آخرین اخبار

10. آذر 1396 - 13:29   |   کد مطلب: 30455
در لحظات اولیه بروز این حادثه سردار حسینی به منطقه تشریف آوردند و اقداماتی از نظر تجهیزات پزشکی، آمبولانس و ... و دستگاه های مهندسی و وسایلی که برای آوار برداری نیاز بود نیز به منطقه انتقال دادند.

به گزارش ایلام رصد، "پرویز پارسه" نماینده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام در شهر ازگله در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد گفت: در لحظات اولیه بروز این حادثه سردار حسینی به منطقه تشریف آوردند و اقداماتی از نظر تجهیزات پزشکی، آمبولانس و ...  و دستگاه های مهندسی و وسایلی که برای آوار برداری نیاز بود نیز به منطقه انتقال دادند.

وی افزود: طی جلسات متعددی که برگزار شد منطقه ازگله و 16روستا به سپاه پاسداران استان ایلام واگذار شد که در طی این واگذاری فورا نسبت به برپایی اسکان اضطراری و برپایی چادرها، تامین آب و برق و سرویس های بهداشتی و حمام اقدام صورت گرفته شد به نحوی که تمامی مردم الحمدلله رضایت دارند و در ادامه این اقدامات اقدامات دیگری همانند نانوایی نیز صورت گرفته شد تا به مردم این مکان خدمت رسانی کنند.

پارسه اظهار کرد: در ادامه بسیج خواهران به جهت اقدامات فرهنگی، احتماعی به منطقه اعزام شدند، اکیپ های پزشکی، روانپزشکی و روانشناسی نیز در این منطقه حضور دارند، البسه، مواد خوراکی ، سوخت و ... میز در حد توان به منطقه ارسال شده است، الحمدلله هم اکنون آرامش کامل به منطقه برگشته است و ان شاالله در اقدامات بعدی نیز در خصوص سازندگی نیز توجه بیشتری خواهد شد.

نماینده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد: در روزهای اول چون بحث امداد و نحات و آوار برداری بیشتر مطرح بود بیش از 100نفر از سپاه امیرالمومنین استان ایلام با تجهیزات کامل در منطقه حضور یافتند اما هم اکنون بیش از 50نیرو اقدامات اجرایی مدیریتی و پیگیری و رفع نواقص و مشکلات و سازندگی را انجام میدهند.

وی ادامه داد: الحمدلله در خصوص وضع معیشتی و اسکان مردم می توان گفت اوضاع خوب است و مشکلات ابتدایی آنان رفع شده، اما مشکلاتی از قبیل روانی و کمک های نقدی هنوز برقرار است، کمک های نقدی نیاز این مردم است و بایستی مسئولین و خیرین پای کار باشند تا جایگاه و مسکن امنی ساخته شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز