آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 10:52   |   کد مطلب: 29516
مسئول بررسی و تحلیل دانشگاه فرهنگیان در گفتگو با ایلام رصد:
اظهارات ترامپ پس مانده نگرش های نژاد پرستانه و فاشیستی اوست
دلاور گفت: رئیس جمهور کشور ایالات متحده امریکا بهتر است چشمانش را بیشتر بگشاید و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی، قتل عام مردم بی دفاع یمن و... را ببیند تا معنای ترویست بودن را درک کند و بتواند اندکی از عمق کم خردی خویش نسبت به مسئله تروریسم بکاهد.

"سعید دلاور"مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ایلام در گفتگو با ایلام رصد،  اظهارات اخیرترامپ را پس مانده افکار نژاد پرستی او خواند و گفت: آنچه که در چند روز گذشته توجه افکار عمومی جهان را به خودش جلب کرد سخنان لغو و بیهوده رئیس جمهور ایالات متحده امریکا بود، فردی که افکارش پس مانده ای از نگرش های نسل نژاد پرستانه و فاشیستی کشور آمریکا است.

وی افزود: ترامپ، طی سخنانی، حول برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و سیاست های کشورش نسبت به جمهوری اسلامی ایران، عمق آشفتگی و عدم تعادل روانی خویش را برای جمیع ملل جهانی آشکار ساخت که نکته مهم این سخنان و یاوه گویی ها، عدم بینش سیاسی و استیصال شیطان بزرگ، در عصر شکوفایی انقلاب اسلامی ایران بود.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه توهین ها و تهمت های رئیس جمهور آمریکا هرچند از شخصی با سفاهت او بعید نبود، اما نکاتی را باید در این سخنان مورد توجه قرار داد، اضافه کرد:  بزرگترین حامی مالی و سیاسی گروه های تروریستی جهان کشور آمریکا بوده بطوری که سهم عمده ای از منابع، درامد ها و مالیات مردم این کشور چه در گذشته و چه در حال، صرف مباحث جنگ افروزانه در جهان شده است که طالبان، داعش، و... زایده این قبیل تحرکات می باشند.

دلاور اظهار داشت:  رئیس جمهور کشور ایالات متحده امریکا بهتر است چشمانش را بیشتر بگشاید و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی، قتل عام مردم بی دفاع یمن و... را ببیند تا معنای ترویست بودن را درک کند و بتواند اندکی از عمق کم خردی خویش نسبت به مسئله تروریسم بکاهد.

مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد:  سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران رکن اساسی حفاظت از انقلاب اسلامی ایران و آرمان های آن می باشد که در طول فعالیت های غرور آمیز خویش همواره به دفاع از مظلوم در برابر ظالم پرداخته است و به حول قوه الهی و فرمان شرع و رهبری این خط استوار تا ظهور امام عصر(عج) استمرار خواهد یافت.

وی با اشاره به سخنان اقای ترامپدر استفاده از واژه جعلی خلیج عربی به جای خلیج همیشه فارس گفت: باید بگوئیم اگر به سنگ مزار برخی از سربازان ارتش آمریکا نگاه بیندازید مطمئنا به نام جاوید خلیج فارس خواهید رسید و این خود میتواند گواهی دیگر بر ضعف افکار ترامپ و مشاوران او باشد.

دلاور عنوان کرد: سخنان ترامپ حول مسئله برجام بار دیگر بی اطلاعی او را از سواد سیاسی بر جامعه جهانی آشکار نمود، زیرا این معاهده بین المللی طبق متن صریح نگارش شده توسط نمایندگان کشور 1+5 قابل تغییر نبوده و هرگز نیست.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز