آخرین اخبار

16. آبان 1396 - 1:06   |   کد مطلب: 29869
توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد صورت می گیرد؛
پخت روزانه 2000پرس غذا و ارائه مشاوره طب اسلامی سنتی +تصاویر
سارایی گفت: در موکب شهدای گمنام ضمن ارائه خدماتی که دیگر موکبها نیز پوشش می دهند، ارائه مشاوره طب اسلامی سنتی و پخت دم نوش و توزیع بیش از ۱ تن خرما انجام می شود.

 ایلام رصد:: "امید سرایی" مسئول بسیج حوزه شهید آوینی دانشگاه آزاد ایلام در گفتگو با ایلام رصد گفت:
برادران و خواهران حوزه بسیج دانشجویی شهید آوینی در ۳ موکب در حال خدمت رسانی به زوار آقا ابا عبدالله (ع)هستند که ۲ موکب مجزا و ۱ موکب با همکاری دانشگاه آزاداسلامی مرکز مهران برپا شده است.

وی اظهار کرد: یکی از این موکب ها با عنوان شهدای گمنام در ورودی مهران برپا شده که با پخت روزانه 2000دست غذا در روز مشغول به خدمت رسانی است؛
وی افزود: نکته جالب توجه و متفاوت این که  در موکب شهدای گمنام ضمن ارائه خدماتی که دیگر موکبها نیز پوشش می دهند، ارائه مشاوره طب اسلامی سنتی و پخت دم نوش و توزیع بیش از ۱ تن خرما است. قابل توجه اینکه موکب خواهران کاملا جدا از برادران و موکب برادران با همکاری هیئت شهدای گمنام مهران احداث شده که بسیجیان در این موکب ها به صورت شبانه روزی درحال خدمت رسانی هستند.

سارایی با ذکر اقدامات انجام گرفته از جانب بسیج دانشجویی خاطر نشان کرد:در اربعین حسینی دانشجویان بسیجی فعالیت هایی را از قبیل برپایی ایستگاه صلواتی بصورت شبانه روزی، ایجاد آشپزخانه و پخت سه وعده صبحانه، ناهار و شام در این ایام بوده است؛
این فعال دانشجویی تصریح کرد: از دیگر اقدامات میتوان به برپایی نمازهای جماعت در مسجدامام حسین (ع) و نظافت و خادمی مسجد بصورت شبانه روزی و حضور بسیجیان به قصد انتظامات وامنیت بصورت شبانه روزی در محل های مشخص شده، برپایی ایستگاه خواهران برای پذیرای، توزیع غذا وکارهای فرهنگی مربوط به خواهران و پخت نان در نانوایی سیار به تعداد حدود ده هزار نان در روز اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز