آخرین اخبار

26. تير 1396 - 10:58   |   کد مطلب: 28313
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت : از تولیدات فکری اساتید دانشگاه و صاحب نظران خارج از مجموعه اداره کار که حداکثر همپوشانی با کارمان را داشته باشد استفاده خواهیم کرد.

به گزارش ایلام رصد، "شکرالله شیرخانی" سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام که با حضور مدیر کل امور استان‌های وزارتخانه متبوع به منظور تودیع و معارفه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم با همراهی و تلاش همه همکارانم که بزرگترین سرمایه این مجموعه هستند بتوانم این امانت را به سرمنزل برسانم .

وی با اشاره به اینکه تلاش خواهیم کرد که از تولیدات فکری اساتید خارج از این مجموعه برای پیشبرد امور استفاده کنیم، افزود: تولیدات فکری اساتید دانشگاه و صاحب نظران را که حداکثر همپوشانی با کارمان داشته باشد را بکار خواهیم گرفت و با حفظ کرامت و اقتدار مجموعه وزارت کار برای رسیدن به هدف تلاش می‌کنیم .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام عنوان کرد: امیدوارم با بهره‌گیری از ظرفیت‌هایی که در استان ایلام وجود دارد بتوانیم در اعتلای کار و هدفمان در استان گام برداریم .

«علیرضا زرگوش» مدیر کل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام نیز در این نشست با اشاره به اینکه با همکاری کارکنان توانستیم عنوان اول تا پنجم کشوری و در جشنواره شهید رجایی رتبه سوم کشوری را در سال‌های قبل کسب کنیم، گفت: در بخش مسکن‌های مهر با وجود مشکلات بسیاری که در اجرایی کردن این پروژه در سطح کشور وجود داشت با همکاری دستگاه‌های اجرایی در سطح شهرستان‌ها از 8 هزار و 600 واحد قابل واگذاری؛ هفت هزار و 500 واحد تحویل متقاضیان شد .

وی ادامه داد: کمتر از 6 درصد واحدهای مسکن مهر واگذار نشده‌اند که با برنامه در دست اجرای این اداره کل تلاش کردیم تا هفته دولت امسال، بخش عمده‌ای از واحدهای باقی مانده را تکمیل و تحویل متقاضیان داده شود . 

ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز