آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 10:14   |   کد مطلب: 29514
در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام آمده است:
این امریکا همان امریکایی است که هیچ غلطی نمی تواند بکند
ترامپ و همراهان او بدانند که از نظر ما این امریکا همان امریکایی است که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش ایلام رصد، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در واکنش به اظهارات ترامپ و صحبت هایی که علیه کشورمان داشته است بیانیه ای صادر کردند که بخشی از آن در زیر آمده است:

خدای بزرگ را شاکریم که رئیس جمهور امریکا باردیگر پرده از چهره بزک شده استکبار جهانی برداشت و با سخنان خود بار دیگر این جمله را برای نسل امروز یاداوری کرد که به امریکا نمی توان اعتماد کرد.

ترامپ در حالی سپاه پاسداران را گروهی تروریستی می خواند که همگان بخوبی می دانند گروهک های تروریستی از جمله داعش توسط امریکا و نوکران جیره خوار آنها از جمله رژیم سعودی ساخته و حمایت می شود.

برکسی پوشیده نیست که نهاد مقدس سپاه پاسداران در سراسر جهان حامی حقوق مظلومین بوده و در جهان به عنوان یک نهاد پیشرو در مقابله با تروریسم مطرح است وشاهد آن صحبت سردار سرافراز قاسم سلیمانی است که فرمودند:به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست.

حال که سخنان ترامپ نوید از بازگشت تحریم ها و فشارهای  اقتصادی می دهد و هویت و استقلال و نیروی مدافع امنیت ما را زیر سوال می برد، مبادا استفاده ترامپ از واژه جعلی به جای نام خلیج فارس به اولویت اول تبدیل شود  و موضوع اصلی یعنی پاره کردن رسمی برجام را از یاد ببریم.

ترامپ و همراهان او بدانند که از نظر ما این امریکا همان امریکایی است که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در برابر غیور مردان خدمتگزار و از جان گذشته خود در سپاه  پاسداران سر تعظیم فرود می اوریم ویک صدا فریاد می زنیم که ایران اسلامی و خلیج همیشگی فارس و قوای نظامی و دفاعی این مرز وبوم مقتدرانه در همیشه تاریخ جاودانه اند و امریکا و اسرائیل محکوم به نابودی و زوال همیشگی هستند .

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز