آخرین اخبار

27. آبان 1396 - 20:38   |   کد مطلب: 30159
به منظور جمع آوری کمک‌ برای زلزله زدگان کرمانشاه؛
قهرمان وزنه برداری جهان مدال طلای خود را به فروش گذاشت+عکس
دارنده مدال طلای جهانی نیوجرسی آمریکا در رشته وزنه برداری معلولان بخاطر کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه مدال خود را بفروش گذاشت.

به گزارش ایلام رصد، به نقل از ارس تبار،این کمک ها شامل پول نقد،آب،نان،لباس های زنانه و مردانه، پتو و سایر البسه، مواد خوراکی، پوشاک، شیر خشک، چادر و وسایل مورد نیاز زلزله زدگان است که به صورت تفکیک شده و دقیق پس از جمع آوری در ماشین های موجود بار خواهند شد و توسط سپاه ناحیه عشایری به صورت یک کاروان به سوی مناطق زلزله شده روانه خواهند شد.

سیدمحمود میرموسوی ورزشکار بسیجی اصلاندوزی و دارنده مدال طلای جهانی نیوجرسی آمریکا در رشته وزنه برداری معلولان بخاطر کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه مدال خود را بفروش گذاشت.

جمع آوری کمک های مردمی توسط حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) در روستای بران علیا،پایگاه شهید واحدی سپاه ناحیه عشایری و هیات امنای مسجد امام حسین(ع) در شهر اصلاندوز،جهت ارسال به مردم زلزله زده کرمانشاه از جمله تصاویر دریافتی هستند.

همچنین امروز فرمانده سپاه ناحیه عشایری و پایوران ناحیه و مادر شهید بهلول خورشید در حرکتی خداپسندانه به مردم زلزله زده استان کرمانشاه کمک کردند.

به اطلاع مردم نوعدوست شهر و روستاهای اصلاندوز می رساند در صورت کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه میتوانید کمک های نقدی و غیر نقدی خود اعم از پوشاک،وسایل خواب،لوازم بهداشتی،پتو،نایلون و غیره از طریق پایگاههای بسیج روستاها و شهر و همچنین در چهارراه امام(ره) اصلاندوز به بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری جهت ارسال به مناطق زلزله زده تحویل دهید.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز