آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 10:51   |   کد مطلب: 29458
علیپور گفت: فعالیت های دانشگاه های استان با هماهنگی ستاد و تحت عنوان ستاد دانشگاهیان با آرم واحدی اجرا می شود.

به گزارش ایلام رصد، "محمود علیپور"، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استان که در سالن جلسات دانشگاه ایلام برگزار شد، گفت: پس از تشکیل ستاد اربعین دانشگاهیان تشکیل ستادهای دانشگاهی به ریاست روسای دانشگاه ها ضروری است و برنامه های دانشگاهی باید باهماهنگی ستاد دانشگاهی برگزار گردد.

دبیراستانی ستاد اربعین دانشگاهیان اظهار داشت:  دانشگاه های استان ظرفیت های خود را در بخش های مختلف؛ اسکان، تغذیه، فرهنگی و بهداشت و درمان را به صورت مکتوب به دبیرخانه ستاد در بسیج دانشجویی استان ارسال کنند تا به صورت منسجم برنامه ریزی های لازم صورت گیرد و از فعالیت های جزیره ای خارج شود.

علیپوربا تأکید بر این موضوع که فعالیت های دانشگاه های استان با هماهنگی ستاد و تحت عنوان ستاد دانشگاهیان با آرم واحدی اجرا می شود، یادآور شد:صدور مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول با هماهنگی نهاد رهبری در دانشگاه ها و بسیج دانشجویی و معرفی آنان به نظام وظیفه انجام خواهد شد.

علیپور ضمن تقدیر از فعالیت های منسجم دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در سال 95، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی در مرز مهران اقدامات شایسته و تخصصی به زائران ارائه داد، لذا انتظار می رود این فعالیت ها در اربعین امسال با هماهنگی ستاد گسترده تر انجام پذیرد.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی موکب های دانشجویی گفت: در کمیته فرهنگی ستاد اربعین دانشگاهیان، برپایی نماز جماعت، اعزام روحانی به موکب های ایلام و مرز مهران، مشاوره، تهیه اپلیکیشن با محوریت ادعیه و رهنمای زائر و غیره از فعالیت های فرهنگی این ستاد در ایام اربعین است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز