آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 12:07   |   کد مطلب: 29461
سرپرست سازمان حج و زیارت استان ایلام گفت: تاکنون تعداد 300 مورد ویزا در ایلام صادر شده است که این روند روز به روز در حال افزایش است.

به گزارش ایلام رصد، "مهدی حیدری"، سرپرست سازمان حج و زیارت استان ایلام  از فعالیت 14 دفتر صدور ویزا در ایلام خبر داد و گفت: این تعداد دفتر به صورت قانونی و دارای مجوز در حال انجام کارهای مرتبط با صدور ویزا برای زائران اربعین هستند.

وی اظهار کرد: تاکنون تعداد 300 مورد ویزا در ایلام صادر شده است که این روند روز به روز در حال افزایش است.

سرپرست سازمان حج و زیارت استان ایلام از زائران خواست تا برای دریافت ویزا در همین روزها اقدام کنند و آن را به روزهای پایانی موکول نکنند تا دچار مشکل زمان صدور ویزا نشوند.

حیدری در ادامه با اشاره به خروج زائران اتباع خارجه از مرز مهران نیز گفت: اتباع خارجه تنها از مرز شلمچه می توانند استفاده کنند و به هیچ عنوان نمی توانند از مرز مهران خروج کنند.

وی افزود: براساس آمایش استانی وزارت کشور برای کنترل تردد در مرزها تنها زائران استان های تهران، البرز، قزوین، قم، مرکزی، گیلان، مازندران، گلستان، لرستان، ایلام، سمنان، حق خروج از مرز مهران را دارند.

سرپرست حج و زیارت استان ایلام همچنین در خصوص ورود و یا بازگشت زائران به کشور نیز گفت: در مجموع محدودیتی برای بازگشت زائران به کشور از مرزها وجود ندارد و می توانند از هر مرزی به کشور ورود کنند.

 

ایلام بیدار

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز