پربیننده ها

آخرین اخبار

23. مهر 1396 - 14:28   |   کد مطلب: 29510
مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام خبر داد؛
آغاز دریافت برنامه های رادیو اربعین در ایلام
مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام از آغاز دریافت برنامه های رادیو اربعین در ایلام خبر داد.

به گزارش ایلام رصد، "علیرضا شیروی"، مدیرکل صدواسیمای مرکز ایلام گفت: در آستانه اربعین حسینی به منظور بهره گیری بیشتر مخاطبان رادیو و همچنین اطلاع رسانی به موقع به زائران ابا عبد الله الحسین(ع) در ایام اربعین، امکان دریافت برنامه های رادیو اربعین برای مخاطبان رادیو در استان ایلام فراهم شده است.

وی اظهار کرد: رادیو اربعین به صورت 24 ساعته فعال است و ویژه برنامه های مرتبط با راهپیمایی عظیم اربعین از جمله اعلام آخرین وضعیت مسیر های تردد زائران، موکب های پیش بینی شده، امکانات و تسهیلات فراهم شده برای زائران، قرائت قرآن، ارتباط تلفنی با مسئولان، پخش زیارت و ادعیه، نکات آموزشی مربوط به سفر و زیارت و پخش روضه و مرثیه خوانی از طریق این شبکه رادیویی پخش می کند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با اشاره به اینکه پخش برنامه های رادیو اربعین با راه اندازی فرستنده پر قدرت 10 کیلو وات در ایستگاه شهید کریمی(نخجیر) آغاز شد، گفت: این شبکه رادیویی از طریق باند FM ردیف 90.9 مگا هرتز قابل دریافت است.
رادیو اربعین به صورت شبانه روزی از روز شنبه اول آبان مصادف با 20 محرم آغاز به کار کرده و تا پایان ماه صفر، (دهم آذرماه) شنیده می شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز