبتی در رفتار و عملکرد دانشجویان خواهد داشت، تصریح کرد: دانشکده کشاورزی جهت برگزاری کلاس های آموزشی، خوابگاه، سلف سرویس، آمفی تئاتر آیت الله حیدری و فرزانگان، مسجد، و سالن ورزشی برای اجرای مطلوب و رضایت بخش دوره در اختیار برگزار کنندگان قرار خواهد گرفت. 

رئیس دانشگاه ایلام با بیان اینکه فضای آموزشی دانشگاه ایلام، نسبت به 40 سال گذشته دوبرابر شده است، افزود: پروژه محوطه سازی و احداث راههای دسترسی دانشگاه با اعتبار 40 میلیارد ریال و با  طول 6 کیلومتر در  حدود 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در مهرماه به بهره برداری خواهد رسید.

مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام نیز در این جلسه ضمن تقدیر از همکاری رؤسای دانشگاه ها در برگزاری دورخ خط ولایت استانی، گفت:300 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان داوطلب شرکت در این دوره آموزشی شدند که پس از گذراندن مراحل آزمون و مصاحبه و گزینش توسط هسته گزینش تربیت و آموزش سازمان حضور بیش از 170 نفر از دانشجویان جهت حضور در این دوره آموزشی قطعی شده است.

علیپوربا بیان اینکه این نهمین دوره  طرح ولایت دانشجویی از پنجم مردادماه به مدت ده روز برگزار می شود، افزود:  15 نفر از برگزیدگان این آزمون که سال گذشته در طرح ولایت استانی 95 نیز ممتاز بودند به طرح ولایت کشوری و 26 نفر نیز به دوره آموزشی شهید چمران اعزام می شوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز