آخرین اخبار

11. مهر 1396 - 11:06   |   کد مطلب: 29388
معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر اینکه اگر تهدیدی متوجه ما شود یک روز هم دوام نخواهد آورد، گفت: در این منطقه (شمال غرب) احساس می‌شد که این آمادگی باید بیشتر ظاهر شود چون دشمنان و تهدیداتی وجود دارد.

به گزارش ایلام رصد به نقل از فارس امیر محمدحسین دادرس معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه برگزاری رزمایش مشترک ارتش ایران و عراق اظهار داشت: رزمایش تمرین جنگ با تمام توانمندی‌ها برای هم جهت شدن در‌ میدان جنگ برای نابودی نقطه مورد نظر است.

وی تصریح کرد: در این منطقه احساس می‌شد که این آمادگی باید بیشتر ظاهر شود چون دشمنان و تهدیداتی در منطقه وجود دارد؛ چه تکفیری ها که آلت دست دنیای استکباری امروز هستند و چه نا امنی های دیگر که پیرامون ما در این منطقه است و اگر تهدیدی متوجه ما شود یک روز هم دوام نخواهد آورد.

دادرس افزود: نیروهای نظامی و انتظامی همواره باید آماده باشند و تمام توان خود را برای ملتی که شایسته بهترین‌ها هستند به کار گیرند و پا به رکاب آماده دفاع از کیان اسلامی باشند. 

وی تاکید کرد: رزمایش در هر منطقه‌ای که احساس نیاز شود با تمام توان اجرا شده و در آن منطقه بیشترین امکانات و سخت‌ترین تمرینات برای آمادگی کامل نیرو‌ها در مقابله با تهدیدات احتمالی انجام می‌شود. 

دادرس اظهار داشت: ارتش در این مرحله قدرت زرهی‌ها، توپخانه ها، موشکی‌ها، پهپادها، بالگرد‌ها و نیروهای متحرک و هجومی خود را می‌سنجد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز