آخرین اخبار

29. آبان 1396 - 12:38   |   کد مطلب: 30175
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با ایلام رصد اعلام کرد؛
تشریح اقدامات گروه های جهادی بسیج دانشجویی ایلام در حوزه محرومیت زدایی
مردای گفت: گروه های جهادی دانشجویی در بحث محرومیت زدایی تعمیر و مرمت دو باب منزل مسکونی متعلق به دو مستمند ایلامی را در دست اقدام دارند.

"مهدی مرادی" مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، در گفتگو با ایلام رصد، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، با اشاره به اقدامات گروه های جهادی دانشجویی در مناطق محروم استان، اظهار داشت: گروه های جهادی دانشجویی در بحث محرومیت زدایی تعمیر و مرمت دو باب منزل مسکونی متعلق به دو مستمند ایلامی را در دست اقدام دارند.

مرادی با بیان اینکه این دو باب منزل در منطقه هانیوان و هفت چشمه ایلام قرار دارند، افزود: 30 دانشجوی بسیجی از دو گروه جهادی شهید غیوری زاده دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و دانشگاه سما در حال خدمت رسانی در این دو پروژه محرومیت زدایی فعالیت دارند.

مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی ایلام، به تلاش گروه های جهادی در امداد رسانی و کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه نیز اشاره و بیان کرد: گروه های جهادی خاکیان بی ادعا دانشگاه ایلام، حضرت امیر دانشگاه پیام نور، شهید شفیعی علمی کاربردی ایوان، شهید دلاوری پیام نور ایوان، شهید غیوری زاده دانشگاه آزاد، و گروه منتظران مهدی علمی کاربردی 2، با برپایی ایستگاه های جمع آوری کمک های مردمی، و پخت غذای گرم با ارسال 7 محموله از اقلام ضروری زلزله زدگان به یاری و کمک آنان شتافتند.

مرادی با اشاره به دیگر اقدامات گروه های جهادی دانشجویی تصریح کرد: گروه های جهادی در راستای تحقق شعار سال و موضوع اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال اقدام به ساخت استخر 300 هزار لیتری در روستای قله جوخ ملکشاهی نمودند که دو استخر آن به اتمام رسیده و سومین استخر نیز تا پایان هفته بسیج به هبره برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: یادواره شهدای جهادی با همکاری پایگاه مسجد امام سجاد(ع) شهر ایلام نیز در هفته بسیج برگزار می شود که در این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جهادگر دانشجویی از فعالان و جهادگران بسیج دانشجویی تقدیر خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز