آخرین اخبار

8. آذر 1396 - 22:33   |   کد مطلب: 30422
حاشیه نگاری ایلام رصداز یک نشست سیاسی؛
وقتی" رانی" دغدغه اصلی انجمن اسلامی پیام نور می شود!
امروز نشست سیاسی دانشگاه پیام نور که باحضور فرهادی بابادی مشاور استاندار در امور ابلاغی برگزار شد با حاشیه ای تآمل برانگیز همراه بود.

به گزارش ایلام رصد، امروز نشست سیاسی دانشگاه پیام نور که باحضور فرهادی بابادی مشاور استاندار در امور ابلاغی برگزار شد با حاشیه ای تآمل برانگیز همراه بود.
 دانشجویان تشکل تازه تاسیس انجمن اسلامی این دانشگاه که به نظر می رسید فرصت را برای بیان مشکلاتشان غنیمت دانسته اند بدون توجه به محور اصلی نشست محور جلسه را به سمت و سوی مشکلات دانشگاه و نداشتن بودجه حتی برای پذیرایی در جلسات کشاند. دبیر انجمن اسلامی در اظهارات و جلسه ای طنز گونه گفت:

مشکلات ما از کمبود امکانات رفاهی گرفته تا عدم وجود سرویس بهداشتی کاملا مشهود است، سالن فوتبال داریم اما در اختیار رشته تربیت بدنی قرار دارد، ما شدیدا مشکل بودجه داریم، تعجب میکنم از این نوع پذیرایی الان که رانی و شیرینی است، در همه مراسمات دیگر ما چایی داده ایم حتی تکدانه نداده ایم اما الان رانی می دهند (!) اردو نداریم، فقط میگویند باید در قالب بازدید علمی باشد،
 انجمن اسلامی به عنوان یک تشکل باید از چه کسی تقاضا کند تا ما را به بازدید علمی بفرستد، تقاضای ما از مسئولین این است که بدانند اردو کار تشکل هاست، دانشگاه دو وسیله نقلیه دارد که از یکی از انها از رده خارج است و فقط 20نفر را حمل میکند، شنیده ها حاکی از ان است یک دستگاه اتوبوس به ما تعلق گرفته که انرا قبول نکرده اند، هردانشجو ترمی 65هزار تومان پرداخت می کند اما این پول کجا می رود، مشکلات ما خیلی زیاد است و اصلا رسیدگی صورت نمیگیرد.

در ادامه این جلسه دکتر "قبادمنصوری"  در پاسخ به این دانشجو گفت: نمیدانیم این اطلاعات غلط را چه کسی به شما داده است . اتوبوس بین شهری به ما دادند اما بنده زیر بار این موضوع نرفتم، پیگیری شد این موضوع و قرار است یک اتوبوس دیگری به ما بدهند و به زودی به ما تحویل داده می شود،  بسته به وزن جلسه پذیرایی صورت میگیرد گاها چایی و شیرینی و بعضا درجلساتی رانی هم اضافه می شود !

اگر ما بگوییم همه پست ها مختص یک جناح باشد من این را نمیپذیرم، تفکر استاندار کنونی شایسته سالاری است یعنی از اصلاح طلب و اصولگرا در راس مدیریت اوخواهد بود، اقای منفرد شناسنانه اصلاح طلبی دارد و اقای میرزایی نیز همینطور. برخی در همین سیستم پیام نور هستند که تا دیروز دولتی دیگر بود تفکری دیگر دارند و امروز دولت جدید است تفکر انان عوض شده است.

دیروز عده ای برای اردو مراجعه کردند که گفتیم ماشین میدهیم اما بودجه ما ضعیف است.

و این گونه بود که فرهادی بابادی مشاور استاندار فقط به این رقابت پایاپای  دانشجو و رئیس دانشگاه می خندیدند.
جالب تر آنکه آقای فرهادی بابادی در پایان به نحوی سعی داشتند فقط دانشجو و مسئولین دانشگاه را بر سر مسیر درست نگه دارند.

حاشیه ای که محور جلسه را عوض کرد و مشاور آقای استاندار را به جهت ریش سفیدی آوردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز