آخرین اخبار

29. آبان 1396 - 13:35   |   کد مطلب: 30176
به همت بسیج اساتید استان برگزار می شود؛
نشست سیاسی تحولات منطقه در دانشگاه پیام نور ایلام
نشست سیاسی بررسی تحولات منطقه با حضور دکتر بیگدلی سفیر اسبق ایران در ترکیه در سالن جلسات ریاست دانشگاه پیام نورایلام ساعت 9:30 صبح برگزار می شود.

دکتر "محمد ملکی" مسئول سازمان بسیج اساتید استان ایلام، در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، ضمن بیان اقدامات این سازمان در هفته بسیج گفت: سازمان بسیج اساتید استان ایلام، با عضویت 1500 نفر از اساتيد دانشگاههاومراکزآموزش عالی استان درقالب 16 كانون بسيج اساتيددردانشگاههاومراکزآموزش عالی استان و با هدف عملي شدن وحدت حوزه و دانشگاه، توليد علم، آزاد انديشي ديني و بالا بردن توان و بنيه علمي و فرهنگي اساتيد در دانشگاهها و جامعه حضور فعال دارد.

ملکی با توجه به فرا رسیدن هفته بسیج افزود: در روز چهارشنبه یکم آذر ماه با عنوان "بسیج، اعتلای فرهنگی و اجتماعی" نشست سیاسی بررسی تحولات منطقه با حضور دکتر بیگدلی سفیر اسبق ایران در ترکیه در سالن جلسات ریاست دانشگاه پیام نورایلام ساعت 9:30 صبح برگزار می شود.

وی در ادامه گفت: برگزاری جلسه شورای اداری در سالن جلسات دانشگاه ایلام، و پیاده روی ورزشی اساتید در روز پنجشنبه دوم آذر ماه از دیگر برنامه های بسیج اساتید در این هفته می باشد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز