آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 9:51   |   کد مطلب: 29513
حجت الاسلام غیاثی در گفتگو با ایلام رصد:
ترس آمریکائی ها از صدور ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی است
مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام، گفت: مواضع اخیر ترامپ نشان از نفرت، عصبیت و بداخلاقی هایی است که همیشه داشته اند و دیگر نتوانستند بیش از این ادب و احترام را رعایت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین" غلامرضاغیاثی" مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام در خصوص یاوه گویی های اخیر ترامپ در گفتگو با ایلام رصد، عنوان کرد: اخیرا و بار دیگر ترامپ در خصوص انقلاب اعلام مواضع جدی و صریح تری داشته است، که نشانگراین مهم است که مبانی انقلاب اسلامی با مبانی استکبار در تضاد بوده و دلیل آن این است که استکبار جهانی به دنبال منافع خود می باشد اما انقلاب اسلامی پیش به سوی ارزش ها، انسانیت و صدور انقلاب دارد.

حجت الاسلام غیاثی اظهار کرد: با حاکمیت انقلاب منافع استکبار زیر سوال می رود، مولفه های بعدی و جدیدی که در منطقه و دنیا شکل گرفته و می بینند ایران در مبارزه با تروریسم پیش گام است، پس طبیعی است که مواضع خود را اینگونه اعلام کنند. مواضع اخیر ترامپ نشان از نفرت، عصبیت و بداخلاقی هایی است که همیشه داشته اند و دیگر نتوانستند بیش از این ادب و احترام را رعایت کنند.

وی افزود: در عرصه انقلاب اسلامی ابزار و عناصری داریم که به عنوان صدور انقلاب و منابعی که مرتبط با انقلاب هستند برای ما مورد اهمیت هستند که یکی از انان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.  سپاه پاسداران انقلاب همانطور که از عنوان و ماهیت آن پیدا است رسالت اصلی آن حفاظت از انقلاب اسلامی است و عرصه انقلاب محدود به مرز جغرافیای ایران اسلامی نیست و این جاست که ترامپ به خوبی می داند این گونه اصول ایران اسلامی پیکانی درجهت استکبار و مبارزه با ان است.

غیاثی عنوان کرد: در نهایت آنان باید بدانند چون ماهیت انقلاب ایران یک ماهیت الهی است، همه انسان ها در همه قلمرو جغرافیایی تشنه این پیام و ارزش هستند و با اینگونه سخنان نمی توانند ایران را در دنیا منزوی نمایند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز