آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 13:25   |   کد مطلب: 29465
فرمانده مرزبانی ایلام از برخورد شدید با قانون گریزان و مخلان امنیت مرز مهران خبر داد.

به گزارش ایلام رصد، "یحیی الهی"  در جلسه ستاد اربعین که با حضور فرماندهان و معاونین، جانشین و روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در ستاد استان برگزار شد، از برخورد شدید با قانون گریزان و مخلان امنیت مرزی در آستانه اربعین خبر داد.

وی با اشاره به تحرک، پویایی و پای کار بودن مرزبانان در نقطه به نقطه این مرز و بوم به خصوص دروازه مرز بین المللی مهران در حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتقای امنیت پایدار آن، اظهار داشت: همزمان با ماه محرم و صفر و همچنین افزایش تردد زائران و مسافرین از دروازه بین المللی مهران، تمهیدات امنیتی مرزبانان هم با به کارگیری مرزبانان هوشیار، در دو بخش آقایان و نسوان و نیز بکارگیری پلیس افتخاری آموزش دیده آغاز شده است.

فرمانده مرزبانی استان افزود: مرزبانان هوشیار در اجرای مقررات مرزی و بین المللی با آمادگی کامل، در مرز مهران کنترل و اشرافیت لازم بر تردد ها دارند و با مخلان امنیت مرزی و قانون گریزان به شدت برخورد می کنند.

الهی با اشاره به وجود افزایش چندین برابری زائران و مشتاقان حضرت ابا عبدالله(ع) در تاسوعا و عاشورا امسال، گفت: تاکنون هیچ گونه مورد امنیتی و مشکوکی مشاهده نشده است.

وی در پایان اضافه کرد: از عموم زائران و هموطنان عزیز در همراهی خوب خود با نیروهای امنیتی و مرزبانان تقدیر و تشکر می کنیم و توصیه دارم بدون مدارک قانونی و گذرنامه به مرز مهران مراجعه نکنند و در زمان برگشت به داخل کشور مراقب سوغاتی های که تهیه می کنند باشند چون تعداد زیادی از این سوغاتی ها ممکن است در داخل کشور ما قاچاق محسوب شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز