آخرین اخبار

20. شهريور 1396 - 9:37   |   کد مطلب: 29012
عدالتی گفت: دانشجویان با مراجعه به سامانه اتوماسیون خوابگاه به آدرس / https://dorm.ilam.ac.ir/login نسبت به انتخاب خوابگاه و هم اتاقی در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 اقدام کنند.

به گزارش ایلام رصد، دکتر"محمود عدالتی"معاون دانشجویی دانشگاه ایلام، اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات رفاهی، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، انتخاب خوابگاه و هم اتاقی  برای دانشجویان در سال تحصیلی 97- 96،  سامانه خوابگاه های دانشجویی راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام از روز دو شنبه13 شهریور آغاز شده و تا 20 شهریور ادامه دارد، تصریح کرد: دانشجویان با مراجعه به سامانه اتوماسیون خوابگاه  به آدرس / https://dorm.ilam.ac.ir/login نسبت به انتخاب خوابگاه و هم اتاقی در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 اقدام کنند.

معاون دانشجویی دانشگاه ایلام گفت: عدم مراجعه و ثبت تقاضا در مهلت مقرر به منزله انصراف از سکونت در خوابگاه  در نیمسال اول سال تحصیلی  97-96  تلقی شده و دانشجویان متقاضی جدید جایگزین خواهند شد و اولویت انتخاب خوابگاه و هم اتاقی  با دانشجویانی خواهد بود، که زودتر ثبت نام کرده و شهریه خوابگاه را پرداخت نمایند. همچنین اسکان در خوابگاه‌ها بدون پرداخت شهریه خوابگاه امکان پذیر نمی‌باشد.

عدالتی تصریح کرد: خوابگاه های الغدیر (دخترانه) و دانش (پسرانه) ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی است و  خوابگاه‌های اندیشه (دخترانه) و شهید ورمزیار (پسرانه) ویژه دانشجویان ورودی جدید خواهد بود.

 معاون دانشجویی دانشگاه ایلام تاکید کرد: بعد از تایید ثبت اداره امور خوابگاه ها، دانشجویان 72 ساعت فرصت دارند تا شهریه خوابگاه خود را پرداخت نمایند، در غیر این صورت  ثبت نام اولیه به طور خودکار از سیستم حذف خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز