آخرین اخبار

15. مهر 1396 - 8:10   |   کد مطلب: 29416
احمدی فرد گفت: با توجه به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال قرار داریم در جهت ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه، مسابقات بتن استانی با حضور تیم های دانشگاهی و بخش صنعت در روز 26 مهرماه 96 در این مرکزبرگزار خواهد شد.

"خشنود احمدی فرد" معاون آموزشی آموزشکده فنی پسران ایلام، در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، ضمن اعلام پذیرش 400 نفر دانشجوی جدید الورود در سال تحصیلی جدید، اظهار داشت:  برای اولین بار امسال آموزشکده فنی پسران ایلام، در دو رشته جدید پالایش گاز و تأسیسات تهویه اقدام به جذب دانشجو نموده است.

وی با بیان اینکه  این مرکز اموزش عالی  در 10 رشته کاردانی و 2 رشته کارشناسی دارای  1500 نفر دانشجو است، افزود: آنچه که در سیاست گذاری های آموزشکده های فنی حرفه ای پیگیری می شود، تربیت دانشجویانی ماهر و فناور است که بتوانند بستر مناسب را برای ایجاد پیوند بین صنعت و دانشگاه فراهم نمایند.

احمدی با اشاره به برنامه های پیش روی این مرکز در سال تحصیلی جدید، یادآور شد:  با توجه به اینکه در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال قرار داریم در جهت ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه، مسابقات بتن استانی با حضور تیم های دانشگاهی و بخش صنعت در روز 26 مهرماه 96 در این مرکزبرگزار خواهد شد.

معاون آموزشی و دانشجویی آموزشکده فنی پسران ایلام، با بیان اینکه این مسابقات با همکاری اداره استاندارد استان ایلام و سازمان نظام مهندسی استان اجرا می شود، گفت: به شرکت کنندگان و دانشجویان علاقه مند در این مسابقات  گواهینامه معتبر اهدا و برای برگزیدگان جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است.

احمدی فر با اشاره به اربعین حسینی و استقبال زائران اباعبدالله الحسین در ایلام، بیان داشت:  برپایی موکب جهت خدمت به زوار حضرت سید الشهدا (ع) در ایام اربعین و برنامه های فرهنگی مرتبط با همکاری بسیج دانشجویی مرکز، کانون اربعین آموزشکده و کانون دانشجویی هلال احمر مرکزدر دست اقدام است.

معاون آموزشی آموزشکده فنی پسران ایلام، اضافه کرد: برگزاری جلسه توجیهی و تفریحی ویژه دانشجویان ورودی جدید و بازدید از مناطق جنگی با همکاری بسیج دانشجویی استان تاسیس دفتر ارتباط با صنعت آموزشکده در محل شرکت شهرکهای صنعتی پیرو موافقتنامه فی مابین در جهت ارتباط بیشتر با بخش صنعت نیز از دیگر برنامه هایی است که مقدمات اجرای آن انجام شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز