آخرین اخبار

23. مهر 1396 - 15:40   |   کد مطلب: 29512
در پی سخنان توهین آمیز ترامپ صادر شد؛
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ابلام
آمریکا هر روز یک جلوه‌ای از شرارت خود را نشان می‌دهد و حرف امام را که «آمریکا شیطان بزرگ است»، اثبات می‌کند.

به گزارش ایلام رصد, در پی سخنان ترامپ بسیج دانشجویی ذانشگاه ایلام بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

آمریکا هر روز یک جلوه‌ای از شرارت خود را نشان می‌دهد و حرف امام را که «آمریکا شیطان بزرگ است»، اثبات می‌کند.

مقام معظم رهبری مدظله العالی ، 26 /6 / 96 

تجربه 64 ساله ارتباط با آمریکا سراسر بدعهدی ، فریب و  نامردی است. پر است از حقد و کینه علیه ملت مسلمان ایران و این را  تجربه به ما ثابت کرده است. 

از کودتا 28 مرداد و اعتماد ساده لوحانه مصدق به آمریکایی ها  گرفته تا  حمله نظامی به ایران و زمینگیر شدن در صحرای طبس. از حمله به هواپیمای مسافربری و به راه انداختن  جنگ تحمیلی تا  حمایت از  منافقین انقلاب که 17 هزار نفر از مردم بیگناه کشور را  به خاک و  خون کشیدند. از فتنه سال 88  تا ترور دانشمندان هسته‌ای کشور و از  تحریم های ناجوانمرد علیه مردم تا  برجام و اعتماد مجدد به شیطان بزرگ .

نظام سلطه در سال های بعد از انقلاب اسلامی  هرچه در چنته  داشته است  علیه ملت مسلمان ایران به کار گرفته  اما با گوش چشمی که  امام عصر به این ملت دارند و   رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و   استقامت و  روحیه جهادی و انقلابی که مردم از خود نشان دادند  تا به حال راه به جایی نبرده است.  گویا ترامپ آخرین قطعه از  پازل طراحی شده علیه  جمهوری اسلامی است ، قطعه ای که تکمیل کننده  راهبرد سایر  قطعات این پازل است و در این قطعه از ریگان گرفته تا  کلینتون و از بوش گرفته تا  اوباما  و ترامپ ، همگی یک وظیفه برعهده گرفته اند ،  عقب نگه داشتن ملت ایران و  سرکوب  مردم مسلمان  و  نابودی جمهوری اسلامی ایران ، که به حول و قوه الهی این آمال را به گور خواهند برد و  مکرشان به خودشان باز خواهد گشت که این وعده الهی است.

ملت ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه خود خواهد ایستاد و در مسائل مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب‌نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد و پیش خواهد رفت.
ملت ایران تا نابودی کامل اسرائیل و استکبار جهانی از پا نخواهد نشست و این هدف به دست نسل  جوان و متعهد و مؤمن به آرمانهای واقعی امام و   انقلاب  در آینده ای نچندان دور محقق خواهد شد.

در این تجمع که به همت دانشجویان دانشگاه ایلام و اساتید و کارکنان دانشگاه شکل گرفته است  ضمن محکوم کردن جنایت 64 سال گذشته  علیه ملت ایران ،  به رئیس جمهور آمریکا غدار جنایتکار ،   میگوییم که  دست از  یاوه سرایی و  خزعبل گویی   علیه ملت ایران بردارد و از پیشینیان خود عبرت گیرد که  هرچه بیشتر به جمهوری اسلامی تاختند ، نظام اسلامی بیشتر قوت گرفت و توانست  بیش از پیش در  روح و قلب ملت های جهان نفوذ کند. 
جسارت‌های اخیر آمریکایی ها  به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانگر  راه درستی است  که در جهت خنثی سازی  تحریم های اقتصادی ،  اجرای اقتصاد مقاومتی ،  کارآفرینی و مبارزه با دشمنان ملت  انتخاب کرده است. محور مقاومت در منطقه روز به روز درحال پیشرفت و گسترش است و این نشان از اقتدار و رشادت این مخلصان جان بر کف است. سپاه با این تحریم ها و توطئه‌ها از پا نمینشیند و  مشاهده میکنید که  مردم ایران چگونه یکصدا از  پاسداران خود حمایت میکنند. 
   ما آمریکا را زیر پا خواهیم گذاشت و هرکه مرد این راه است بسم الله  که  این وعده الهی است و  مستضعفین وارث زمین خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز